Berko Dorussen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 07-12-2019 28
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 07-12-2019 75
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften 24-11-2019 30
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 24-11-2019 51
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 17-11-2019 30
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 17-11-2019 19
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 17-11-2019 58
66e Ronde van Hank Elite-Mannen/Beloften 08-09-2019 30
13e Hartje Baarn (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-09-2019 37
Global - Tour d'Oospel Elite-Mannen/Beloften 03-08-2019 26
69 e Ronde van Ochten (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 20-07-2019 42
39e wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-07-2019 45
Ronde van Kralingen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-07-2019 33
86ste Wielerronde van Kruiningen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-06-2019 27
Ronde van Elden [GP Leo Peelen] (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-06-2019 32
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Beloften 09-06-2019 33
Wageningse Muur (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-06-2019 55
Ronde van Kortenhoef (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-05-2019 64
60e Ronde van Uden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-05-2019 45
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 39
53e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 22-04-2019 50
Ronde van Aalten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-04-2019 39
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Elite/Beloften 06-01-2019 10
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 30-12-2018 25
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Elite/Beloften 23-12-2018 26
Veldrit Wierden Elite/Beloften 16-12-2018 34
Veldrit Wierden Elite/Beloften 16-12-2018 14
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 08-12-2018 22
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften 25-11-2018 21
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Elite/Beloften 10-11-2018 22
15 e Ronde van Ameide Junioren 15-09-2018 8
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-09-2018 34
Ronde van Ede (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-08-2018 57
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-07-2018 49
85ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 30-06-2018 6
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Junioren 24-06-2018 18
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junioren 16-06-2018 15
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Junioren 10-06-2018 32
63ste Ronde van Zeist (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-06-2018 64
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Junioren 21-05-2018 36
2e Ronde van Woerden (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-05-2018 43
43e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 10-05-2018 28
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Junioren 08-05-2018 11
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2018 26
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Junioren 29-04-2018 42
Koningsronde van Almelo Junioren 27-04-2018 24
TUWI Ronde van Aalten Junioren 22-04-2018 25
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 67
52e Grote Ronde van Gerwen Junioren 02-04-2018 53
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 49
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Junioren 27-01-2018 21
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junioren 14-01-2018 40
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 06-01-2018 26
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2017 20
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Junioren 24-12-2017 20
Nationale veldrit van Wierden Junioren 17-12-2017 20
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Junioren 10-12-2017 19
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 09-12-2017 23
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 26-11-2017 26
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 19-11-2017 24
Janet Memorial Junioren 18-11-2017 21
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Junioren 04-11-2017 13
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 28-10-2017 42
17e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 24-10-2017 30
6e Nationale veldrit van Rhenen Junioren 21-10-2017 38
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 17-09-2017 26
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-09-2017 38
62ste Ronde van ZEIST (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-08-2017 74
Wielerronde van Ede (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-08-2017 82
62e Raboprofronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-08-2017 44
51e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 16-07-2017 60
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 100
67e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-07-2017 35
Wielerronde van Erp Junioren 11-06-2017 37
District Kampioenschap Midden Junioren 05-06-2017 29
Goossens Wielerronde van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-05-2017 75
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-05-2017 34
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Junioren 13-05-2017 21
51e Grote Ronde van Gerwen Junioren 17-04-2017 38
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-04-2017 24
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junioren 08-01-2017 57
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2016 30
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Junioren 18-12-2016 22
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Junioren 11-12-2016 31
Veldrit van Oudewater Junioren 03-12-2016 16
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Junioren 27-11-2016 24
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 20-11-2016 27
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 12-11-2016 38
16e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 25-10-2016 33
Veldrit Zeeland Junioren 16-10-2016 28
Rabocyclocross Lierop Junioren 08-10-2016 24
8e Veldrit van Montfoort Junioren 01-10-2016 17
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 44
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 27-08-2016 38
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2016 51
66 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 23-07-2016 34
Ronde van de Rijen Nieuwelingen 05-06-2016 40
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 15-05-2016 32
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 01-05-2016 65
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 24-04-2016 46
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 10-04-2016 57
5e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 23-01-2016 26
Sportlandgoed cyclocross Nieuwelingen 17-01-2016 16
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2015 44
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 20-12-2015 30
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 13-12-2015 45
Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 28-11-2015 30
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 21-11-2015 44
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 15-11-2015 37
Nationale veldrit Almelo Nieuwelingen 01-11-2015 24
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 25-10-2015 44
Wielerronde van Uden (dag 1) Nieuwelingen 12-09-2015 37
4e Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 27-12-2014 22
22e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 20-12-2014 34
Rabobank Weekend cyclocross Nieuwelingen 14-12-2014 47
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 7 31-08-2014 42
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 24-08-2014 38
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 13-07-2014 23
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 7 06-07-2014 15
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 15-06-2014 23
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 01-06-2014 19
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 29-05-2014 33
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 25-05-2014 23
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 11-05-2014 30
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 10-05-2014 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 04-05-2014 30
