Danos Gerritsen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 27-07-2016 58
50e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 17-07-2016 28
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-07-2016 34
83ste Wielerronde van Kruiningen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-07-2016 22
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 87
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 109
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 05-06-2016 117
Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 22-05-2016 83
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 7
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 08-05-2016 33
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 15
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 30
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 20-03-2016 59
56e Craft Ster van Zwolle M_ELITE 05-03-2016 86
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 13-09-2015 41
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 12-09-2015 72
Ronde van Hoogerheide Elite-Mannen/Beloften 30-08-2015 34
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Elite-Mannen/Beloften 03-08-2015 29
49e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 19-07-2015 47
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-07-2015 25
41e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 12-07-2015 15
82ste Wielerronde van Kruiningen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-07-2015 21
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 03-07-2015 25
49e Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 29-06-2015 40
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 03-05-2015 41
33e Wim Hendriks Trofee voor elite/belofte Elite-Mannen/Beloften 26-04-2015 119
65ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 29-03-2015 36
Ronde van Pijnacker Junioren 16-08-2014 14
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 06-08-2014 15
35e Draai van de Kaai Junioren 04-08-2014 35
Acht van Chaam Junioren 30-07-2014 8
Ronde van Heusdenhout Junioren 06-07-2014 25
29e Ronde van Kwintsheul Junioren 02-07-2014 21
81ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 28-06-2014 12
CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren 22-06-2014 29
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 86
Wielerronde van Lage Zwaluwe Junioren 15-06-2014 5
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Junioren 09-06-2014 7
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 114
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 172
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2014 140
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Junioren 18-05-2014 40
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 64
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junioren 27-04-2014 57
Afwachtingswedstrijd Volta Limburg Classic Junioren 05-04-2014 5
Ronde van Heusdenhout Junioren 01-09-2013 3
Wielerronde van Zundert Junioren 31-07-2013 4
34e JUMBO Draai van de Kaai Junioren 29-07-2013 28
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-06-2013 41
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Junioren 16-06-2013 36
Jeugdronde Moerdijk Junioren 02-06-2013 12
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Junioren 20-05-2013 34
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 05-05-2013 12
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 98
Volta Limburg Classic afw. Junioren Junioren 30-03-2013 39
59e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2012 20
75e kermisronde Nieuwelingen 06-09-2012 5
47e Ronde van Philippine Nieuwelingen 14-07-2012 15
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 01-07-2012 14
79ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 30-06-2012 27
CSgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 17-06-2012 19
62ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 03-06-2012 40
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Nieuwelingen 28-05-2012 17
Kleeberg Cycling Classic Nieuwelingen 26-05-2012 38
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 13-05-2012 48
Ronde van Lewedorp Nieuwelingen 12-05-2012 28
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 06-05-2012 8
Jeugdwielercriterium Eijsden Nieuwelingen 29-04-2012 20
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 104
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2012 25
Ronde van Dongen Nieuwelingen 18-09-2011 35
Ronde van Hazerswoude-Dorp Nieuwelingen 04-06-2011 29
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 07-05-2011 25
Jeugdwielerronde Eijsden Nieuwelingen 25-04-2011 39
25e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 02-04-2011 21
61ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 27-03-2011 50
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 90
Nieuwelingen Veldrit GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 23-01-2011 43
Nationale CycloCross Huijbergen Nieuwelingen 15-01-2011 40
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 19-09-2010 42
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 04-09-2010 34
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 29-08-2010 40
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 22-08-2010 20
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 7 13-08-2010 13
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 7 10-08-2010 12
linie crossers Jeugd Cat. 7 20-06-2010 16
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 7 13-06-2010 31
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 05-06-2010 10
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 7 28-05-2010 16
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 7 23-05-2010 17
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 7 16-05-2010 14
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 08-05-2010 30
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 7 02-05-2010 15
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2010 14
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 25-04-2010 11
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 11-04-2010 18
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 10-04-2010 20
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-04-2010 21
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 7 04-04-2010 12
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 7 28-03-2010 15
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 7 27-03-2010 11
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 7 24-03-2010 25
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 7 14-03-2010 18
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 6 04-10-2009 31
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 27-09-2009 35
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 6 12-09-2009 14
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2009 13
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2009 23
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 30-08-2009 28
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 10
Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 23-08-2009 13
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 6 21-08-2009 15
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 18-07-2009 17
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 12-07-2009 43
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 05-07-2009 36
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2009 37
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 21-06-2009 14
Gouda Jeugd Cat. 6 20-06-2009 33
Jeugd en Vrouwenronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 14-06-2009 23
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 07-06-2009 9
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 06-06-2009 36
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 29-05-2009 16
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2009 26
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-05-2009 29
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-05-2009 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2009 23
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 6 25-04-2009 37
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 19-04-2009 33
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 13-04-2009 29
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 6 12-04-2009 15
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 6 05-04-2009 29
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2009 30
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 15-11-2008 28
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 14-09-2008 42
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 07-09-2008 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-08-2008 16
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 24-08-2008 15
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 17-08-2008 24
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 13-07-2008 19
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 24
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 5 29-06-2008 28
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 5 22-06-2008 17
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 5 08-06-2008 8
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5-1 31-05-2008 11
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 21
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 5 12-05-2008 18
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-1 11-05-2008 39
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 5 10-05-2008 20
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 5 04-05-2008 8
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 01-05-2008 12
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-1 27-04-2008 14
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-04-2008 17
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 30-03-2008 54
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 5 15-03-2008 16
JSW Yerseke Jeugd Cat. 5 20-10-2007 18
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 4 02-09-2007 17
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 4 08-07-2007 16
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 4 24-06-2007 19
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 17-06-2007 16
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 4 09-06-2007 37
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 03-06-2007 17
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 20-05-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2007 21
Waranda jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2007 13
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 4 09-04-2007 10
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 07-04-2007 14
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 4 01-04-2007 14
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 11 jaar 20-01-2007 20
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 4 07-01-2007 9
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 18-11-2006 16
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 4 14-10-2006 14
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 25-06-2006 10
9e Mol Klim Jeugd Cat. 2 04-06-2006 10
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 2 28-05-2006 6
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 2 26-05-2006 6
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 2 21-05-2006 4
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 17-04-2006 10
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Dongen Jeugd Cat. 1 25-09-2005 8
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 1 18-09-2005 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 11-09-2005 7
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 21-08-2005 6
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2005 8
Jeugdronde en omnium Jeugd Cat. 1 19-06-2005 10
Ronde van de Borchwerf Jeugd Cat. 1 12-06-2005 7
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 1 08-06-2005 9
De Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-06-2005 10
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 1 22-05-2005 10
Ronde van Kapelle Jeugd Cat. 1 30-04-2005 8
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 28-03-2005 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.