Pim Erren

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 07-10-2018 11
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-06-2018 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Elite-Mannen 23-06-2018 47
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 19-06-2018 21
Wielerweekend Buchten - dag 1 (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-06-2018 20
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 10-06-2018 41
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 22
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Mannen 21-05-2018 7
43e Wielerronde van Maren-Kessel Elite-Mannen/Beloften 10-05-2018 16
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Elite-Mannen/Beloften 14-04-2018 64
Pijl van Heerlerheide Elite-Mannen/Beloften 27-08-2017 11
EPO - Tour d'Oospel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2017 21
Nutrition Company bergomloop ( Simpelveld) Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 14
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Elite-Mannen 18-06-2017 40
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Elite-Mannen 05-06-2017 7
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 55
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 06-05-2017 18
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 88
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 133
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 117
R&TC Groenewoud Nederlands Studenten Kampioenschap Wielrennen Elite-Mannen/Beloften 25-09-2016 16
Ridderronde Maastricht Professionals 03-08-2016 22
41e Wielerronde van Maren-Kessel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-07-2016 9
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 61
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 21
32e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 10-04-2016 38
63e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 12-03-2016 53
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Elite-Mannen/Beloften 30-08-2015 36
Ridderronde Maastricht Professionals 05-08-2015 17
Ronde van Ransdaal Elite-Mannen/Beloften 02-08-2015 16
RaboRonde Heerlen Professionals 31-07-2015 13
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 94
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Beloften 25-05-2015 19
8e Nutrition Company Berg-omloop Simpelveld Elite-Mannen/Beloften 10-05-2015 14
19e Drielandenomloop Elite-Mannen/Beloften 03-05-2015 25
Ronde van Ransdaal Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-08-2014 18
RaboRonde Heerlen Professionals 01-08-2014 23
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Beloften 15-06-2014 80
Flexpoint Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 13-06-2014 25
Torenronde van Oirschot Elite-Mannen/Beloften 10-06-2014 19
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Beloften 09-06-2014 32
Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 04-06-2014 70
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Beloften 07-05-2014 6
15e kermiswielerronde van Born Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2013 23
Berner Eurode Omloop Beloften 25-08-2013 25
Tour d'Oospel Diverse Licentiecategorieen (A) 03-08-2013 11
Ridderronde Maastricht Professionals 31-07-2013 19
GP Lichtenvoorde/7 Dorpenomloop Elite-Mannen/Beloften 07-07-2013 26
8e Ster van Moerdijk Beloften 09-06-2013 44
36 Rabobank Kersenronde Beloften 26-05-2013 40
Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 24-05-2013 46
Regio Kampioenschap Zuid Beloften 20-05-2013 21
DK tijdrijden Limburg Beloften 07-05-2013 2
44e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 30-03-2013 58
Klimomloop Wielersport Math Salden Junioren 25-08-2012 12
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 19-08-2012 23
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 19-08-2012 21
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 91
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 19
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 17-08-2012 30
Ronde van Ransdaal Junioren 29-07-2012 6
Pijl van Heerlerheide Diverse Licentiecategorieen (A) 08-07-2012 21
Ronde van Wolder Junioren 01-07-2012 22
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 22-06-2012 58
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 06-06-2012 27
DK Limburg (El./Bel./Am.) en RK Limburg/Zuid-Oost (Ju./Nwl.) Junioren 28-05-2012 18
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 80
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 37
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2012 76
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Junioren 08-05-2012 1
73e Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2012 8
Accon avm Wouden Klassieker 2012 Junioren 15-04-2012 6
Omloop van Grevenbicht Junioren 01-04-2012 1
Afwachtingswedstrijd Volta Limburg Classic Junioren 31-03-2012 2
KNWU NK Veldrijden Junioren 08-01-2012 36
31e Kerstveldrit Reusel Junioren 26-12-2011 11
Rabobank Veldrit Boxtel Junioren 18-12-2011 12
RABO Weekend Cyclocross Junioren 04-12-2011 13
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Junioren 13-11-2011 12
Klimomloop Munstergeleen Junioren 27-08-2011 16
26e Ronde van Kwintsheul Junioren 24-08-2011 13
30e Wielerronde van Steensel Junioren 15-08-2011 18
Megaland WielerWeekend Diverse Licentiecategorieen (B) 06-08-2011 1
28e Bergcriterium van Wolder Junioren 03-07-2011 12
62e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 26-06-2011 92
Rog Tour Junioren 19-06-2011 5
RK Zuid (Junior+Nieuweling Vrouwen) & DK's Limburg en Zuid-Oost (Elite/Beloften/Amateurs) en RK Limburg/Zuid-Oost (Junioren en Nieuwelingen) Junioren 13-06-2011 7
Omloop van de Maasvallei Junioren 04-06-2011 9
Ronde van Velden Junioren 15-05-2011 3
Distr. Kampioenschap Tijdrijden Limburg Junioren 10-05-2011 3
Omloop van Margraten Junioren 08-05-2011 35
72e Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2011 26
RABO-bank Wielerronde van Oploo Junioren 03-04-2011 43
Afwachtingswedstrijd 38ste Hel van het Mergelland Junioren 02-04-2011 10
Rabobank Klimcriterium Molenberg Nieuwelingen 26-09-2010 17
Neptunus Ronde van Neer Diverse Licentiecategorieen 12-09-2010 8
35ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 11-07-2010 1
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 26-06-2010 17
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 20-06-2010 26
Wielerweekend Buchten Nieuwelingen 22-05-2010 12
Ronde Van Velden Diverse Licentiecategorieen 16-05-2010 6
Omloop van Margraten Nieuwelingen 09-05-2010 41
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 74
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 120
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 50
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 73
Kasseien Criterium van Eijsden Nieuwelingen 25-04-2010 22
Ronde van Den Dungen Nieuwelingen 18-04-2010 25
Regiokampioenschappen Veldrijden Zuid Nederland (Districten Zuid-West, Zuid-Oost, Limburg) Nieuwelingen 31-10-2009 7
Walsberg Cross Nieuwelingen 24-10-2009 17
Rabobank Klimcriterium Molenberg Nieuwelingen 27-09-2009 18
2e Bouwmeesterwielerronde van Tilburg Nieuwelingen 20-09-2009 25
Neptunis ronde van Neer Nieuwelingen 13-09-2009 3
Afwachtingswedstrijden 60e BTH Acht van Bladel Nieuwelingen 27-06-2009 26
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 21-06-2009 8
Districtskampioenschap Limburg & Regiokampioenschap Districten Limburg en Zuidoost Nieuwelingen 01-06-2009 22
District kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost en Limburg Nieuwelingen 21-05-2009 15
54e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 17-05-2009 33
Kasseiencriterium van Eijsden Nieuwelingen 26-04-2009 12
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 28-09-2008 12
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 21-09-2008 11
Ronde van Velden Jeugd Cat. 7 14-09-2008 12
klimcriterium Jeugd Cat. 7 06-09-2008 20
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 7 24-08-2008 9
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 06-07-2008 10
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 7 25-05-2008 27
Baanomnium Jeugd Cat. 7-1 12-05-2008 9
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 7-1 27-04-2008 22
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 20-04-2008 18
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 13-04-2008 38
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 7 06-04-2008 24
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 6 23-09-2007 11
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 16-09-2007 15
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 6 26-08-2007 7
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 6 19-08-2007 20
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 6 24-06-2007 21
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 17-05-2007 38
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 29-04-2007 28
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 5 27-08-2006 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.