Anna Meiden

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuweling-Meisjes 21-05-2019 1
Omloop door het land van Bartje Nieuweling-Meisjes 18-05-2019 17
Wielerronde van 't Zand (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 12-05-2019 7
Kasseiencriterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 6
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 20-04-2019 6
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Nieuweling-Meisjes 14-04-2019 16
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuweling-Meisjes 06-04-2019 17
Grote prijs van de Betuwe (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2019 10
18e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 09-03-2019 5
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 16-09-2018 7
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 7
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 18-08-2018 4
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 11-07-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 4
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 30-06-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 11
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 11
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 6
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 27-05-2018 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 19-05-2018 6
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2018 5
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2018 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2018 2
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 07-04-2018 4
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 02-04-2018 4
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 4
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 4
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 20-08-2017 1
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 05-07-2017 2
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 5 02-07-2017 1
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 5 24-06-2017 5
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 18-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 7
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 5 04-06-2017 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-05-2017 2
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-05-2017 1
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 5 20-05-2017 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 2
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 06-05-2017 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 29-04-2017 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2017 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 3
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 1
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 01-04-2017 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2016 2
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 18-09-2016 4
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 4
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2016 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 5
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 20-08-2016 7
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 02-07-2016 5
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 9
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 4 12-06-2016 3
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 13
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-05-2016 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 5
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 10
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 2
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 09-04-2016 3
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 6
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 8
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 25-07-2015 6
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 05-07-2015 7
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2015 13
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 3 13-06-2015 11
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 23
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 38
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-05-2015 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 19
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 25-04-2015 15
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2015 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 15
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2014 14
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 05-04-2014 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.