Danny Lierop

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 13-10-2019 9
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 29-09-2019 3
NHC - Adelante Challenge & KTN - Klimomloop Berg en Terblijt Nieuwelingen 18-08-2019 8
40e Draai van de Kaai Nieuwelingen 05-08-2019 10
Acht van Chaam Nieuwelingen 31-07-2019 3
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 21-07-2019 3
Ronde van Twente Nieuwelingen 06-07-2019 48
Afwachtingswedstrijden 70e HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 29-06-2019 3
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuwelingen 10-06-2019 4
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Nieuwelingen 09-06-2019 14
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 01-06-2019 28
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 29
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Nieuwelingen 04-05-2019 10
Kasseiencriterium Eijsden Nieuwelingen 28-04-2019 18
53e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 22-04-2019 13
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 34
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 17-02-2019 8
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuwelingen 26-01-2019 5
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 4
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Nieuwelingen 05-01-2019 3
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 30-12-2018 2
Kerstcross Norg Nieuwelingen 26-12-2018 4
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 23-12-2018 7
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 8
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 08-12-2018 5
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 25-11-2018 4
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 18-11-2018 3
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 4
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Nieuwelingen 11-11-2018 1
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 4
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Nieuwelingen 27-10-2018 1
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 6
10e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2018 5
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 7
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuwelingen 08-09-2018 5
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 69
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 08-07-2018 18
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 33
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 30-06-2018 8
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 33
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 33
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 17
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 15
63e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 20-05-2018 5
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Nieuwelingen 19-05-2018 5
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 8
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Nieuwelingen 08-05-2018 14
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Nieuwelingen 29-04-2018 12
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 32
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 42
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 40
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 18-02-2018 15
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 11
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 25
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 13
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2017 6
Cyclo Cross Norg Nieuwelingen 26-12-2017 8
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 24-12-2017 12
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 6
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 16
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 26-11-2017 11
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 19-11-2017 14
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuwelingen 12-11-2017 4
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 20
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 14-10-2017 49
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 21
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 20-08-2017 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 25
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 25
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 7 02-07-2017 7
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 7 25-06-2017 8
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 17-06-2017 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 54
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 7 03-06-2017 18
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 28-05-2017 9
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 11
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 20-05-2017 12
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 07-05-2017 10
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 06-05-2017 31
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 14
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 15
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 12
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 7 02-04-2017 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 28
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 34
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 11
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2016 6
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2016 22
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 18-12-2016 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 11-12-2016 9
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 7 10-12-2016 6
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 04-12-2016 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 11
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 7 13-11-2016 10
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 12
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 23-10-2016 3
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 7 22-10-2016 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 16-10-2016 8
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 08-10-2016 2
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 19-06-2016 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 27
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 10
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 16
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 15
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 24-04-2016 12
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 17
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-04-2016 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 31
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-03-2016 25
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 9
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 14
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2015 21
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 7
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 6 20-12-2015 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 18
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 12
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 13
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 6 05-12-2015 3
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 17
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 28-11-2015 13
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 15-11-2015 11
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 19
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 16
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 01-11-2015 25
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 6
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 18-10-2015 12
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 17-10-2015 10
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 5 13-09-2015 4
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 13
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 16
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 12
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 14-06-2015 11
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 14
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 10
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 3
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 10-05-2015 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 09-05-2015 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 7
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 10
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 40
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 5 19-04-2015 11
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 10
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 12
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 05-04-2015 4
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 22-03-2015 15
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 24-01-2015 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 13
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 10-01-2015 11
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 15
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 16
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 14
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 5 30-11-2014 12
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 29-11-2014 12
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 23-11-2014 11
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 5 22-11-2014 10
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 3
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-11-2014 11
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 9
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 02-11-2014 9
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 9
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 26-10-2014 17
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-10-2014 11
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 19-10-2014 9
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 18-10-2014 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 17
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 4 14-09-2014 10
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 4 13-09-2014 10
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 4 07-09-2014 9
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 4 31-08-2014 13
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 17
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 8
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 11
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 05-07-2014 2
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 28-06-2014 8
Baanomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2014 1
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 15-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 12
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 5
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 25-05-2014 5
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 4 18-05-2014 3
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 8
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 10-05-2014 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 5
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 4 27-04-2014 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 21-04-2014 8
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 3
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 4 13-04-2014 4
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 2
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 6
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 29-12-2013 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 6
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 8
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 4 21-12-2013 10
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 15-12-2013 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 08-12-2013 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 07-12-2013 5
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 11
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 4 30-11-2013 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2013 9
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 4 23-11-2013 5
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 4 17-11-2013 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 16-11-2013 9
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 8
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 03-11-2013 12
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 14
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 20-10-2013 6
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 8
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 13-10-2013 14
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 06-10-2013 6
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 3 29-09-2013 2
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 22-09-2013 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 15-09-2013 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 11
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 2
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 18-08-2013 5
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 13-07-2013 5
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 3 07-07-2013 6
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 30-06-2013 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 23-06-2013 4
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 22-06-2013 7
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 4
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 5
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2013 6
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-05-2013 5
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 19-05-2013 2
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 8
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2013 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 14
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 13
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-04-2013 7
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 21-04-2013 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-04-2013 3
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 14-04-2013 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 13-04-2013 7
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 3 07-04-2013 1
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 06-04-2013 11
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 01-04-2013 4
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 31-03-2013 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-03-2013 3
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 3 26-01-2013 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 20-01-2013 8
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 3 06-01-2013 6
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 05-01-2013 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2012 13
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 23-12-2012 6
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 3 22-12-2012 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 09-12-2012 6
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 08-12-2012 5
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2012 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 01-12-2012 12
pietencross Jeugd Cat. 3 25-11-2012 8
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 18-11-2012 6
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 17-11-2012 17
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 10-11-2012 10
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 04-11-2012 10
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2012 8
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 3 28-10-2012 8
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 3 27-10-2012 14
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 13-10-2012 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 16-09-2012 8
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 02-09-2012 3
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 01-09-2012 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 26-08-2012 10
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 2 19-08-2012 6
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 15-07-2012 7
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 07-07-2012 7
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 01-07-2012 11
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 23-06-2012 5
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 17-06-2012 10
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 23
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 03-06-2012 6
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 02-06-2012 2
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 27-05-2012 5
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 20-05-2012 5
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 13
RABO Komtoer Jeugd Cat. 2 13-05-2012 9
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 06-05-2012 2
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 2 29-04-2012 5
Ronde van Velden Jeugd Cat. 2 22-04-2012 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 21-04-2012 2
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 15-04-2012 8
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 2 01-04-2012 5
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 25-03-2012 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.