Tamara Deering

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 9
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 23
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 05-09-2010 14
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 20
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 27
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 18
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 11
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 11-07-2010 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 19
linie crossers Jeugd Cat. 4 20-06-2010 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 27
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 19
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 20
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 4 16-05-2010 26
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 31
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 26
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 26
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-04-2010 21
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 22
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 33
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 31
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 29
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 27
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 22
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 11
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2009 20
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 30-08-2009 20
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-07-2009 21
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 23
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 18
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 21-06-2009 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 19
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 07-06-2009 9
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 15
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 4 24-05-2009 12
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 21-05-2009 26
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 16
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-05-2009 9
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 3 25-04-2009 22
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 13-04-2009 21
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 11-04-2009 20
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 17
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 20-09-2008 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 22
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 07-09-2008 15
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-08-2008 14
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 24-08-2008 15
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 17-08-2008 23
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 32
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 22-06-2008 17
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 2 08-06-2008 13
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 21-05-2008 23
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 2 12-05-2008 18
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-2 Meisjes 11-05-2008 14
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 01-05-2008 27
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-1 meisjes 27-04-2008 8
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 20-04-2008 12
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 12-04-2008 21
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 20
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 30-03-2008 24
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 16-09-2007 23
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 1 02-09-2007 16
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 17-06-2007 22
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 09-06-2007 21
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 17-05-2007 26
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 14-04-2007 9
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 07-04-2007 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.