Duuk Haagen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 7 14-09-2019 15
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 08-09-2019 12
Dernywedstrijd jeugdcat 5-6-7 Jeugd Cat. 7 31-08-2019 9
59e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 17-07-2019 9
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 26-05-2019 11
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 7 11-05-2019 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 05-05-2019 13
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 11
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 9
3e Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 7 06-04-2019 15
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 6 01-09-2018 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 26-08-2018 7
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 6 23-06-2018 5
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 6 10-06-2018 7
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 6 02-06-2018 3
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 6 19-05-2018 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2018 6
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 13
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 11
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 6 15-04-2018 9
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 13
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 8
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 15
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 4
Koga Noordelijke Wielercompetitie Jeugd Cat. 5 17-09-2017 4
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 5 09-09-2017 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 20-08-2017 10
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 5 19-08-2017 6
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 5 15-07-2017 8
Koga Noordelijke Wielercompetitie Jeugd Cat. 5 08-07-2017 4
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 21
Koga Noordelijke Wielercompetitie Jeugd Cat. 5 24-06-2017 4
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 5 21-05-2017 12
Koga Noordelijke Wielercompetitie Jeugd Cat. 5 14-05-2017 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 11
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 5 29-04-2017 9
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 23-04-2017 7
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 5 17-04-2017 5
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 7
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-04-2017 5
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 19
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 15
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 30
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 18
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 15
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 19
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 16
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 6
Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 4 04-09-2016 4
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 13
65ste Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 20-08-2016 3
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 16
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 12
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 4 14-05-2016 4
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 10
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 5
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 4 17-04-2016 5
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 9
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 03-04-2016 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 17
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-03-2016 11
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 15
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 23-01-2016 18
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 17
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 9
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2015 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 14
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 15
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 12
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 05-07-2015 9
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 4
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 14-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 15
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 31-05-2015 3
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 20
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 17-05-2015 3
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 3 10-05-2015 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2015 11
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 25-04-2015 4
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 3 19-04-2015 4
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 12-04-2015 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 06-04-2015 7
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 04-04-2015 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 22-03-2015 7
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 21-03-2015 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 10
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 20-12-2014 20
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 3 30-11-2014 19
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-11-2014 11
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 2
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 2 20-09-2014 4
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 11
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2014 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 3
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 05-07-2014 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 7
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 31-05-2014 10
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 11
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 18-05-2014 3
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 2 11-05-2014 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 04-05-2014 9
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 2 03-05-2014 3
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 2 27-04-2014 8
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 13-04-2014 3
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 2 06-04-2014 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 23-03-2014 13
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 15-03-2014 10
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 21-09-2013 2
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 1 30-06-2013 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 15-06-2013 5
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 09-06-2013 26
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 1 27-04-2013 10
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 16-03-2013 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.