Koen Baardewijk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
69e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 02-08-2017 34
Nacht van de Zeilberg (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-07-2017 15
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 36
51e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 13
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 10-07-2017 34
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 55
76e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 32
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 25
70e Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 28
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 27-07-2016 39
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-07-2016 31
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 46
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 17
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 08-05-2016 37
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 40
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 42
Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 17-04-2016 16
29ste Grote Omloop van de Veenkoloniën/EERENS Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 77
Wielerronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-03-2016 50
56e Craft Ster van Zwolle M_ELITE 05-03-2016 169
Ronde van Hoogerheide Elite-Mannen/Beloften 30-08-2015 21
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Elite-Mannen/Beloften 03-08-2015 9
49e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 19-07-2015 49
41e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 12-07-2015 25
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Beloften 25-05-2015 41
61e Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2015 44
35e Draai van de Kaai Elite-Mannen/Beloften 04-08-2014 33
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 30-07-2014 35
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Beloften 11-06-2014 18
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Beloften 09-06-2014 30
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Elite-Mannen/Beloften 28-05-2014 19
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 04-05-2014 47
Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 13-04-2014 58
Ronde van Heusdenhout Junioren 01-09-2013 1
39e Wielerronde van Nispen Junioren 18-08-2013 16
Wielerronde van Zundert Junioren 31-07-2013 11
34e JUMBO Draai van de Kaai Junioren 29-07-2013 13
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 97
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Junioren 16-06-2013 24
Jeugdronde Moerdijk Junioren 02-06-2013 13
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Junioren 20-05-2013 18
5e Tour de Leur Junioren 12-05-2013 5
Ronde van Hoogerheide Junioren 10-05-2013 14
72e Profronde van Made Junioren 28-04-2013 35
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-04-2013 11
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2013 36
47e Grote Ronde van Gerwen Junioren 01-04-2013 12
59e Ronde van Hank Junioren 09-09-2012 22
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 51
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 72
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 17-08-2012 46
40e Ronde van het Lage Land Junioren 05-08-2012 28
Wielerronde van Zundert Junioren 01-08-2012 11
Jumbo Draai van de Kaai Junioren 30-07-2012 11
Acht van Chaam Junioren 25-07-2012 87
49e Ronde van Honselersdijk Junioren 28-06-2012 22
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 22-06-2012 76
Wielerronde van IJzendijke Junioren 10-06-2012 11
62ste Ronde van Huijbergen Junioren 03-06-2012 37
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Junioren 28-05-2012 12
4e Tour de Leur Junioren 20-05-2012 9
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Junioren 13-05-2012 41
Ronde van Lewedorp Junioren 12-05-2012 5
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2012 13
Ronde van Yerseke Junioren 05-05-2012 1
71e Profronde van Made Junioren 29-04-2012 36
Ronde van Dongen Nieuwelingen 18-09-2011 8
58e Ronde van Hank Nieuwelingen 11-09-2011 22
Excelsior's Wielerdag Nieuwelingen 28-08-2011 1
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2011 5
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 19
78ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 02-07-2011 12
29e Wielerronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2011 12
District Kampioenschap Zuid-West & Regio Kampioenschap Zuid (Vrouwen+Masters) Nieuwelingen 13-06-2011 12
41e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 11-06-2011 10
29e Ronde van Numansdorp Nieuwelingen 06-06-2011 1
Ronde van Ginneken Nieuwelingen 29-05-2011 14
2e Kasteelronde van Mill Nieuwelingen 22-05-2011 21
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 15-05-2011 29
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 07-05-2011 10
70e Profronde van Made Nieuwelingen 01-05-2011 19
45e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 25-04-2011 2
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 59
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2011 1
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 09-04-2011 21
25e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 02-04-2011 3
61ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 27-03-2011 9
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 7
55e Ronde van de Molen Nieuwelingen 03-10-2010 15
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 19-09-2010 8
Kermisronde Nieuwelingen 09-09-2010 9
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 28-08-2010 5
Acht van Chaam Nieuwelingen 28-07-2010 1
61e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 25-07-2010 29
49e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 21-07-2010 12
45e Ronde van Philippine Nieuwelingen 17-07-2010 28
Ronde van Dongen Nieuwelingen 11-07-2010 2
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 04-07-2010 8
77e Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 03-07-2010 26
Wielerronde van Schoondijke Nieuwelingen 27-06-2010 26
28e wielerronde van Sliedrecht Nieuwelingen 26-06-2010 26
40ste Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 19-06-2010 6
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 16-06-2010 17
60 ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 06-06-2010 29
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 29-05-2010 41
Districtskampioenschap Zuid-West Nederland Nieuwelingen 24-05-2010 27
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 09-05-2010 25
69e Profronde van Made Nieuwelingen 02-05-2010 1
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 01-05-2010 15
Ronde van Den Dungen Nieuwelingen 18-04-2010 17
44e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 05-04-2010 20
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 7 04-10-2009 5
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 20-09-2009 5
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 7 12-09-2009 6
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2009 3
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 30-08-2009 18
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 5
Gedempte Haven Jeugd Cat. 7 23-08-2009 12
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 7 21-08-2009 5
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 18-07-2009 11
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 7 12-07-2009 13
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 05-07-2009 5
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 21-06-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2009 31
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 7 07-06-2009 7
Baanomnium Jeugd Cat. 7 01-06-2009 5
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 30-05-2009 19
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 7 29-05-2009 4
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 7 21-05-2009 13
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 17-05-2009 23
