Maria Apolonia Geloof

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-12-2018 5
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-12-2018 2
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2018 3
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-12-2018 11
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 3
Boels Ladies Tour Elite Women 31-08-2018 67
Boels Ladies Tour Elite Women 30-08-2018 26
Boels Ladies Tour Elite Women 29-08-2018 81
Boels Ladies Tour Elite Women 28-08-2018 68
TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Elite Women 22-08-2018 14
38e Profronde van Oostvoorne (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 09-08-2018 11
Ridderronde Maastricht (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-08-2018 5
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-08-2018 9
Daags na de Tour Elite-Vrouwen 30-07-2018 12
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 20
NK Tijdrijden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-06-2018 23
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 4
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2018 7
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 3
56e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-05-2018 6
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-05-2018 2
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen Elite Women 21-04-2018 4
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 08-04-2018 28
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2018 46
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2018 22
Healthy Ageing Tour Elite Women 06-04-2018 18
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2018 33
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 54
Ronde van Drenthe Women's World Tour Elite Women 11-03-2018 49
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 37
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-12-2017 2
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen 29-12-2017 6
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2017 4
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-12-2017 1
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Elite-Vrouwen 23-12-2017 4
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 1
Brabant Beach Battle Licentiehouders Vrouwen 22-10-2017 8
Wieler 3 daagse Alkmaar Elite-Vrouwen 28-09-2017 4
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 1
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 3
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 3
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 2
57e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-09-2017 4
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2017 2
48e Ronde van Heerhugowaard (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-08-2017 3
Nacht van 's-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-08-2017 5
11de profronde Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2017 8
37e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-08-2017 9
Ridderronde Maastricht (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-08-2017 11
RaboRonde Heerlen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 28-07-2017 13
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-07-2017 9
Daags na de Tour (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-07-2017 20
36e wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-07-2017 2
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 19
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 3
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 22
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 71
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 10
NK Tijdrijden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 21-06-2017 20
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 2
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 4
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 7
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-05-2017 4
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 1
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 8
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 16
Healthy Ageing Tour Elite Women 09-04-2017 19
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 09-04-2017 30
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2017 8
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2017 31
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 42
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 21
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 15
Drentse 8 van Westerveld Elite Women 12-03-2017 69
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 1
18e Farm-Frites strandrace Rockanje 2017 DIVLIC 12-02-2017 5
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 18-12-2016 2
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 17-12-2016 5
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 17-12-2016 2
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen 16-12-2016 4
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-11-2016 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 4
R&TC Groenewoud Nederlands Studenten Kampioenschap Wielrennen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-09-2016 5
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-09-2016 5
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 04-09-2016 51
Boels Rental Ladies Tour Elite Women Eindklassement 04-09-2016 48
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 03-09-2016 17
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 02-09-2016 32
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 01-09-2016 53
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 30-08-2016 41
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-08-2016 1
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2016 3
Nacht van s-Gravendeel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-08-2016 3
10e Rabobank Profronde van Etten-Leur Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-08-2016 15
25 e Ronde van Noordeloos (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-08-2016 8
37e Draai van de Kaai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-08-2016 18
6e (Prof) Cityronde van Tiel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2016 12
Acht van Chaam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-07-2016 17
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 3
Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-07-2016 6
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 21
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 18
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 5
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 4
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Elite-Vrouwen 24-06-2016 15
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 4
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 5
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 7
Parel van de Veluwe, Powered by Trek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-06-2016 13
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 3
3e Grote Prijs Toyota Mengelers Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-05-2016 4
EPZ-Omloop van Borsele 2016 UCI 1.1 Elite Women Elite Women 23-04-2016 35
Ronde van Gelderland 2016 Ladies Elite Women 17-04-2016 36
12e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 16-04-2016 27
Energiewacht Tour Elite Women 10-04-2016 22
Energiewacht Tour Elite Women Eindklassement 10-04-2016 65
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2016 62
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2016 37
Energiewacht Tour Elite Women 08-04-2016 26
Energiewacht Tour Elite Women 07-04-2016 82
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 5
Drentse Acht van Westerveld Elite Women 13-03-2016 52
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 2
NK Baan Duur/Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-12-2015 4
NK Baan Duur/Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2015 8
NK Baan Duur/Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2015 7
