Sara Sonnemans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2019 17
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 21-12-2019 14
JEUGDCROSS OPLOO Jeugd Cat. 6 15-12-2019 14
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 08-12-2019 14
40e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 01-12-2019 13
GP DESTIL jeugd Jeugd Cat. 6 30-11-2019 26
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2019 15
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 16-11-2019 26
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 10-11-2019 16
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2019 19
Toelen & partners jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 27-10-2019 10
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 6 26-10-2019 22
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 13-10-2019 17
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 15-09-2019 11
Limburg Cycling Jeugdcup Venlo Jeugd Cat. 5 01-09-2019 8
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 18-08-2019 14
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 5 14-07-2019 9
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 9
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 10
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 30-06-2019 11
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 5 23-06-2019 11
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 15-06-2019 13
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 30-05-2019 12
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 5 12-05-2019 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2019 13
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 28-04-2019 6
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 22-04-2019 12
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 21-04-2019 8
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 14-04-2019 3
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-04-2019 10
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 5 31-03-2019 18
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-03-2019 12
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 26-01-2019 7
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 20
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 17
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2018 10
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 22-12-2018 8
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 5 16-12-2018 11
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 13
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 11
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 10
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 16
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 10
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 17-11-2018 25
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 15
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 8
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 5 27-10-2018 10
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 17
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 4 09-09-2018 16
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 4 02-09-2018 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 26-08-2018 10
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 19-08-2018 12
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 15-07-2018 8
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 01-07-2018 7
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 4 23-06-2018 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-06-2018 10
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 4
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 03-06-2018 8
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 27-05-2018 12
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 21-05-2018 15
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 13-05-2018 16
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2018 6
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 29-04-2018 10
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 4 27-04-2018 6
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 4 22-04-2018 7
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2018 12
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 9
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 13
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2018 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 16
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 27-01-2018 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 11
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 12
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 17
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 13
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 11
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 17-12-2017 8
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 10-12-2017 9
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 15
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 13
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 15
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 24
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 22
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 14-10-2017 15
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 3 17-09-2017 5
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 03-09-2017 9
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 20-08-2017 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 16
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 3 25-06-2017 11
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 3 17-06-2017 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 10-06-2017 14
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-05-2017 10
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2017 15
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 20-05-2017 7
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-05-2017 9
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2017 16
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 3 23-04-2017 9
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 16-04-2017 21
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 3 02-04-2017 18
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 10
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 16
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 21-01-2017 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 13
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2016 13
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 3 18-12-2016 10
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 13
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 24
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 23
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 18
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 20
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 08-10-2016 15
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 2 25-09-2016 10
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2016 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.