Duco Zwart

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jubileum Veldritweekend Jeugd Cat. 7 24-11-2019 18
62e Tour de Junior Jeugd Cat. 6 22-07-2019 13
Omloop van Haarle Jeugd Cat. 6 06-07-2019 13
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 62
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 18
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 32
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 12-05-2019 24
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 6 05-05-2019 19
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 20-04-2019 37
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 14-04-2019 15
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 25
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 20-01-2019 23
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Jeugd Cat. 6 06-01-2019 20
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 8
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 18
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 11
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 5 23-07-2018 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 50
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 10-06-2018 15
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 09-06-2018 14
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 27-05-2018 16
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 06-05-2018 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2018 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 21-04-2018 11
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 13
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 12
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 5 31-03-2018 14
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 4 19-08-2017 8
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 4 24-06-2017 8
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 11-06-2017 7
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 17
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 4 07-05-2017 4
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 06-05-2017 14
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 30-04-2017 13
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 16-04-2017 7
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 15-04-2017 6
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 20
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 02-04-2017 5
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 16
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 4 10-12-2016 4
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 19
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 29
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2016 8
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 18-09-2016 11
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 23
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 15
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2016 10
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2016 10
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 21-08-2016 5
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 20-08-2016 6
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 01-07-2016 6
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 26-06-2016 5
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 3 19-06-2016 7
1ste Jeugdronde De Rooƫjbes (trialcriterium) Jeugd Cat. 3 18-06-2016 3
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 12-06-2016 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 36
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 21-05-2016 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 12
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 18
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 09-04-2016 8
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 03-04-2016 4
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 17
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 29
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 28
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 20
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 20
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 20
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2015 13
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 19
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 17
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 18
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 08-11-2015 16
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 19
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 01-11-2015 18
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 18
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 18-10-2015 14
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 17-10-2015 18
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 27-09-2015 14
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 12-09-2015 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 29-08-2015 10
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 27-06-2015 9
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 14-05-2015 9
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 2 10-05-2015 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-05-2015 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 15
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2015 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 12-04-2015 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-04-2015 15
Eierrace Jeugd Cat. 2 06-04-2015 17
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 16
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 2 21-03-2015 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 16
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 18
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 03-01-2015 11
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 12
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 18
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 29-11-2014 12
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 2 22-11-2014 14
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 15
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 17
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 1 20-09-2014 7
Klompenronde Jeugd Cat. 1 13-09-2014 16
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2014 9
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 28-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 24
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2014 6
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 10-05-2014 9
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 03-05-2014 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 27-04-2014 8
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 21-04-2014 10
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 19-04-2014 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 12-04-2014 11
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 06-04-2014 5
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2014 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.