Lieke Janssen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Omloop door het land van Bartje Junior-Vrouwen 18-05-2019 17
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 20-04-2019 40
Omloop van het Munnikenland (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 13-04-2019 8
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junior-Vrouwen 06-04-2019 42
NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Nieuweling-Meisjes 19-08-2018 16
68e Ronde van OCHTEN (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 21-07-2018 16
Ronde van Twente Nieuweling-Meisjes 07-07-2018 8
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 27-06-2018 18
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuweling-Meisjes 23-06-2018 11
Ronde van Elden Nieuweling-Meisjes 17-06-2018 17
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg & Cycling Chrono Trofee (incl. Tandem) Jeugd Cat. 6 13-06-2018 1
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 10-06-2018 12
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 10-06-2018 18
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 3
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 12
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Nieuweling-Meisjes 30-05-2018 3
Wielerronde van Erp Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 9
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 12
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 24
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-04-2018 2
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuweling-Meisjes 28-04-2018 19
Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 8
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 14-04-2018 4
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Nieuweling-Meisjes 08-04-2018 2
D'n Bergsewielerronde Nieuweling-Meisjes 02-04-2018 13
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 25
17e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 10-03-2018 21
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuweling-Meisjes 12-11-2017 12
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 18
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Nieuweling-Meisjes 03-09-2017 15
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Nieuweling-Meisjes 02-09-2017 11
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Nieuweling-Meisjes 20-08-2017 6
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 21-06-2017 19
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 27
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Nieuweling-Meisjes 14-06-2017 1
Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl Nieuweling-Meisjes Eindklassement 11-06-2017 13
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Nieuweling-Meisjes 07-06-2017 7
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 7
Jeugdronde van Geldrop Nieuweling-Meisjes 03-06-2017 29
Wielerronde van Uden (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 14-05-2017 12
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 55
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 29-04-2017 16
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 16
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 65
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuweling-Meisjes 07-01-2017 26
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 12-11-2016 22
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 7
Rabocyclocross Lierop Nieuweling-Meisjes 08-10-2016 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 24
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 23
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 02-07-2016 9
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 19-06-2016 16
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 18-06-2016 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2016 29
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 19
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 24
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 6 21-05-2016 35
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 6 05-05-2016 30
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 20
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 24-04-2016 15
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 29
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 10-04-2016 6
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-04-2016 11
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 30
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 23-01-2016 14
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 27
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 34
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2015 26
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 27
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 27
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 27
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 20-09-2015 15
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 5 13-09-2015 14
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 16
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 17
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 25
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 26
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 19
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 20-06-2015 8
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 13-06-2015 9
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 36
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 19
LJC Jeugd Cat. 5 30-05-2015 28
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 14-05-2015 18
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 10-05-2015 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 20
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 6
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 5 19-04-2015 25
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 68
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 12
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 18
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 05-04-2015 8
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 17
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-01-2015 16
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 10-01-2015 18
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 18
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-10-2014 24
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 4 28-09-2014 9
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 21-09-2014 14
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 4 13-09-2014 8
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 4 07-09-2014 6
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 4 31-08-2014 11
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 13
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 12
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 12
Baanomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 08-06-2014 27
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 31-05-2014 16
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 11
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 25-05-2014 11
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 4 18-05-2014 9
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 22
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 13
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 4 27-04-2014 12
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 12
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 4 13-04-2014 6
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 20
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 20
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 3 29-09-2013 7
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 22-09-2013 9
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 20
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 16
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 3 07-07-2013 11
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 30-06-2013 8
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 09-06-2013 25
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 13
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 19-05-2013 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2013 14
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 3 28-04-2013 8
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 14-04-2013 11
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 3 07-04-2013 10
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 2 30-09-2012 6
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 2 23-09-2012 13
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 26-08-2012 16
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 2 19-08-2012 19
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 15-07-2012 13
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 2 20-05-2012 4
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 2 29-04-2012 9
Ronde van Velden Jeugd Cat. 2 22-04-2012 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.