Niels Tenniglo

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 126
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 30-06-2019 64
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2019 62
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 54
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 63
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 28-06-2019 52
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 100
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 10-06-2019 23
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nieuwelingen 24-05-2019 20
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuwelingen 21-05-2019 16
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2018 25
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 01-07-2018 31
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 30
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 28
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2018 31
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 7 26-05-2018 9
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 06-05-2018 8
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 7 28-04-2018 21
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 8
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 02-04-2018 22
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 7 31-03-2018 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 25-03-2018 22
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 11-03-2018 23
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 16
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 10
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 29-12-2017 24
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2017 16
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 6
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 7
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 10-09-2017 14
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 6 03-09-2017 8
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 27-08-2017 20
Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 02-07-2017 5
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 24-06-2017 17
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 62
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 21-05-2017 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 13-05-2017 6
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 07-05-2017 1
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 23-04-2017 24
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 29
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 6 17-04-2017 29
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 10
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 6 08-04-2017 37
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-04-2017 21
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 32
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 11
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Jeugd 29-01-2017 16
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 26-11-2016 31
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Jeugd 06-11-2016 4
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 08-10-2016 26
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-09-2016 12
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 28-08-2016 27
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2016 16
65ste Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 5 20-08-2016 8
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 03-07-2016 9
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 25-06-2016 17
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 5 12-06-2016 23
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 05-06-2016 17
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 53
Omloop van Wervershoof Jeugd Cat. 5 29-05-2016 6
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 28-05-2016 23
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 22-05-2016 22
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 15-05-2016 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 5 05-05-2016 18
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 30-04-2016 25
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2016 20
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 5 24-04-2016 16
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2016 17
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2016 5
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 02-04-2016 17
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 6
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 19
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 26
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 23-01-2016 36
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2016 42
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 41
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2015 27
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2015 25
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2015 25
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 29
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2015 25
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 5 05-12-2015 16
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2015 30
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 08-11-2015 30
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 01-11-2015 34
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 25-10-2015 32
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 24-10-2015 33
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 17-10-2015 32
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 15-08-2015 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 31
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 27-06-2015 19
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 14-06-2015 5
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 4 13-06-2015 17
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 41
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 30-05-2015 8
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 14-05-2015 32
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 29
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 26
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2015 18
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 25-04-2015 9
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2015 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 34
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-01-2015 29
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 03-01-2015 15
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 20-12-2014 25
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 4 13-12-2014 20
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 4 30-11-2014 25
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-11-2014 24
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 08-11-2014 21
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 02-11-2014 22
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-10-2014 23
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 3 28-09-2014 6
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 3 21-09-2014 15
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 3 07-09-2014 4
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 31-08-2014 11
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 06-07-2014 3
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-06-2014 15
Baanomnium Jeugd Cat. 3 22-06-2014 4
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 21-06-2014 9
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 15-06-2014 14
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-05-2014 18
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 3 25-05-2014 2
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 24-05-2014 10
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 18-05-2014 3
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 3 17-05-2014 4
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 3 11-05-2014 9
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 3 10-05-2014 7
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 03-05-2014 15
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 27-04-2014 12
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 21-04-2014 4
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 20-04-2014 3
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 13-04-2014 6
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 06-04-2014 8
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 05-04-2014 9
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 30-03-2014 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 23-03-2014 12
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 15-03-2014 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-03-2014 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-01-2014 23
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 29-12-2013 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 28-12-2013 17
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 22-12-2013 16
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 3 21-12-2013 23
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 2 28-09-2013 3
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 2 15-09-2013 4
Klompenronde Jeugd Cat. 2 14-09-2013 14
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 07-09-2013 3
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 2 01-09-2013 2
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 07-07-2013 6
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 2 30-06-2013 4
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 29-06-2013 14
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 22-06-2013 7
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 16-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 09-06-2013 18
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 02-06-2013 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 01-06-2013 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-05-2013 11
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 25-05-2013 6
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 2 19-05-2013 5
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 2 04-05-2013 4
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 2 04-05-2013 3
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2013 21
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-04-2013 9
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 2 27-04-2013 11
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 2 20-04-2013 8
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 2 14-04-2013 6
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 07-04-2013 12
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 31-03-2013 11
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 02-09-2012 2
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 1 26-08-2012 1
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 1 19-08-2012 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 24-06-2012 9
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 17-06-2012 11
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-06-2012 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 09-06-2012 21
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 27-05-2012 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 13-05-2012 11
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 05-05-2012 6
Ronde van Velden Jeugd Cat. 1 22-04-2012 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 15-04-2012 11
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 08-04-2012 7
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 01-04-2012 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.