Tristan Kool

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Sint Pancras Junioren 07-09-2019 22
64e Profronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Junioren 11-08-2019 18
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 28-06-2019 92
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junioren 19-06-2019 25
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 01-06-2019 25
DK Tijdrijden Noord-Holland Junioren 22-05-2019 2
Flevo tour Junioren 11-05-2019 21
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 69
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 14
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 26
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 10-03-2019 27
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 30-12-2018 3
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 29-12-2018 11
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 6
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 16-09-2018 12
KTN - Watersley Klim Omloop Nieuwelingen 09-09-2018 36
Ronde van Ternaard Nieuwelingen 21-07-2018 5
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 08-07-2018 23
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 55
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-06-2018 21
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 24-06-2018 14
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 62
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 75
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 15
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 70
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 1
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Nieuwelingen 08-05-2018 1
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 05-05-2018 3
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 60
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 64
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 11
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 57
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 22
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 2
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 21-01-2018 5
Wooning Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 07-01-2018 8
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Nieuwelingen 17-12-2017 3
B E A T Track Series "ENDURANCE" Nieuwelingen 03-12-2017 4
Beat Track Series Endurance Nieuwelingen mannen Nieuwelingen 11-11-2017 2
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Nieuwelingen 24-09-2017 14
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 69
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 88
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 25-06-2017 2
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 24-06-2017 5
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 39
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 46
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 15
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 51
DK Tijdrijden Noord Holland Nieuwelingen 10-05-2017 6
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 82
63e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2017 33
Ronde van Ureterp Nieuwelingen 17-04-2017 9
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 30
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 40
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 15
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 42
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuwelingen 29-01-2017 11
Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2017 14
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 8
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 4
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 7 10-09-2016 4
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 03-09-2016 4
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 28-08-2016 12
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 21-08-2016 6
37e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 7 09-07-2016 5
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 03-07-2016 2
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 26-06-2016 3
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 7 25-06-2016 3
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 18-06-2016 4
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 12-06-2016 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 11
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 28-05-2016 5
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 15-05-2016 3
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 7 14-05-2016 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 7 05-05-2016 6
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 7 30-04-2016 5
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 7 27-04-2016 2
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 7 24-04-2016 2
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 7 17-04-2016 2
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 10-04-2016 3
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 7 09-04-2016 13
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 03-04-2016 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 10
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 19-03-2016 7
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Diverse Licentiecategorieen 17-01-2016 5
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT Diverse Licentiecategorieen 03-01-2016 3
NK Derny's & Jeugdomnium Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 3
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 6
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 11
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 6 13-09-2015 5
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 12-09-2015 4
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 6 05-09-2015 3
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 18
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 23-08-2015 6
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 6 16-08-2015 7
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 6 15-08-2015 6
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 05-07-2015 3
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 6 27-06-2015 2
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 7
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 14-06-2015 8
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 27
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 30
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 31-05-2015 1
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 7
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 17-05-2015 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 14-05-2015 3
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 6 10-05-2015 3
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 6 09-05-2015 4
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2015 3
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 25-04-2015 2
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 6 19-04-2015 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 18-04-2015 5
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 12-04-2015 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 6
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 04-04-2015 11
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 4
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 3
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 08-11-2014 10
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 2
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 5
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 5 20-09-2014 1
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 11
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 2
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 31-08-2014 2
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 5 30-08-2014 4
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 1
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 5
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 09-07-2014 1
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 06-07-2014 2
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 5 29-06-2014 3
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-06-2014 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 22-06-2014 2
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-05-2014 2
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 5 25-05-2014 1
Ronde van Nijverdal-Villapark Jeugd Cat. 5 24-05-2014 3
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 18-05-2014 2
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 17-05-2014 1
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 5 11-05-2014 1
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 10-05-2014 1
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 17
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 03-05-2014 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 1
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 20-04-2014 12
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 1
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 5 12-04-2014 2
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 06-04-2014 1
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 27
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 4
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 15-03-2014 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 5
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 1
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 4 28-09-2013 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 21-09-2013 1
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 4 15-09-2013 1
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 6
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 6
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 1
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 30-06-2013 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 23-06-2013 7
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 12
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 15-06-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 4
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 4 02-06-2013 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 1
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 4 26-05-2013 1
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 09-05-2013 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 4
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-04-2013 2
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 4 27-04-2013 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 1
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 4 20-04-2013 2
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 4 14-04-2013 1
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 07-04-2013 1
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 2
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 30-03-2013 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 16-03-2013 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 2
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 3 29-09-2012 1
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 3 23-09-2012 4
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 3 16-09-2012 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 15-09-2012 8
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 3
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2012 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 18-08-2012 3
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 15-07-2012 5
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 01-07-2012 2
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 16-06-2012 5
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 3 10-06-2012 6
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-06-2012 3
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 27-05-2012 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 17-05-2012 17
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 13-05-2012 8
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 12
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 12
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 3 21-04-2012 4
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 3 15-04-2012 7
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 3 07-04-2012 5
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 01-04-2012 10
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 17-03-2012 10
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 2 05-06-2011 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-05-2011 10
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 15-05-2011 6
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 2 17-04-2011 6
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 03-04-2011 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.