Koen Vrijdag

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 39
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 6 05-06-2011 10
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 6 29-05-2011 25
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 19
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 15-05-2011 19
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 14-05-2011 33
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 08-05-2011 27
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2011 16
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2011 31
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-04-2011 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2011 16
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 20
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 26-09-2010 30
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 5 11-09-2010 18
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 05-09-2010 18
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 20
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 28
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 17-07-2010 11
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 11-07-2010 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 25
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 18
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 5 13-06-2010 11
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 20
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 5 23-05-2010 28
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 5 16-05-2010 12
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 19
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 5 02-05-2010 8
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2010 15
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2010 17
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 18-04-2010 14
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 22
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 20
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 32
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 21
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 4 27-09-2009 19
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 35
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2009 14
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 8
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 16
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 18-07-2009 15
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 19
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 4 04-07-2009 19
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 21-06-2009 19
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 29
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 07-06-2009 14
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 39
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2009 18
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 32
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 39
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 22
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 29
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 4 05-04-2009 14
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 22
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 22
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 21
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 13-09-2008 11
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 07-09-2008 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-08-2008 12
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 14
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 17-08-2008 37
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 21
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 22-06-2008 17
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 3 08-06-2008 11
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1 31-05-2008 14
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 3 25-05-2008 17
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-1 11-05-2008 25
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 10-05-2008 7
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 27-04-2008 16
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 20-04-2008 20
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 15
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 19
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 2 02-09-2007 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 19-08-2007 10
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 17-06-2007 5
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 2 09-06-2007 22
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 20-05-2007 10
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 2 06-05-2007 5
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 05-05-2007 9
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 22-04-2007 13
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 2 09-04-2007 3
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 16
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 20-08-2006 8
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 1 28-05-2006 4
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 1 21-05-2006 8
28e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 1 06-05-2006 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.