Erben Meer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - GP DESTIL Amateurs/Sportklasse 01-12-2019 22
TC - GP DESTIL Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 01-12-2019 50
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 17-11-2019 19
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 17-11-2019 6
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 17-11-2019 44
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 29-09-2019 37
7e editie Hart van Oosterhout Junioren 01-09-2019 27
European Junior Cycling Tour Assen Junioren 29-07-2019 47
Kermis ronde van Raamsdonksveer Junioren 30-06-2019 14
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2019 87
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Junioren 12-06-2019 16
Grote Prijs Steenbergen Junioren 19-05-2019 30
78e profronde van Made Junioren 11-05-2019 11
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 36
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 88
72e Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Junioren 14-04-2019 25
Wielerdag Huijbergen 2019 Junioren 24-03-2019 16
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 53
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Junioren 05-01-2019 25
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junioren 09-12-2018 30
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 25-11-2018 24
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 18-11-2018 11
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Junioren 27-10-2018 8
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 26
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Junioren 01-09-2018 70
44e Wielerronde van Nispen Junioren 30-06-2018 10
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Junioren 10-06-2018 29
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 151
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 139
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 128
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2018 19
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Junioren 29-04-2018 37
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 95
Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 15-04-2018 45
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 71
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junioren 14-01-2018 37
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 26-11-2017 22
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 19-11-2017 19
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Junioren 12-11-2017 15
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 28-10-2017 33
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 24-09-2017 26
Acht van Chaam Nieuwelingen 26-07-2017 25
43e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 09-07-2017 13
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 97
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 25-06-2017 14
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel Nieuwelingen 24-06-2017 34
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Nieuwelingen 18-06-2017 8
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Nieuwelingen 07-06-2017 13
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Nieuwelingen 05-06-2017 37
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 04-06-2017 5
de Jumbo Ronde van Papendrecht Nieuwelingen 03-06-2017 17
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 21
Wielerweekend Omloop der Kempen Nieuwelingen 20-05-2017 20
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 60
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 27
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 39
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 26
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 53
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 39
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 24
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 32
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Nieuwelingen 06-11-2016 8
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 30
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 24
veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 15-10-2016 17
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 33
79e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 08-09-2016 20
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2016 19
50E Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 16-07-2016 23
42e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 10-07-2016 13
Jeugdronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2016 25
83ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 02-07-2016 12
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 26-06-2016 16
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Nieuwelingen 25-06-2016 17
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 81
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 29-05-2016 16
2e Kermisronde van Westerhoven Nieuwelingen 28-05-2016 12
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 19
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 21-05-2016 11
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Nieuwelingen 18-05-2016 9
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 18
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Nieuwelingen 07-05-2016 24
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 33
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 35
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 10-04-2016 32
Wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 03-04-2016 15
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 86
68e Ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 19-03-2016 10
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 50
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2015 33
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 15-11-2015 26
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 31-10-2015 23
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 25-10-2015 33
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 27-09-2015 30
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 7 30-08-2015 18
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 23-08-2015 12
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 7 16-08-2015 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 12-07-2015 17
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 05-07-2015 14
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 28-06-2015 2
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 14-06-2015 6
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 7 13-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 39
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 17
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 17-05-2015 9
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 7 14-05-2015 8
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 10-05-2015 6
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 7 09-05-2015 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 14
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2015 9
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 25-04-2015 5
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 7 19-04-2015 9
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 18-04-2015 6
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 12-04-2015 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 14
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 06-04-2015 18
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 04-04-2015 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 29-03-2015 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 08-03-2015 15
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 14-09-2014 15
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 07-09-2014 19
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 19
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 35
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 20
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 23-08-2014 13
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 22
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 6 15-08-2014 11
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 21
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 12
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 28-06-2014 8
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 15
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 13
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 49
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 12
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 16
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 6 29-05-2014 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 15
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 24-05-2014 13
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 16
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 11-05-2014 16
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 10-05-2014 9
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 23
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 6 03-05-2014 10
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2014 17
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 26-04-2014 23
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 19-04-2014 18
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 29
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 05-04-2014 16
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 14
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 11
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.