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 21-04-2014 22
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 20-04-2014 32
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 7 13-04-2014 15
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 7 06-04-2014 18
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 30-03-2014 40
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 23-03-2014 45
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-01-2014 52
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 28-12-2013 28
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 22-12-2013 29
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 15-12-2013 18
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 14-12-2013 31
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 08-12-2013 25
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 01-12-2013 24
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2013 28
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 09-11-2013 28
Nationale veldrit Jeugd Cat. 7 03-11-2013 23
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 27-10-2013 40
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 19-10-2013 30
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 06-10-2013 28
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 15-09-2013 29
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 08-09-2013 32
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 01-09-2013 52
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 07-07-2013 34
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 38
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 41
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 6 09-06-2013 12
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 02-06-2013 15
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2013 16
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 26-05-2013 29
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 6 19-05-2013 9
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 12-05-2013 34
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 09-05-2013 43
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2013 38
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 32
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-04-2013 32
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 6 21-04-2013 25
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 6 14-04-2013 10
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 06-04-2013 26
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 47
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 31-03-2013 21
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 6 26-01-2013 39
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 20-01-2013 32
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 05-01-2013 28
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2012 32
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 23-12-2012 21
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 15-12-2012 32
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2012 25
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 36
pietencross Jeugd Cat. 6 25-11-2012 30
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 6 24-11-2012 25
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 18-11-2012 22
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 17-11-2012 38
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2012 36
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 6 28-10-2012 27
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 6 27-10-2012 36
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 13-10-2012 36
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 16-09-2012 23
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 02-09-2012 30
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 36
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 14
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 23-06-2012 27
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-06-2012 14
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 03-06-2012 25
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 02-06-2012 24
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 21
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 20-05-2012 31
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-05-2012 36
RABO Komtoer Jeugd Cat. 5 13-05-2012 37
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 43
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 32
Ronde van Velden Jeugd Cat. 5 22-04-2012 17
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 21-04-2012 34
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2012 33
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 08-04-2012 23
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 5 01-04-2012 17
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 35
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 21-01-2012 37
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 15-01-2012 24
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 5 14-01-2012 34
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 5 08-01-2012 34
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2011 26
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 17-12-2011 27
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 11-12-2011 22
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2011 22
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 03-12-2011 26
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 35
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 26-11-2011 28
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 20-11-2011 25
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-11-2011 33
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 40
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 23-10-2011 30
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 15-10-2011 33
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 09-10-2011 27
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 18-09-2011 28
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2011 28
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2011 22
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 50
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 26-06-2011 24
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 24-04-2011 25
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 12-12-2010 26
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 05-12-2010 19
pietencross Jeugd Cat. 4 28-11-2010 27
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 14-11-2010 30
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 31-10-2010 27
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 09-10-2010 34
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 31
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 3 12-09-2010 17
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 05-09-2010 19
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 3 11-07-2010 26
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 04-07-2010 21
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 3 13-06-2010 25
Baanomnium Jeugd Cat. 3 24-05-2010 9
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 3 16-05-2010 19
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 34
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 32
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 04-04-2010 23
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 10-01-2010 20
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 19-12-2009 13
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 13-12-2009 20
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2009 25
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 22-11-2009 27
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 01-11-2009 19
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 20-09-2009 23
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 2 13-09-2009 15
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2009 21
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 07-06-2009 15
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 21-05-2009 38
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 12-04-2009 25
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 05-04-2009 26
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 20
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 34

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.