Biki Goedschalk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 68
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 16-06-2019 66
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 15-06-2019 67
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuwelingen 10-06-2019 12
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 8
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 10-03-2019 20
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 20-01-2019 9
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 13-01-2019 1
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuwelingen 06-01-2019 1
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuwelingen 27-12-2018 8
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 1
NK Baan Teamsprint DIVLIC 25-11-2018 1
33e Super Criterium van Kwintsheul Nieuwelingen 20-07-2018 8
52e Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 08-07-2018 7
64e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 04-07-2018 15
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 65
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 27
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 12
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 16
DK Tijdrijden Zuid Holland Nieuwelingen 23-05-2018 23
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 22
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Nieuwelingen 19-05-2018 12
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 79
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Nieuwelingen 06-05-2018 18
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 30
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 79
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 30
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 21-01-2018 8
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 14-01-2018 5
Wooning Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 07-01-2018 1
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 4
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 24-09-2017 1
Klompenronde Jeugd Cat. 7 09-09-2017 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 26-08-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 20
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 05-07-2017 5
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 02-07-2017 8
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 7 24-06-2017 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 35
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 5
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 7 20-05-2017 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 13-05-2017 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 07-05-2017 5
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 06-05-2017 4
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 30-04-2017 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 1
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 17-04-2017 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 16-04-2017 6
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 3
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 4
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 2
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 7 12-03-2017 6
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Jeugd 29-01-2017 1
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Jeugd 15-01-2017 2
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 7 10-12-2016 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Jeugd 06-11-2016 1
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 6 01-10-2016 3
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2016 5
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-09-2016 2
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2016 11
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 28-08-2016 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2016 17
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 17-07-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 23
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 15
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2016 5
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 01-07-2016 2
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 26-06-2016 9
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 6 19-06-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 21
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 28-05-2016 3
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 21-05-2016 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 12
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 16
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 2
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 16
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 8
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 16
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR DIVLIC 17-01-2016 7
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT DIVLIC 03-01-2016 6
NK Derny's & Jeugdomnium DIVLIC 06-12-2015 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 4
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-09-2015 1
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2015 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 29-08-2015 10
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 23-08-2015 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 17
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 08-07-2015 9
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 7
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 5 13-06-2015 10
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 31-05-2015 2
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 5 30-05-2015 13
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 14-05-2015 5
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 5 10-05-2015 5
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 5 09-05-2015 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 6
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 19-04-2015 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 4
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 4
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 28-03-2015 11
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 28-09-2014 6
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 21-09-2014 13
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 14-09-2014 3
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 5
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 4 07-09-2014 5
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 31-08-2014 4
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 4 24-08-2014 7
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 06-07-2014 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 29-06-2014 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 22-06-2014 7
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 15-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 50
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 4 01-06-2014 5
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 24-05-2014 7
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 8
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 10-05-2014 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 27-04-2014 5
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2014 11
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 06-04-2014 10
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2013 16
Klompenronde Jeugd Cat. 3 14-09-2013 9
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 07-09-2013 7
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 3 01-09-2013 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 31-08-2013 10
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 3 30-06-2013 8
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 23-06-2013 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 01-06-2013 11
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 25-05-2013 18
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 19-05-2013 15
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 16
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2013 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 14-04-2013 18
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 13-04-2013 14
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 07-04-2013 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2012 11
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 15-09-2012 10
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2012 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 18-08-2012 14
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 23-06-2012 8
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-06-2012 9
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 2 27-05-2012 8
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2012 12
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 05-05-2012 10
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2012 7
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2012 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 14-04-2012 8
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2012 13
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2012 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.