Keigo Sweens

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 28-06-2019 54
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junioren 22-06-2019 16
Grote Prijs Steenbergen Junioren 19-05-2019 44
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 49
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 54
Ronde van Dongen Nieuwelingen 30-09-2018 6
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 17
14 e Ronde van Ottoland Nieuwelingen 22-09-2018 28
34e Ronde van Giessen Nieuwelingen 14-09-2018 22
65e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2018 6
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 15
70e Ronde van Zundert Nieuwelingen 08-08-2018 20
64e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 04-07-2018 16
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 30-06-2018 18
Ronde van Elden Nieuwelingen 17-06-2018 11
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 27-05-2018 24
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 43
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 41
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 25-03-2018 10
V.D. Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 18-03-2018 10
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 53
42e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 25-05-2017 14
62e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 21-05-2017 10
14e jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 06-05-2017 19
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 20
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 46
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 77
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 26-03-2017 18
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 7 25-09-2016 5
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 18-09-2016 23
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 40
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 04-09-2016 1
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 03-09-2016 19
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2016 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 21-08-2016 7
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 03-07-2016 6
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 7 19-06-2016 4
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 18-06-2016 5
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 7 12-06-2016 7
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 22-05-2016 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 21-05-2016 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 12
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 17
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2016 8
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 24-04-2016 14
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 17-04-2016 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 10-04-2016 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 09-04-2016 6
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 03-04-2016 11
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 23
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 18
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 30
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 13-09-2015 4
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 28
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 06-09-2015 5
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 7
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 6 16-08-2015 6
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 05-07-2015 5
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 21-06-2015 14
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 20-06-2015 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 14-06-2015 7
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 6 13-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 33
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 15
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 30-05-2015 4
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2015 6
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 16-05-2015 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 14-05-2015 14
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 10-05-2015 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 09-05-2015 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 14
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2015 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 4
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 6 19-04-2015 11
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 12-04-2015 10
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 04-04-2015 5
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 9
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 5 28-09-2014 6
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 23
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 5 14-09-2014 10
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 21
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 5 07-09-2014 14
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 26
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 10
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 5 24-08-2014 8
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 14
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 5 15-08-2014 6
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 22
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 09-07-2014 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 29-06-2014 31
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 28-06-2014 11
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 20
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 40
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2014 12
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 31-05-2014 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 22
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 25-05-2014 14
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 5 18-05-2014 10
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 26
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 29
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 30
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2014 20
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 21-04-2014 21
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 20-04-2014 22
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 34
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 29
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 47
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 11
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 4 29-09-2013 12
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2013 20
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 11
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 17
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 26
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 31
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 23
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 30-06-2013 5
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 14
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 30
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 4 09-06-2013 7
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 16
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2013 11
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 14
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 25-05-2013 10
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 22
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 4 19-05-2013 4
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 21
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 23
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 23
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 22
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 22
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 21-04-2013 19
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-04-2013 16
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 14-04-2013 15
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 06-04-2013 19
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 21
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 27
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 22
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 16-09-2012 22
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 09-09-2012 16
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 23-06-2012 9
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 17-06-2012 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 35
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2012 8
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 02-06-2012 9
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 12
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 26-05-2012 9
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 20-05-2012 17
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 15
RABO Komtoer Jeugd Cat. 3 13-05-2012 18
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 22
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 25
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 21-04-2012 21
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 15-04-2012 10
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2012 21

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.