Lars Uum

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 17e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 29-12-2019 24
Kerstcross Elite/Beloften 26-12-2019 5
VELDRITWEEKEND VAN BOXTEL Elite/Beloften 22-12-2019 15
cyclocross Nijverdal Elite/Beloften 15-12-2019 7
cyclocross Nijverdal Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 15-12-2019 9
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 07-12-2019 20
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 07-12-2019 13
TC - GP DESTIL Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 01-12-2019 21
TC - GP DESTIL Elite/Beloften 01-12-2019 17
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften 24-11-2019 20
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 24-11-2019 26
Jubileum Veldritweekend Elite/Beloften 23-11-2019 6
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 17-11-2019 26
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 17-11-2019 19
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 02-11-2019 39
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften 02-11-2019 12
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften 02-11-2019 24
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Elite/Beloften 27-10-2019 12
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 27-10-2019 14
19e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 22-10-2019 27
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Elite/Beloften 19-10-2019 13
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 19-10-2019 17
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 29-09-2019 29
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 14-09-2019 108
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELERMEMORIAL, onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-09-2019 13
Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-08-2019 26
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 18-08-2019 71
Ronde van Elspeet , telt mee voor Bert Franken Veluweklassement 2019 (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 14-08-2019 50
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal, telt mee voor VIRO Klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-06-2019 32
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 82
Omloop van Peize Elite-Mannen/Beloften 23-06-2019 14
District Kampioenschap Midden Beloften 10-06-2019 13
CCM - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 05-06-2019 55
Ronde van Kortenhoef (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-05-2019 54
Van den Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 31-03-2019 32
Kerstcross Norg Elite/Beloften 26-12-2018 6
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Elite/Beloften 23-12-2018 19
Veldrit Wierden Elite/Beloften 16-12-2018 19
Veldrit Wierden Elite/Beloften 16-12-2018 11
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 08-12-2018 16
TC - Janet Memorial Veldrit Elite/Beloften 17-11-2018 11
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 23-10-2018 25
UiterwaardenCross Zaltbommel Elite/Beloften 20-10-2018 9
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 30-09-2018 26
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 23-09-2018 40
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 23-09-2018 93
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 22-09-2018 118
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL, onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-09-2018 19
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal, onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-08-2018 29
Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-08-2018 30
Omloop van de Kompenije (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-06-2018 40
CCM - 38e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 26-05-2018 39
District Kampioenschap Midden Beloften 21-05-2018 13
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniƫn Elite-Mannen/Beloften 24-03-2018 40
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 28-12-2017 22
Cyclo Cross Norg Elite/Beloften 26-12-2017 8
Nationale veldrit van Wierden Diverse Licentiecategorieen 17-12-2017 18
Nationale veldrit van Wierden Elite/Beloften 17-12-2017 9
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 09-12-2017 13
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Elite/Beloften 03-12-2017 12
17e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 24-10-2017 31
6e Nationale veldrit van Rhenen Elite/Beloften 21-10-2017 15
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Beloften 01-10-2017 53
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 24-09-2017 28
World Cup XCE - City Mountainbike Apeldoorn Diverse Licentiecategorieen 03-09-2017 22
Ronde van Goor,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2017 23
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-08-2017 33
Rabobank Ronde van Borne,telt mee voor het VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-08-2017 49
Ronde van Nunspeet Elite-Mannen ZC/Beloften 16-08-2017 53
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Beloften 16-07-2017 13
Ronde van Ermelo Elite-Mannen ZC/Beloften 05-07-2017 33
Omloop van de Kompenije (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-06-2017 42
Omloop van Hierden Elite-Mannen ZC/Beloften 22-04-2017 36
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 43
44e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 48
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Elite-Mannen/Beloften 02-04-2017 25
22e Internationale Centrumcross van Surhuisterveen Elite/Beloften 04-01-2017 22
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 28-12-2016 22
Veldrit Norg Elite/Beloften 26-12-2016 15
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 10-12-2016 23
5e Nationale Veldrit Rhenen Elite/Beloften 26-11-2016 20
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Elite/Beloften 05-11-2016 6
16e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 25-10-2016 34
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 18-09-2016 10
10e Wielerronde Hartje Baarn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-09-2016 22