NK Baan Duur/Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen 20-12-2015 6
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-11-2015 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 2
12 e Ronde van Ameide (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 19-09-2015 13
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-09-2015 5
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-09-2015 4
Boels rental Ladies Tour Elite Women 05-09-2015 22
Boels rental Ladies Tour Elite Women 04-09-2015 78
Boels rental Ladies Tour Elite Women 03-09-2015 72
Boels rental Ladies Tour Elite Women 02-09-2015 34
Boels rental Ladies Tour Elite Women 01-09-2015 34
Nacht van 's-Gravendeel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-08-2015 3
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-08-2015 11
24 e Ronde van Noordeloos (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 03-08-2015 3
Acht van Chaam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-07-2015 27
58e Kermisronde van Duizel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-07-2015 4
Paardenmarktronde Alblasserdam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-07-2015 18
BeNe Ladiestour Elite Women 19-07-2015 31
BeNe Ladiestour Elite Women Eindklassement 19-07-2015 81
BeNe Ladiestour Elite Women 18-07-2015 10
BeNe Ladiestour Elite Women 18-07-2015 50
BeNe Ladiestour Elite Women 17-07-2015 104
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 21
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 15
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 29-06-2015 23
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2015 51
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Elite-Vrouwen 27-06-2015 25
11e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-06-2015 6
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-06-2015 37
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-06-2015 13
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 2
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 3
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-06-2015 17
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-05-2015 17
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 09-05-2015 19
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-05-2015 12
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Elite Women 25-04-2015 31
Ronde van Oud Gastel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 19-04-2015 8
Energiewacht Tour Elite Women 12-04-2015 26
Energiewacht Tour Elite Women Eindklassement 12-04-2015 32
Energiewacht Tour Elite Women 11-04-2015 48
Energiewacht Tour Elite Women 10-04-2015 43
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2015 54
Energiewacht Tour Elite Women 08-04-2015 67
RABOBANK Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-04-2015 11
67e Ronde van Oud Vossemeer (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 21-03-2015 10
NK Baanwielrennen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-12-2014 6
NK Baanwielrennen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2014 8
NK Baanwielrennen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2014 5
Kwalificatiewedstrijden NK Achtervolging en Tijdrit Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 06-12-2014 1
Kwalificatiewedstrijden NK Achtervolging en Tijdrit Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-12-2014 2
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-11-2014 6
wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 21-09-2014 1
11e Ronde van Ameide (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-09-2014 13
Wielerronde van Uden - dag 2 Junior-Vrouwen 14-09-2014 2
Klompenronde Junior-Vrouwen 13-09-2014 1
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 07-09-2014 1
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 31-08-2014 13
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 30-08-2014 25
Ronde van Markelo (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-08-2014 16
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 30-07-2014 1
BeNe Ladies Tour Elite Women 20-07-2014 38
BeNe Ladies Tour Elite Women Eindklassement 20-07-2014 14
BeNe Ladies Tour Elite Women 20-07-2014 23
BeNe Ladies Tour Elite Women 19-07-2014 11
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 06-07-2014 5
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 25-06-2014 9
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 2
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2014 9
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Junior-Vrouwen 15-06-2014 2
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junior-Vrouwen 09-06-2014 7
Tijdritten Wielerfestival Montferland Junior-Vrouwen 08-06-2014 9
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 04-06-2014 30
Rabobank Marianne Vos Classic Elite Women 31-05-2014 36
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Junior-Vrouwen 28-05-2014 8
GP Groenen Groep voor Meisjes Junior-Vrouwen 25-05-2014 8
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Junior-Vrouwen 21-05-2014 3
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Junior-Vrouwen 18-05-2014 3
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 17-05-2014 7
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 04-05-2014 6
Wielerronde van Yerseke Junior-Vrouwen 03-05-2014 1
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 3
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 19
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 3
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 27
Ronde van Ureterp (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-04-2014 4
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 2
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 13-04-2014 11
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen Eindklassement 13-04-2014 18
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 12-04-2014 3
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 11-04-2014 20
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 06-04-2014 1
64ste Ronde van Huijbergen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-03-2014 9
13e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 15-03-2014 2
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 12-01-2014 5
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 12-01-2014 6
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 12-01-2014 13
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 11-01-2014 5
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 11-01-2014 4
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-12-2013 7
Nederlandse Baankampioenschappen Junior-Vrouwen 30-12-2013 1
Nederlandse Baankampioenschappen Junior-Vrouwen 29-12-2013 4
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2013 8
Nederlandse Baankampioenschappen Junior-Vrouwen 28-12-2013 2
Nederlandse Baankampioenschappen Junior-Vrouwen 27-12-2013 2
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Junior-Vrouwen 24-11-2013 2
NK Omnium Junior-Vrouwen 09-11-2013 3
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 22-09-2013 5
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 5
Klompenronde Junior-Vrouwen 14-09-2013 1
Damesronde van Gouda Junior-Vrouwen 08-09-2013 5
Klimcriterium Wielersport Math Salden Junior-Vrouwen 01-09-2013 24
Wielerronde van Zuidland Junior-Vrouwen 24-08-2013 5
Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 18-08-2013 8
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 23-07-2013 16
3e klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 30-06-2013 16
80ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 29-06-2013 3
50e Ronde van Honselersdijk DIVLIC 27-06-2013 28
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Junior-Vrouwen 23-06-2013 2
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 4
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junior-Vrouwen 15-06-2013 5
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 05-06-2013 15
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Junior-Vrouwen 01-06-2013 1
Grote Prijs Leende Junior-Vrouwen 29-05-2013 13
