Jerzy Timmermans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2011 31
Kermisronde Jeugd Cat. 7 19-08-2011 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 26-06-2011 20
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 25-06-2011 27
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Jeugd Cat. 7 11-06-2011 24
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 7 05-06-2011 20
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 04-06-2011 20
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 14-05-2011 22
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 08-05-2011 24
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2011 44
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 16-04-2011 26
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 02-01-2011 25
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 29-12-2010 22
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 04-12-2010 19
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 7 21-11-2010 24
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 06-11-2010 9
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 7 23-10-2010 26
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 18-09-2010 32
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 05-09-2010 18
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 29-08-2010 37
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 28-08-2010 27
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 6 10-07-2010 8
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 6 20-06-2010 28
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 12-06-2010 6
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-12-2009 12
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 6 05-12-2009 22
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 6 21-11-2009 25
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 6 31-10-2009 19
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 19-09-2009 18
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2009 27
60e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 5 18-08-2009 11
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 12-07-2009 24
38e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 08-07-2009 11
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 5 04-07-2009 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2009 14
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 21-06-2009 22
Gouda Jeugd Cat. 5 20-06-2009 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2009 39
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 5 07-06-2009 18
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 06-06-2009 9
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 30-05-2009 26
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 17-05-2009 13
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-05-2009 13
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 5 09-05-2009 11
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2009 18
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2009 27
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 19-04-2009 20
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 11-04-2009 15
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 04-04-2009 13
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2009 17
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 18-01-2009 19
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 5 04-01-2009 16
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 28-12-2008 10
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 5 20-12-2008 26
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-12-2008 7
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 5 06-12-2008 11
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 29-11-2008 29
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 5 22-11-2008 14
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 15-11-2008 18
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 5 08-11-2008 12
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-11-2008 17
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 5 25-10-2008 12
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 28-09-2008 25
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 20-09-2008 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 14-09-2008 11
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 07-09-2008 8
klimcriterium Jeugd Cat. 4 06-09-2008 30
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 30-08-2008 4
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 24-08-2008 8
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 13-07-2008 12
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 06-07-2008 9
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 4 29-06-2008 18
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 22-06-2008 7
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 4 08-06-2008 7
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 4 25-05-2008 7
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 4 21-05-2008 17
Baanomnium Jeugd Cat. 4-1 12-05-2008 6
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 4-1 11-05-2008 8
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 4 10-05-2008 6
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 01-05-2008 18
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 4-1 27-04-2008 13
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 20-04-2008 10
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 4-2 19-04-2008 14
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 13-04-2008 15
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 12-04-2008 12
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-04-2008 2
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 4 05-04-2008 23
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 30-03-2008 15
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 13-01-2008 13
14e Grote Prijs Montferland Jeugd Cat. 4 22-12-2007 10
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 4 16-12-2007 30
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 4 01-12-2007 15
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 4 10-11-2007 13
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2007 28
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 27-10-2007 21
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 22-09-2007 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 15-09-2007 5
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 3 09-09-2007 20
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 01-09-2007 15
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 3 26-08-2007 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 19-08-2007 4
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 12-08-2007 12
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 3 08-07-2007 14
Ronde van Hattemerbroek Jeugd Cat. 3 30-06-2007 6
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 3 24-06-2007 10
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-06-2007 6
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 3 09-06-2007 25
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd : 4e Ronde Wheelerplanet Jeugd Cat. 3 26-05-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 20-05-2007 7
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 17-05-2007 6
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 13-05-2007 6
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 3 06-05-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 29-04-2007 6
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 21-04-2007 5
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 14-04-2007 7
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 3 09-04-2007 7
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 3 08-04-2007 3
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 3 01-04-2007 6
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 3 28-03-2007 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 10 jaar 20-01-2007 11
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 23-12-2006 16
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 3 02-12-2006 18
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 3 25-11-2006 8
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 18-11-2006 14
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 12-11-2006 11
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 04-11-2006 11
Zandbosch cross Jeugd Cat. 3 22-10-2006 7
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 3 14-10-2006 9
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 24-09-2006 8
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-09-2006 6
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 03-09-2006 10
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 20-08-2006 4
Gouda’s Jeugddag Jeugd Cat. 2 19-08-2006 10
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 1 24-06-2006 4
Jeugdklimcriterium van Broekhem Jeugd Cat. 1 10-06-2006 1
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 1 05-06-2006 3
9e Mol Klim Jeugd Cat. 1 04-06-2006 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 03-06-2006 2
Jeugd en Nieuwelingen wedstrijd Flora Holland Jeugd Cat. 1 28-05-2006 2
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 1 26-05-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 1 21-05-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 20-05-2006 6
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 14-05-2006 3
8e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 13-05-2006 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 30-04-2006 5
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 23-04-2006 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 22-04-2006 2
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 17-04-2006 5
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 15-04-2006 1
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 1 29-03-2006 1
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 1 18-09-2005 9
Klassieker “Ruinen-Weerwille-Ruinen” Jeugd Cat. 1 17-09-2005 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 11-09-2005 9
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 1 27-05-2005 10
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 14-05-2005 22
27e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 1 07-05-2005 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.