Remco Esselaar

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 23-09-2018 67
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 23-09-2018 72
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 22-09-2018 108
Pijl van Heerlerheide Elite-Mannen/Beloften 26-08-2018 3
CCM - Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 12-08-2018 7
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 31
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 01-07-2018 5
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-06-2018 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Elite-Mannen 23-06-2018 17
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 19-06-2018 2
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 17-06-2018 24
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 17-06-2018 29
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2018 32
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg & Cycling Chrono Trofee (incl. Tandem) Elite-Mannen 13-06-2018 4
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 52
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 06-06-2018 28
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 35
CCM - 38e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 26-05-2018 24
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Mannen 21-05-2018 16
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 37
Nutrition Company Bergomloop Simpelveld Elite-Mannen/Beloften 13-05-2018 4
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 41
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 43
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Elite-Mannen/Beloften 14-04-2018 58
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 9
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniën Elite-Mannen/Beloften 24-03-2018 100
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 32
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 31
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 80
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 55
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 62
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 70
Pijl van Heerlerheide Elite-Mannen/Beloften 27-08-2017 6
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 13-08-2017 16
EPO - Tour d'Oospel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2017 19
Nutrition Company bergomloop ( Simpelveld) Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 29
Klimtijdrit Camerig Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 37
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 25-06-2017 15
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 20-06-2017 20
Wielerweekend Buchten - dag 1 (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-06-2017 4
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 11-06-2017 59
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Beloften 05-06-2017 15
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 04-06-2017 49
37e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 27-05-2017 32
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 50
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 12
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 75
30e Grote omloop van de Veenkoloniën/Eerens Elite-Mannen/Beloften 25-03-2017 87
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 120
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 02-10-2016 60
Olympia's Tour Under 23 02-10-2016 47
Olympia's Tour Under 23 01-10-2016 41
Olympia's Tour Under 23 30-09-2016 107
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 77
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 78
Olympia's Tour Under 23 28-09-2016 122
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 28-08-2016 18
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 27-08-2016 49
Ridderronde Maastricht Professionals 03-08-2016 23
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 103
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 11-06-2016 24
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 61
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 05-06-2016 52
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 22
36e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 28-05-2016 78
ZHE tour Elite-Mannen/Beloften 21-05-2016 14
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 3
Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 2
20e Brand Bier Drielandenomloop Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 34
34e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 24-04-2016 77
29ste Grote Omloop van de Veenkoloniën/EERENS Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 60
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 12
46e JUMBO- RONDE VAN MIDDEN-BRABANT Elite-Mannen/Beloften 27-09-2015 80
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 19-09-2015 39
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 13-09-2015 24
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 12-09-2015 25
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Elite-Mannen/Beloften 30-08-2015 7
Ronde van Ransdaal Elite-Mannen/Beloften 02-08-2015 4
40e Wielerronde van Maren-Kessel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-07-2015 15
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 28-06-2015 22
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 78
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 77
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 13-06-2015 62
Torenronde van Oirschot Elite-Mannen/Beloften 09-06-2015 16
Flexpoint Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 29-05-2015 7
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Beloften 25-05-2015 14
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 24-05-2015 65
Zuid-Hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 16-05-2015 41
8e Nutrition Company Berg-omloop Simpelveld Elite-Mannen/Beloften 10-05-2015 27
33e Wim Hendriks Trofee voor elite/belofte Elite-Mannen/Beloften 26-04-2015 129
37e Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 07-03-2015 42
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 87
ESJ Wielerweekend Beloften Eindklassement 05-10-2014 70
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 70
ESJ Wielerweekend Beloften 04-10-2014 92
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Elite-Mannen/Beloften 31-08-2014 15
Ronde van Ransdaal Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-08-2014 16
