Mirre Knaven

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 8
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuweling-Meisjes 19-06-2019 2
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 8
Omloop door het land van Bartje Nieuweling-Meisjes 18-05-2019 15
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuweling-Meisjes 06-04-2019 16
18e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 09-03-2019 7
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuweling-Meisjes 26-01-2019 1
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 12-01-2019 2
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 3
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 30-12-2018 2
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuweling-Meisjes 23-12-2018 1
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuweling-Meisjes 09-12-2018 2
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 08-12-2018 2
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 2
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuweling-Meisjes 17-11-2018 3
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuweling-Meisjes 10-11-2018 2
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Nieuweling-Meisjes 27-10-2018 2
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 23-10-2018 7
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuweling-Meisjes 20-10-2018 2
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 14-10-2018 2
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 07-10-2018 3
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 13
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuweling-Meisjes 08-09-2018 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 13
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 26
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 27-05-2018 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 22
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 6 13-05-2018 3
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 05-05-2018 8
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 5
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 7
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2018 11
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 14
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 02-04-2018 6
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 9
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 27-01-2018 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 20-01-2018 7
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 8
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 4
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 23-12-2017 9
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 17-12-2017 8
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 12
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 7
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 14
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 9
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 29-10-2017 6
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 10
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 21-10-2017 7
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 4
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 15
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 5 10-09-2017 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 5
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 26-08-2017 6
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 01-07-2017 2
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 5 25-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 10
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 5 03-06-2017 7
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 15
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 13-05-2017 10
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 12
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 5 29-04-2017 6
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 14
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 17
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 16-04-2017 7
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 12
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 9
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 5 25-03-2017 19
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 5 18-03-2017 16
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 21-01-2017 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 10
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 7
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 13
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 5 10-12-2016 15
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 13
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 8
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 5 13-11-2016 10
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 5
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2016 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 7
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 01-10-2016 6
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 4 17-09-2016 12
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 30
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 11
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2016 16
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 5
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 28-05-2016 5
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 4 21-05-2016 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 21
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 4 05-05-2016 2
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 16
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 9
LJC Sittard Jeugd Cat. 4 09-04-2016 11
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 16
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 9
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 19-03-2016 10
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 12-03-2016 15
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 23-01-2016 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 5
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 15
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 13
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 13-12-2015 14
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2015 14
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 10
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 6
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 25-10-2015 14
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 13-09-2015 8
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2015 16
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 13-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 17
LJC Jeugd Cat. 3 30-05-2015 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 28
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 3 16-05-2015 13
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 3 14-05-2015 8
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 10-05-2015 12
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 3 02-05-2015 10
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 3 25-04-2015 15
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 3 18-04-2015 18
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 04-04-2015 7
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 9
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 28-03-2015 13
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 21-03-2015 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-01-2015 14
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 16
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 3 22-11-2014 16
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 01-11-2014 15
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 2 21-09-2014 9
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 14-09-2014 7
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 07-09-2014 9
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 7
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 15-06-2014 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 14
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 8
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 2 18-05-2014 10
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 04-05-2014 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2014 5
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 26-04-2014 5
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 19-04-2014 4
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 13-04-2014 5
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 05-04-2014 4
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-03-2014 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 04-01-2014 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 28-12-2013 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 22-12-2013 14
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 2 30-11-2013 8
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 2 23-11-2013 5
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 09-11-2013 8
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 02-11-2013 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 27-10-2013 6
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 19-10-2013 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 21-09-2013 8
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 08-09-2013 10
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 1 01-09-2013 3
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 25-08-2013 13
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 30-06-2013 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 23-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 09-06-2013 14
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 1 02-06-2013 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 26-05-2013 6
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 1 20-05-2013 12
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 19-05-2013 4
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 1 11-05-2013 7
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 09-05-2013 6
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-05-2013 3
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 1 28-04-2013 6
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 21-04-2013 4
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 1 14-04-2013 3
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 07-04-2013 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-03-2013 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.