Emiel Greef

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2019 17
63 e Ronde van Werkendam (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 22-04-2019 14
72e Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 14-04-2019 4
Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 13-04-2019 29
53e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-07-2017 15
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 59
Haagse Wielerdag (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-04-2017 33
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2017 17
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 141
44e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 33
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 78
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 123
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Elite-Mannen/Beloften 05-03-2017 34
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 28-08-2016 49
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 27-08-2016 64
25 e Ronde van Noordeloos Elite-Mannen/Beloften 08-08-2016 38
67e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-07-2016 62
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-07-2016 37
43 e Ronde van Giessenburg Elite-Mannen/Beloften 09-07-2016 32
53e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-07-2016 5
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 01-07-2016 28
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-06-2016 53
District Kampioenschap Zuid Holland Elite-Mannen 16-05-2016 9
Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 29
54e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 05-05-2016 38
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2016 11
32e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 10-04-2016 89
43e Ronde van lexmond Elite-Mannen/Beloften 09-04-2016 9
29ste Grote Omloop van de Veenkoloniën/EERENS Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 56
Wielerronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-03-2016 39
Ronde van Woensdrecht Elite-Mannen/Beloften 20-03-2016 6
68e Ronde van Oud-Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 19-03-2016 23
63e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 12-03-2016 73
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 06-03-2016 23
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 19-09-2015 114
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 13-09-2015 53
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 12-09-2015 90
Wielerronde van Abbenbroek Elite-Mannen/Beloften 06-09-2015 34
Ronde van Hoogerheide Elite-Mannen/Beloften 30-08-2015 23
wielerronde van Zuidland Elite-Mannen/Beloften 22-08-2015 24
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-08-2015 41
Ronde van Pijnacker Elite-Mannen/Beloften 15-08-2015 46
60e Rabobank Berkelse Wielerdag Elite-Mannen/Beloften 08-08-2015 22
Wielerronde van Haemstede (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-08-2015 9
49e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 19-07-2015 24
42 e Ronde van Giessenburg Elite-Mannen/Beloften 11-07-2015 16
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 03-07-2015 45
52e Slag van Ambacht Elite-Mannen/Beloften 02-07-2015 22
Ronde van Raamsdonksveer Elite-Mannen/Beloften 28-06-2015 30
Wielerronde van Hoogvliet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-06-2015 16
Wielerronde van Albrandswaard Elite-Mannen/Beloften 17-06-2015 31
62e Ronde van papendrecht Elite-Mannen/Beloften 06-06-2015 29
Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 03-06-2015 71
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 25-05-2015 25
53e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 14-05-2015 32
20e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 09-05-2015 29
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 03-05-2015 18
31e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 12-04-2015 61
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 31
7e Ronde van Sleeuwijk Elite-Mannen/Beloften 04-04-2015 20
Grote Prijs Koppert Biological Systems Elite-Mannen/Beloften 01-04-2015 18
67e Ronde van Oud Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 21-03-2015 45
44e Ronde van Barendrecht Elite-Mannen/Beloften 26-07-2014 42
41e Ronde van Giessenburg Elite-Mannen/Beloften 12-07-2014 49
32e Ronde van Sliedrecht Elite-Mannen/Beloften 28-06-2014 35
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 27-06-2014 26
Flexpoint Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 13-06-2014 89
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 09-06-2014 17
Ronde Rond het Ronostrand Elite-Mannen/Beloften 01-06-2014 57
34e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 31-05-2014 86
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Beloften 21-05-2014 17
Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-05-2014 73
60e Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 26-04-2014 57
45e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 12-04-2014 114
30e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 06-04-2014 47
Meeùs Race Beloften 30-03-2014 119
Grote Prijs RWC Ahoy Elite-Mannen/Beloften 26-03-2014 30
64ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 23-03-2014 54
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 01-03-2014 69
Rabobank Amersfoort 15e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 21-09-2013 88
75e Ronde van Dordrecht om de Grote prijs Kloens Elite-Mannen/Beloften 07-09-2013 31
33e Ronde van Abbenbroek Elite-Mannen/Beloften 01-09-2013 32
Ronde van Beverwijk Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-08-2013 36