Bergcriterium Wolder (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-07-2014 28
CS groep Bergcriterium Brunssum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-06-2014 14
Wielerweekend Buchten Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-06-2014 29
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Beloften 15-06-2014 71
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Beloften 09-06-2014 28
Bergcriterium Elite-Mannen/Beloften 25-05-2014 19
Zuid-Hollandse Eilanden tour Elite-Mannen/Beloften 17-05-2014 51
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Beloften 07-05-2014 8
Bergomloop Simpelveld Elite-Mannen/Beloften 04-05-2014 45
32e Wim Hendriks Trofee voor elite/belofte Elite-Mannen/Beloften 27-04-2014 84
45e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 12-04-2014 126
Meeùs Race Beloften 30-03-2014 137
Math Salden Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen (A) 06-10-2013 38
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Junioren 22-09-2013 13
Klimcriterium Wielersport Math Salden Junioren 31-08-2013 18
Ronde van Ransdaal Junioren 28-07-2013 5
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 88
30e Bergcriterium van Wolder Junioren 30-06-2013 18
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junioren 15-06-2013 7
Pijl van Heerlerheide Junioren 09-06-2013 6
Regio Kampioenschap Zuid Junioren 20-05-2013 15
Omloop van Margraten Junioren 12-05-2013 23
DK tijdrijden Limburg Junioren 07-05-2013 5
Hel van Voerendaal Junioren 05-05-2013 44
30e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 20-04-2013 17
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2013 37
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Junioren 07-04-2013 5
Omloop van de IJzerenman Junioren 24-03-2013 7
WK Breedte Sport Evenement Diverse Licentiecategorieen (B) 20-09-2012 18
Klimomloop Wielersport Math Salden Junioren 25-08-2012 7
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 19-08-2012 36
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 19-08-2012 36
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 36
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 81
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 17-08-2012 23
Pijl van Heerlerheide Diverse Licentiecategorieen (A) 08-07-2012 16
Ronde van Wolder Junioren 01-07-2012 15
Omloop van de Maasvallei Junioren 09-06-2012 8
DK Limburg (El./Bel./Am.) en RK Limburg/Zuid-Oost (Ju./Nwl.) Junioren 28-05-2012 11
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 20-05-2012 80
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 20-05-2012 24
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 122
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 83
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2012 123
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Junioren 08-05-2012 4
EPZ Omloop van Borsele Junioren 22-04-2012 22
Omloop van Grevenbicht Junioren 01-04-2012 4
Afwachtingswedstrijd Volta Limburg Classic Junioren 31-03-2012 8
Klimcriterium Molenberg Nieuwelingen 25-09-2011 3
Klimomloop Munstergeleen Nieuwelingen 27-08-2011 6
Megaland WielerWeekend Diverse Licentiecategorieen (B) 07-08-2011 12
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 20
38e ronde van Schaijk Nieuwelingen 26-06-2011 6
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 19-06-2011 2
RK Zuid (Junior+Nieuweling Vrouwen) & DK's Limburg en Zuid-Oost (Elite/Beloften/Amateurs) en RK Limburg/Zuid-Oost (Junioren en Nieuwelingen) Nieuwelingen 13-06-2011 3
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Nieuwelingen 11-06-2011 8
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuwelingen 29-05-2011 36
Wielerweekend Buchten Nieuwelingen 22-05-2011 10
Ronde van Velden Nieuwelingen 15-05-2011 6
Distr. Kampioenschap Tijdrijden Limburg Nieuwelingen 10-05-2011 2
Omloop van Margraten Nieuwelingen 08-05-2011 11
Jeugdwielerronde Eijsden Nieuwelingen 25-04-2011 8
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 47
RABO-bank Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 03-04-2011 11
Omloop van de IJzerenman Nieuwelingen 27-03-2011 2
Rabobank Klimcriterium Molenberg Nieuwelingen 26-09-2010 11
Neptunus Ronde van Neer DIVLIC 12-09-2010 7
Nacht van Waubach Nieuwelingen 31-07-2010 5
Acht van Chaam Nieuwelingen 28-07-2010 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 11-07-2010 51
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 26-06-2010 15
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 20-06-2010 13
Rog Tour Nieuwelingen 13-06-2010 15
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 05-06-2010 25
Wielerweekend Buchten Nieuwelingen 22-05-2010 5
Ronde Van Velden DIVLIC 16-05-2010 4
DK Tijdrijden Limburg Nieuwelingen 11-05-2010 1
Omloop van Margraten Nieuwelingen 09-05-2010 42
Kasseien Criterium van Eijsden Nieuwelingen 25-04-2010 41
4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 24-04-2010 3
D'n Bèrgse Wielerronde Nieuwelingen 11-04-2010 3
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 27-09-2009 3
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 20-09-2009 7
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 7 13-09-2009 3
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 06-09-2009 5
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 30-08-2009 5
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 19-07-2009 4
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 7 12-07-2009 8
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 05-07-2009 7
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 7 28-06-2009 3
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 7 21-06-2009 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2009 10
Baanomnium Jeugd Cat. 7 01-06-2009 4
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 7 21-05-2009 3
Ronde van Velden Jeugd Cat. 7 17-05-2009 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2009 5
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2009 7
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 19-04-2009 9
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 7 12-04-2009 2
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 7 05-04-2009 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 29-03-2009 9
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 28-09-2008 6
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 21-09-2008 7
Ronde van Velden Jeugd Cat. 6 14-09-2008 3
