Chinouk Lindenburg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Klompenronde Junior-Vrouwen 10-09-2016 17
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 5
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-08-2016 24
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2016 105
Ronde van Nootdorp Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-08-2016 16
61 Raboprofronde van Zevenbergen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-08-2016 20
32e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-08-2016 24
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 64
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 26-06-2016 31
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 46
42e Ronde van Groot Ammers (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2016 12
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-05-2016 8
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Junior-Vrouwen 16-05-2016 17
21e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2016 58
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Junior-Vrouwen 11-05-2016 12
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 50
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 01-05-2016 24
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 39
Dames/Meisjes wedstrijd Junior-Vrouwen 09-04-2016 19
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 35
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 12-09-2015 23
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Nieuweling-Meisjes 25-07-2015 6
54e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2015 17
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 39
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 18
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 17-05-2015 20
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuweling-Meisjes 09-05-2015 36
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Nieuweling-Meisjes 06-05-2015 9
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 34
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 11-04-2015 21
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 06-04-2015 30
12e Jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 04-04-2015 20
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 29
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 13-09-2014 17
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 71
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 29
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Nieuweling-Meisjes 21-05-2014 11
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 17
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 42
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 41
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 21-09-2013 17
Klompenronde Jeugd Cat. 6 14-09-2013 34
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 10-07-2013 23
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 6 30-06-2013 9
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 29-06-2013 22
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 23-06-2013 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 15-06-2013 23
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 09-06-2013 30
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 01-06-2013 17
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 25-05-2013 16
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 19-05-2013 27
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 6 18-05-2013 13
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 09-05-2013 23
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 04-05-2013 28
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-04-2013 17
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2013 23
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 07-04-2013 31
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2012 19
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 15-09-2012 17
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2012 23
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 01-09-2012 18
Criterium Volendam Jeugd Cat. 5 08-07-2012 19
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 04-07-2012 7
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 01-07-2012 11
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 23-06-2012 17
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 43
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-06-2012 23
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 30
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 6 20-05-2012 12
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 29
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 05-05-2012 20
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 23
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2012 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 14-04-2012 12
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2012 22
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 31
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 16
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2011 14
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 32
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2011 19
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2011 28
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 03-07-2011 16
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 05-06-2011 11
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 04-06-2011 14
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 5 22-05-2011 15
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 15-05-2011 11
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 14-05-2011 15
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 4 08-05-2011 29
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 30-04-2011 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 24
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 4 17-04-2011 12
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-04-2011 16
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 26
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2011 14
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 26-09-2010 17
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 04-09-2010 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 28-08-2010 28
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 04-07-2010 12
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 26-06-2010 28
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 40
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-06-2010 13
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 28
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 18
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 29
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 08-05-2010 25
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 30
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 24-04-2010 29
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 18-04-2010 18
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 10-04-2010 29
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2009 39
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 06-06-2009 14
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 17-05-2009 18
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-05-2009 18
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 10-05-2009 13
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 11-04-2009 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.