NK Streetrace Diverse Licentiecategorieen 03-09-2016 14
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Junioren 31-07-2016 33
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 2 Junioren 17-07-2016 23
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-07-2016 24
MTB Cup Heeswijk Junioren 12-06-2016 15
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Junioren 05-06-2016 48
Montferland MTB Cross Country powered by Specialized Junioren 04-06-2016 3
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junioren 28-05-2016 24
Koningscup Junioren 24-04-2016 20
Zwiep Trek MTB Cup Junioren 17-04-2016 16
Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 2) Junioren 10-04-2016 52
MPL Stappenbelt Trophy Junioren 28-03-2016 18
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Junioren 20-03-2016 19
NK VELDRIJDEN Junioren 10-01-2016 27
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 03-01-2016 24
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2015 17
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 12-12-2015 10
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Junioren 29-11-2015 23
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Junioren 21-11-2015 9
4e Nationale Veldrit Rhenen Junioren 14-11-2015 12
11BERGEN VELDRITTEN 2015 Junioren 08-11-2015 6
Nationale veldrit Almelo Junioren 01-11-2015 7
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Junioren 31-10-2015 13
15e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 20-10-2015 28
Streetrace Havelte Diverse Licentiecategorieen 02-09-2015 11
KNWU NK MTB 2015 Junioren 19-07-2015 20
MTB Cup Heeswijk Junioren 31-05-2015 16
Zwiep Trek MTB cup Junioren 19-04-2015 14
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Junioren 06-04-2015 30
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Junioren 22-03-2015 25
Specialized Veldrit om De Nevelhorst Junioren 17-01-2015 11
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 06-12-2014 21
11 BERGEN VELDRITTEN Junioren 08-11-2014 14
Nationale Veldrit Almelo Junioren 02-11-2014 8
Veldrit van Harderwijk Junioren 25-10-2014 20
14e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 21-10-2014 19
6e Veldrit van Montfoort Junioren 04-10-2014 13
MPL Stappenbelt MTB Trophy 2014 (dag 2) Nieuwelingen 28-09-2014 30
Finale topcompetitie Nieuwelingen 30-08-2014 22
Specialized NK Mountainbike Nieuwelingen 12-07-2014 19
3e Topcompetitie Mountainbike Nieuwelingen 05-07-2014 19
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 15-06-2014 18
MTB CUP Heeswijk Nieuwelingen 01-06-2014 29
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Nieuwelingen 03-05-2014 20
KOGA cup Nieuwelingen 27-04-2014 23
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 20-04-2014 17
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 23-03-2014 19
NK veldrijden Nieuwelingen 11-01-2014 41
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Nieuwelingen 21-12-2013 21
34 e Nat. Wieler Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 07-12-2013 23
Nationale veldrit Nieuwelingen 03-11-2013 20
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 26-10-2013 20
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Nieuwelingen 13-10-2013 11
Beneluxkampioenschappen Mountainbike Nieuwelingen 07-09-2013 20
2e Oldebroeker Streetrace Funklasse Jeugd (13-14 jr.) 31-08-2013 2
Aia Software KNWU NK Mountainbike Nieuwelingen 06-07-2013 29
15e Goossens Mountainbike Trophy 2013 Nieuwelingen 26-05-2013 23
Stappenbelt RaboBank MTB Trophy 2013 (dag 2) Nieuwelingen 12-05-2013 29
Koga cup (tevens DK MTB Noord) Nieuwelingen 28-04-2013 23
Noordelijke ATB Trophy Nieuwelingen 06-04-2013 31
Internationale 14e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 31-03-2013 34
GP Kivada wielersport Focus bikes Nieuwelingen 10-03-2013 26
Baggelhuizerplas MTB Weekend Nieuwelingen 03-03-2013 21
DK veldrijden MIDDEN 2012 Nieuwelingen 03-11-2012 12
34e Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 27-10-2012 40
DK JEUGD MIDDEN 2012 Jeugd Cat. 7 23-06-2012 9
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 7 12-05-2012 9
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 7 05-05-2012 23
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 08-04-2012 9
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 7 01-04-2012 9
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 7 (14 jaar) 24-03-2012 11
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 15
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 21-01-2012 35
Velodrome op Zondag Diverse Licentiecategorieen 15-01-2012 11
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 6 - 7 08-01-2012 7
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 6 20-08-2011 13
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 6 18-06-2011 7
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 6 18-06-2011 10
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 6 29-05-2011 15
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 6 14-05-2011 19
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2011 19
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 03-04-2011 8
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 6 (13 jaar) 19-03-2011 14
Baggelhuizerplas MTB weekend Funklasse Jeugd (11-12 jr.) 05-03-2011 4
LJW Honselersdijk Jeugd 12 jaar Categorie 5 25-09-2010 16
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 12 jaar Categorie 5 04-09-2010 9
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 12 jaar Categorie 5 19-06-2010 9
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 12 jaar Categorie 5 08-05-2010 12
2e LJC MTB Breda Jeugd 12 jaar Categorie 5 17-04-2010 8
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 11 jaar Categorie 4 05-09-2009 6
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 11 jaar Categorie 4 20-06-2009 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 40
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 09-05-2009 14
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 12-04-2009 5
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-2 31-05-2008 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.