Mees Bassa

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 5 14-09-2019 42
Klompenronde Jeugd Cat. 5 07-09-2019 9
Dernywedstrijd jeugdcat 5-6-7 Jeugd Cat. 5 31-08-2019 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 24-08-2019 9
Jeugdronde van Hollandscheveld Jeugd Cat. 5 13-07-2019 14
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 21
Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 06-07-2019 7
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 29-06-2019 8
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 5 22-06-2019 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 30
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 09-06-2019 16
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 37
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 5 02-06-2019 7
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 26-05-2019 18
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 5 19-05-2019 10
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 18-05-2019 12
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 12-05-2019 15
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 5 11-05-2019 12
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 5 05-05-2019 20
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 04-05-2019 20
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2019 15
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2019 9
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 22-04-2019 13
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 20-04-2019 13
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 14-04-2019 13
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 06-04-2019 21
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 5 31-03-2019 22
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 30-03-2019 15
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 5 24-03-2019 14
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2018 22
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 30-09-2018 14
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 16-09-2018 11
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 15
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2018 20
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 19-08-2018 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 19
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 15
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 4 07-07-2018 10
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 01-07-2018 17
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 4 23-06-2018 9
3de Jeugdronde De Rooƫjbes Jeugd Cat. 4 16-06-2018 10
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 11
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 03-06-2018 13
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 33
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 27-05-2018 11
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 4 26-05-2018 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 17
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 19-05-2018 17
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 06-05-2018 11
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 05-05-2018 13
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-04-2018 16
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 22-04-2018 19
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2018 12
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 24
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 07-04-2018 12
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 25
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 4 31-03-2018 12
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 14
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 23
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 24
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 18
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 29
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 05-11-2017 13
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 24-09-2017 5
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 3 17-09-2017 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 16-09-2017 4
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 10-09-2017 5
Klompenronde Jeugd Cat. 3 09-09-2017 5
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 03-09-2017 4
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 27-08-2017 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 26-08-2017 8
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 20-08-2017 5
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 3 19-08-2017 7
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 15-07-2017 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 16
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 15
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 3 02-07-2017 12
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 01-07-2017 4
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 3 25-06-2017 10
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 3 24-06-2017 11
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 18-06-2017 12
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 11-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 41
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 3 04-06-2017 3
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 11
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-05-2017 7
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 21-05-2017 2
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 3 20-05-2017 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-05-2017 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 13-05-2017 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 07-05-2017 7
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 06-05-2017 12
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 30-04-2017 6
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2017 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 13
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 16-04-2017 5
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 12
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 02-04-2017 3
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 01-04-2017 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 13
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 12
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 2 08-10-2016 17
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 2 25-09-2016 10
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 2 18-09-2016 5
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 15
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 10-09-2016 8
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2016 4
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2016 9
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 28-08-2016 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2016 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2016 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 14
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 02-07-2016 9
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 26-06-2016 12
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 2 19-06-2016 7
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2016 12
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 05-06-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 33
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2016 16
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 22-05-2016 5
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 21-05-2016 15
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 8
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 13
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2016 8
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2016 11
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 17-04-2016 15
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 10-04-2016 6
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 09-04-2016 12
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 03-04-2016 5
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 15
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 12
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 17
7e Jeugd Ploegentijdrit Jeugd Cat. 1 13-09-2015 8
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2015 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 14
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 05-07-2015 9
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 12
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 15
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 14-06-2015 9
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 14
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 19
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 22
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 14-05-2015 7
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 1 10-05-2015 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.