klimcriterium Jeugd Cat. 6 06-09-2008 6
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 6 24-08-2008 3
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 17-08-2008 5
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 13-07-2008 4
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 06-07-2008 1
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 6 29-06-2008 3
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 6 22-06-2008 2
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 6 08-06-2008 5
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 6 25-05-2008 7
Baanomnium Jeugd Cat. 6-1 12-05-2008 2
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 6 04-05-2008 2
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 6 01-05-2008 10
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 6-1 27-04-2008 4
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 20-04-2008 3
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6-2 13-04-2008 4
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 6 06-04-2008 6
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 6 05-04-2008 5
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 23-09-2007 2
Jeugd- en Damesronde Niet Licentiehouders 16-09-2007 4
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 16-09-2007 4
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 5 09-09-2007 5
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 01-09-2007 5
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 5 26-08-2007 4
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 5 19-08-2007 5
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 12-08-2007 3
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 5 08-07-2007 4
Rabobank Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 01-07-2007 2
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 5 24-06-2007 3
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 17-06-2007 7
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-06-2007 4
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 5 09-06-2007 8
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-06-2007 5
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 5 28-05-2007 4
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 5 27-05-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 5 20-05-2007 2
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 17-05-2007 11
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 13-05-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 12-05-2007 5
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 5 06-05-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2007 9
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 5 15-04-2007 3
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 5 09-04-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 07-04-2007 9
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 5 01-04-2007 13
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-03-2007 2
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 4 17-09-2006 10
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 4 10-09-2006 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 03-09-2006 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 03-09-2006 7
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 4 27-08-2006 3
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 4 20-08-2006 6
Ronde van Gemert Jeugd Cat. 4 18-07-2006 4
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 25-06-2006 6
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 5 24-06-2006 2
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 04-06-2006 9
Jeugdwielerronde van Neerbeek (L) Jeugd Cat. 3 28-05-2006 6
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2006 9
Jack Janssen Trofee - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 21-05-2006 3
Landelijk Jeugd Toernooi - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 20-05-2006 1
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 14-05-2006 8
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 23-04-2006 5
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 3 17-04-2006 3
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 4 09-04-2006 1
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 3 09-04-2006 4
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 3 02-04-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 3 25-09-2005 7
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 2 18-09-2005 4
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 2 11-09-2005 3
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 4 10-09-2005 5
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 04-09-2005 5
12e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 21-08-2005 3
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 2 17-07-2005 3
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 03-07-2005 6
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 2 02-07-2005 5
3e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 19-06-2005 5
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 2 12-06-2005 6
13e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 05-06-2005 4
Jeugdavondcriterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 04-06-2005 3
32e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 22-05-2005 8
Van “Huis tot Huis” Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 2 08-05-2005 4
6e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2005 10
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 24-04-2005 7
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 23-04-2005 6
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 2 17-04-2005 9
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 2 10-04-2005 5
4e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 2 28-03-2005 5
11e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2004 2
Jeugd Wielerronde Bergaan de Maas Jeugd Cat. 1 01-08-2004 3
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 11-07-2004 6
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 04-07-2004 7
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-06-2004 7
2e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 20-06-2004 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 02-05-2004 6
Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 1 30-04-2004 3
3e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 1 12-04-2004 8
Gezamenlijke Clubkampioenschappen Limburgse Clubs Jeugd Cat. 1 28-03-2004 1