Chelsea Dongen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 27-11-2010 26
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 13
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 15
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 5 10-08-2010 7
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 17-07-2010 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 20
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 24
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 29-05-2010 4
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 8
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 5 01-05-2010 11
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 25-04-2010 17
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 18-04-2010 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 4
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 12
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 5 14-03-2010 3
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 13
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2009 16
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 2
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 8
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 23
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 18-07-2009 4
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 25
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 25
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 4 07-06-2009 20
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 06-06-2009 13
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2009 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 8
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 4 02-05-2009 18
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2009 6
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 26
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 6
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 11
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 31
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 4 05-04-2009 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 13
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 4 25-10-2008 19
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 28-09-2008 12
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 4
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 20-09-2008 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 4
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 07-09-2008 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-08-2008 3
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 5
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 17-08-2008 5
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 13-07-2008 4
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 5
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 3
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 22-06-2008 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 14-06-2008 9
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 3 08-06-2008 10
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 07-06-2008 3
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 7
Baanomnium Jeugd Cat. 3-2 12-05-2008 1
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-2 Meisjes 11-05-2008 3
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 01-05-2008 10
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-1 meisjes 27-04-2008 3
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 20-04-2008 9
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 19
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-04-2008 13
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 27
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 17-11-2007 18
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2007 17
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-10-2007 9
JSW Yerseke Jeugd Cat. 3 20-10-2007 12
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-09-2007 10
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 2 09-09-2007 11
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 2 26-08-2007 7
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 2 08-07-2007 23
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 2 01-07-2007 4
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-06-2007 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 09-06-2007 13
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2007 9
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 2 28-05-2007 2
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 17-05-2007 15
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2007 17
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 2 09-04-2007 13
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 2 08-04-2007 8
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 2 01-04-2007 13
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 2 28-03-2007 11
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-03-2007 9
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 1 17-09-2006 9
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 20-08-2006 6
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 1 09-07-2006 7
Broekhoff Jeugdomnium Jeugd Cat. 1 02-07-2006 4
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 25-06-2006 3
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 1 18-06-2006 9
9e Mol Klim Jeugd Cat. 1 04-06-2006 7
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 21-05-2006 1
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 1 07-05-2006 6
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 23-04-2006 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.