36 Rabobank Kersenronde Junior-Vrouwen 26-05-2013 4
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Junior-Vrouwen 20-05-2013 1
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 18-05-2013 21
5e Tour de Leur Junior-Vrouwen 12-05-2013 2
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junior-Vrouwen 08-05-2013 4
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Diverse Licentiecategorieen (D) 05-05-2013 12
Ronde van Yerseke Junior-Vrouwen 04-05-2013 2
Jeugdwedstrijden Eijsden Junior-Vrouwen 28-04-2013 7
Ronde van de Bult Junior-Vrouwen 27-04-2013 1
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 21-04-2013 14
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen Eindklassement 21-04-2013 34
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 20-04-2013 7
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 40
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 14-04-2013 8
Dames/Meisjes wedstrijd Junior-Vrouwen 13-04-2013 2
Junior Energiewacht Tour Junior Women 07-04-2013 21
Junior Energiewacht Tour Junior Women 05-04-2013 21
D´n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 01-04-2013 3
65e Ronde van Oud Vossemeer Diverse Licentiecategorieen (E) 23-03-2013 4
12e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 16-03-2013 3
NK Baan Duur/Sprint Junior-Vrouwen 29-12-2012 3
NK Baan Duur/Sprint Junior-Vrouwen 27-12-2012 4
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 5
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 02-09-2012 1
30e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 01-09-2012 1
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 25-08-2012 4
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 19-08-2012 3
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 25-07-2012 2
79ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 30-06-2012 5
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 1
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 06-05-2012 1
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 05-05-2012 3
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 4
26e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 07-04-2012 2
Omloop van Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 01-04-2012 1
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 8
Ronde van Woensdrecht Nieuweling-Meisjes 18-03-2012 3
11e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 17-03-2012 8
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 29-01-2012 4
56e Ronde van de Molen Nieuweling-Meisjes 02-10-2011 3
8e Wielerronde van Ameide Nieuweling-Meisjes 24-09-2011 3
29e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 03-09-2011 6
5e RABO-wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 21-08-2011 5
30e Wielerronde van Steensel Junior-Vrouwen 15-08-2011 6
Dames en meisjesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 14-08-2011 2
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 27-07-2011 1
Districtskampioenschap Zuid-Holland & Regiokampioenschap Zuid- en Noord-Holland Nieuweling-Meisjes 13-06-2011 4
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Nieuweling-Meisjes 11-06-2011 36
49 ste Ronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 05-06-2011 4
Omloop van de IJsseldelta Nieuweling-Meisjes 04-06-2011 4
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuweling-Meisjes 28-05-2011 15
Marion G? Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2011 3
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Nieuweling-Meisjes 15-05-2011 1
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regiokampioenschap Noord-en Zuid-Holland voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 11-05-2011 4
63ste Rabobank wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2011 1
57e Oranjeronde van Amsterdam Nieuweling-Meisjes 30-04-2011 1
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 17-04-2011 4
25e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 02-04-2011 4
25e Jeugdronde van Piershil Junior-Vrouwen 02-04-2011 28
61ste Ronde van Huijbergen Diverse Licentiecategorieen (E) 27-03-2011 6
10e Omloop Van Strijen Nieuweling-Meisjes 19-03-2011 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 26-09-2010 9
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 18-09-2010 20
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 05-09-2010 13
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 04-09-2010 14
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 29-08-2010 29
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 28-08-2010 15
Ronde van Gouda voor vrouwen Jeugd Cat. 7 15-08-2010 1
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 7 10-08-2010 7
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 17-07-2010 3
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 6 10-07-2010 1
39e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 07-07-2010 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 27-06-2010 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 26-06-2010 6
linie crossers Jeugd Cat. 6 20-06-2010 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2010 4
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-06-2010 1
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 28-05-2010 4
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 6 16-05-2010 2
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 6 15-05-2010 7
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 08-05-2010 2
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 6 02-05-2010 3
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 25-04-2010 5
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 6 18-04-2010 4
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 6 17-04-2010 5
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 11-04-2010 7
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 10-04-2010 11
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-04-2010 7
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 03-04-2010 5
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 19-09-2009 7
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2009 3
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2009 8
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2009 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 29-08-2009 2
Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 23-08-2009 9
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 18-07-2009 1
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 05-07-2009 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2009 5
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-06-2009 6
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 21-06-2009 3
Gouda Jeugd Cat. 5 20-06-2009 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2009 8
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 5 07-06-2009 11
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 06-06-2009 4
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 6 24-05-2009 1
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2009 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-05-2009 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-05-2009 7
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 5 25-04-2009 14
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 19-04-2009 8
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 13-04-2009 6
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 04-04-2009 9
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 20-09-2008 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 14-09-2008 13
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 07-09-2008 7
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 4 29-06-2008 16
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 4-2 Meisjes 11-05-2008 5
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 4 10-05-2008 8
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 30-03-2008 22
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 09-06-2007 29
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 14-04-2007 13
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2007 13
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 3 28-03-2007 15