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 09-05-2009 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2009 10
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2009 11
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 7 25-04-2009 17
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 19-04-2009 7
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 13-04-2009 5
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 11-04-2009 9
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 7 05-04-2009 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 29-03-2009 12
53 ronde van de Molen Jeugd Cat. 6 05-10-2008 3
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 28-09-2008 14
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 21-09-2008 9
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 20-09-2008 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 14-09-2008 12
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 07-09-2008 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 30-08-2008 2
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 24-08-2008 7
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 17-08-2008 9
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 06-07-2008 4
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 6 29-06-2008 16
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 6 22-06-2008 13
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 6 08-06-2008 6
Ronde van Puttershoek(omloop Hoekse Waard) Jeugd Cat. 6 30-05-2008 2
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 6 28-05-2008 5
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 6 25-05-2008 8
60e Rabobank jubileum wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 6 18-05-2008 16
Baanomnium Jeugd Cat. 6-1 12-05-2008 1
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 6-1 11-05-2008 8
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 6 04-05-2008 11
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 6 01-05-2008 12
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 6-2 27-04-2008 11
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 20-04-2008 11
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6-1 13-04-2008 8
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 12-04-2008 6
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-04-2008 4
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 6 05-04-2008 25
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 6 30-03-2008 10
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 6 23-03-2008 2
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 16-09-2007 6
Jeugd- en Damesronde Niet Licentiehouders 16-09-2007 6
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 15-09-2007 6
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 5 09-09-2007 6
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2007 12
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 5 02-09-2007 1
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 5 01-09-2007 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 19-08-2007 3
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 5 01-07-2007 9
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 17-06-2007 13
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 5 09-06-2007 17
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2007 4
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 5 28-05-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 5 20-05-2007 4
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 17-05-2007 3
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 13-05-2007 6
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 5 06-05-2007 3
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 5 05-05-2007 7
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 14-04-2007 8
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 5 09-04-2007 2
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2007 1
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 5 01-04-2007 18
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-03-2007 1
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 18-11-2006 25
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 5 28-10-2006 10
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 5 14-10-2006 23
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2006 6
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 4 17-09-2006 9
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-09-2006 4
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 20-08-2006 5
Ronde van Gemert Jeugd Cat. 4 18-07-2006 6
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 25-06-2006 4
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 4 18-06-2006 2
9e Mol Klim Jeugd Cat. 4 04-06-2006 6
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 4 28-05-2006 1
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2006 6
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 4 21-05-2006 3
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 17-04-2006 4
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 15-04-2006 9
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 01-04-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 25-09-2005 7
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 3 18-09-2005 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 11-09-2005 2
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-09-2005 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2005 10
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 21-08-2005 4
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 3 17-07-2005 2
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-07-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 3 02-07-2005 6
Ronde van de Borchwerf Jeugd Cat. 3 12-06-2005 2
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 3 08-06-2005 6
Jeugd Klimomnium Jeugd Cat. 3 05-06-2005 6
De Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 04-06-2005 1
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 3 22-05-2005 8
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 3 16-05-2005 7
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 14-05-2005 8
Ronde van Kapelle Jeugd Cat. 3 30-04-2005 9
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 23-04-2005 8
Jeugdronde Bert van Gils Jeugd Cat. 2 17-04-2005 1
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 2 10-04-2005 2
Jeugdwedstrijd DJR Jeugd Cat. 2 03-04-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 28-03-2005 3
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 2 19-09-2004 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 12-09-2004 2
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2004 6
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 2 09-06-2004 6
7e IGAT Klimomnium Jeugd Cat. 2 06-06-2004 5
kNWU jeugdwedstrijd Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 23-05-2004 9
56e Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 2 02-05-2004 7
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 1 18-04-2004 2
Bert van Gils Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 28-03-2004 5
Landelijk Jeugd Toernooi Molenberg-Heerlen Jeugd Cat. 1 28-09-2003 3
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 1 21-09-2003 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2003 2
21e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2003 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 31-08-2003 2
Jeugdronde Bergen op Zoom Jeugd Cat. 1 24-08-2003 2
Jeugdomnium Maassluis Jeugd Cat. 1 16-08-2003 1
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 13-07-2003 2
D’n Bergse wielerronde voor jeugd+handbikers Jeugd Cat. 1 06-07-2003 8
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 11-06-2003 2
Jeugdronde van Honselerdijk Jeugd Cat. 1 07-06-2003 3
Klimomnium Jeugd Cat. 1 01-06-2003 1
Omloop van de Hoekse Waard Jeugd Cat. 1 30-05-2003 4
6e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 25-05-2003 3
Jeugdronde van Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 11-05-2003 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.