Rabobank 2-Daagse van Venhuizen Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 14-07-2013 20
Rabobank 2-Daagse van Venhuizen Elite-Mannen/Beloften 14-07-2013 64
Rabobank 2-Daagse van Venhuizen Elite-Mannen/Beloften 13-07-2013 12
Parkhotel Valkenburg Omloop van Schin op Geul Beloften 07-07-2013 43
Slag van Ambacht Elite-Mannen/Beloften 04-07-2013 27
Ronde van Capelle Elite-Mannen/Beloften 29-06-2013 9
50e Ronde van Honselersdijk Elite-Mannen/Beloften 27-06-2013 42
31e Ronde van Sliedrecht Elite-Mannen/Beloften 22-06-2013 22
Midden-Brabant poort omloop Gilze Elite-Mannen/Beloften 16-06-2013 60
25e Wielerronde van Rozenburg Elite-Mannen/Beloften 08-06-2013 21
Ronde van Westdorpe Elite-Mannen/Beloften 01-06-2013 23
District Kampioenschap Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland voor Vrouwen Beloften 20-05-2013 23
18e Draai Rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 11-05-2013 30
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Beloften 08-05-2013 10
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 30-04-2013 40
31e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 28-04-2013 64
40e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 13-04-2013 39
29e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 07-04-2013 99
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 01-04-2013 37
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Elite-Mannen/Beloften 02-09-2012 55
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 28-05-2012 28
DK tijdrijden Zuid-Holland Beloften 16-05-2012 17
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Elite-Mannen/Beloften 28-01-2012 16
EuropeanJuniorCyclingTour Assen Junioren 01-08-2011 97
62e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 26-06-2011 101
DISTRICT KAMPIOENSCHAP ZUID-HOLLAND Junioren 13-06-2011 41
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2011 133
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2011 138
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 20-05-2011 125
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Junioren 15-05-2011 15
48e Flevotour Junioren 14-05-2011 26
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regiokampioenschap Noord-en Zuid-Holland voor Vrouwen Junioren 11-05-2011 9
Ronde van Waddinxveen Junioren 25-04-2011 7
EPZ Omloop van Borsele Junioren 24-04-2011 35
Nicolai & Tabak Wouden Klassieker Junioren 17-04-2011 56
53e Wielerronde van Woensdrecht Junioren 20-03-2011 19
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Junioren 05-03-2011 12
NK Baan Junioren 29-12-2010 15
NK Baan Junioren 29-12-2010 10
NK Baan Junioren 28-12-2010 14
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Junioren 04-09-2010 42
Ronde van Nootdorp Junioren 05-08-2010 14
Acht van Chaam Junioren 28-07-2010 33
Districtskampioenschap Zuid-Holland Junioren 24-05-2010 15
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Junioren 16-05-2010 38
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 29-08-2009 11
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 22-08-2009 29
Ronde van Beverwijk Nieuwelingen 16-08-2009 28
35e Ronde van De Lier Nieuwelingen 11-08-2009 32
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 06-08-2009 19
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 05-07-2009 19
48e Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 28-06-2009 17
Ronde van Hazerswoude-Dorp Nieuwelingen 10-06-2009 13
Districtskampioenschap Zuid-Holland + Regiokampioenschap elite vrouwen/vrouwen-B Noord- en Zuid-Holland. Nieuwelingen 01-06-2009 3
LJW Bleiswijk Nieuwelingen 31-05-2009 12
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2009 32
23e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 04-04-2009 21
NK Baan Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 27-12-2008 16
54e Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 13-09-2008 24
GP Cor Vlemmix Nieuwelingen 07-09-2008 9
53e Bavaria-Ronde van Lieshout Nieuwelingen 18-05-2008 23
JSW Floraronde van Bleiswijk Nieuwelingen 11-05-2008 31
NK Baan Elite-Mannen en Vrouwen, Junioren Nieuwelingen 27-12-2007 27
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 17-06-2007 8
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 7 09-06-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 07-04-2007 36
Broekhoff Jeugdomnium Jeugd Cat. 6 02-07-2006 9
9e Mol Klim Jeugd Cat. 5 04-06-2006 7
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 03-06-2006 8
Jeugd en Nieuwelingen wedstrijd Flora Holland Jeugd Cat. 5 28-05-2006 5
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 14-05-2006 10
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 17-04-2006 10
50e Ronde van de Molen om de Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 5 02-10-2005 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 11-09-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 4 02-07-2005 10
Ronde van de Borchwerf Jeugd Cat. 4 12-06-2005 10
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-06-2005 10
Jeugd Klimomnium Jeugd Cat. 4 05-06-2005 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2005 9
Jeugdronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2005 9
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 4 22-05-2005 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 12-09-2004 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugdronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 26-06-2004 7
7e IGAT Klimomnium Jeugd Cat. 3 06-06-2004 6
kNWU jeugdwedstrijd Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 23-05-2004 8
56e Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 3 02-05-2004 9
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 3 18-04-2004 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.