Emmy Keulemans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 03-08-2015 26
Ronde van Heusdenhout Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-07-2015 29
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-05-2015 7
Ronde van Waddinxveen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2015 49
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 07-09-2014 20
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 30-07-2014 17
81ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 28-06-2014 14
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junior-Vrouwen 11-06-2014 7
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 81
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 11-04-2014 88
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 06-04-2014 23
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 22-09-2013 12
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 24
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 23-07-2013 40
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Junior-Vrouwen 23-06-2013 15
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 36
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Junior-Vrouwen 09-05-2013 21
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 21-04-2013 3
criterium Steenbergen Junior-Vrouwen 06-04-2013 4
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 02-09-2012 17
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 25-07-2012 28
79ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 30-06-2012 11
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 30
VDH Hart van Gilze Nieuweling-Meisjes 10-06-2012 25
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 12
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 26
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 02-05-2012 4
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 27
56e Ronde van de Molen Nieuweling-Meisjes 02-10-2011 12
57e Oranjeronde van Amsterdam Nieuweling-Meisjes 30-04-2011 6
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 17-04-2011 28
Jeugd Ronde van Doetinchem Diverse Licentiecategorieen (E) 03-04-2011 30
61ste Ronde van Huijbergen Diverse Licentiecategorieen (E) 27-03-2011 29
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 26-09-2010 9
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 18-09-2010 27
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 04-09-2010 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 28-08-2010 23
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 22-08-2010 29
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 11-07-2010 17
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 27-06-2010 28
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2010 31
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 05-06-2010 13
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 29-05-2010 16
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 6 16-05-2010 11
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2010 23
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 18-04-2010 16
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 11-04-2010 15
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-04-2010 23
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 6 28-03-2010 30
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 5 04-10-2009 14
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2009 17
Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 23-08-2009 21
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 12-07-2009 22
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2009 25
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 5 07-06-2009 15
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 06-06-2009 10
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 6 24-05-2009 9
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 21-05-2009 22
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2009 12
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 5 25-04-2009 24
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 13-04-2009 15
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 5 05-04-2009 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2009 24
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 21-09-2008 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 14-09-2008 22
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 07-09-2008 12
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 24-08-2008 16
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 13-07-2008 18
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 06-07-2008 20
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 4 29-06-2008 21
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-06-2008 9
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 4-2 Meisjes 11-05-2008 10
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 01-05-2008 9
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 4-2 meisjes 27-04-2008 4
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 20-04-2008 20
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-04-2008 16
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 16-09-2007 8
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 3 09-09-2007 10
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 3 26-08-2007 10
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 3 08-07-2007 20
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 3 01-07-2007 8
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 17-06-2007 14
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 09-06-2007 15
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 17-05-2007 7
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 3 06-05-2007 8
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 3 09-04-2007 11
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 2 17-09-2006 10
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 20-08-2006 6
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 25-06-2006 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.