Xin Warmerdam

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 10-06-2018 25
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 10-06-2018 22
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 22
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 26
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 48
Kampioenschap van Hoorn (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 02-04-2018 4
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 6 15-07-2017 12
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 24-06-2017 15
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 25
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 6 21-05-2017 18
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 06-05-2017 10
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 17
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-04-2017 11
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 19
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2016 11
65ste Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 5 20-08-2016 5
37e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 5 09-07-2016 5
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 25-06-2016 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-06-2016 17
Omloop van Wervershoof Jeugd Cat. 5 29-05-2016 7
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 28-05-2016 26
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-05-2016 8
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 5 14-05-2016 4
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 07-05-2016 9
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2016 15
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 5 24-04-2016 7
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 17-04-2016 5
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 14
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 03-04-2016 6
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 20
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 4 30-08-2015 15
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 4 27-06-2015 5
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 21-06-2015 13
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 20
4de Criterium Sappemeer Jeugd Cat. 4 31-05-2015 8
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 17-05-2015 7
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 4 10-05-2015 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 5
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2015 18
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 25-04-2015 6
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 4 19-04-2015 4
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 06-04-2015 16
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 8
35e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 28-06-2014 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 22-06-2014 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 35
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 3 01-06-2014 1
3de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 3 25-05-2014 7
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 18-05-2014 4
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 3 11-05-2014 3
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 10-05-2014 3
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 03-05-2014 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 27-04-2014 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 19-04-2014 13
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 13-04-2014 4
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 06-04-2014 2
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 2 15-09-2013 1
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 2 17-08-2013 6
34e Ronde van Kloosterburen + Rabo Dikkebanden Race Jeugd Cat. 2 29-06-2013 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 23-06-2013 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 15-06-2013 3
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 09-06-2013 2
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 2 26-05-2013 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 19-05-2013 2
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 12-05-2013 2
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Jeugd Cat. 2 05-05-2013 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-04-2013 2
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 2 27-04-2013 2
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 20-04-2013 2
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 2 14-04-2013 3
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 07-04-2013 4
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 16-03-2013 5
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 1 16-09-2012 3
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 09-09-2012 4
33e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 1 14-07-2012 2
Criterium Volendam Jeugd Cat. 1 08-07-2012 3
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 01-07-2012 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 24-06-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 09-06-2012 5
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 27-05-2012 2
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 2 20-05-2012 2
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 13-05-2012 3
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 1 21-04-2012 2
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 1 15-04-2012 2
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 1 07-04-2012 2
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 01-04-2012 4
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 17-03-2012 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.