Mike Derogee

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
5e Bereveldrit van Benschop Nieuwelingen 28-12-2019 27
27e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 21-12-2019 33
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 07-12-2019 30
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 30-11-2019 18
Jubileum Veldritweekend Nieuwelingen 23-11-2019 34
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 17-11-2019 56
Nationale Veldrit Heerde GP Velosport Veluwe Nieuwelingen 09-11-2019 36
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Nieuwelingen 02-11-2019 39
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Nieuwelingen 02-11-2019 18
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Nieuwelingen 27-10-2019 35
2e Dwars door `t Zand Nieuwelingen 26-10-2019 37
19e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 22-10-2019 55
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 19-10-2019 46
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 13-10-2019 40
Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 05-10-2019 56
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 29-09-2019 67
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 7 14-09-2019 22
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 08-09-2019 28
Dernywedstrijd jeugdcat 5-6-7 Jeugd Cat. 7 31-08-2019 6
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 7 17-08-2019 2
59e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 17-07-2019 11
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 30-06-2019 11
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 58
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 09-06-2019 10
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 26-05-2019 14
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 7 19-05-2019 6
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 11-05-2019 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 05-05-2019 12
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 22
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 22-04-2019 11
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 18
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 14-04-2019 28
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 13-04-2019 7
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 07-04-2019 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 24-03-2019 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2019 18
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 20
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 25-08-2018 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 56
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 27
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 6 26-05-2018 7
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 6 19-05-2018 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 13-05-2018 17
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 33
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 28
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2018 24
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 6 22-04-2018 5
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 12
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 6 15-04-2018 4
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 7
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 14
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 30
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Diverse Licentiecategorieen 11-03-2018 2
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 9
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 25
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 32
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 31
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 24-09-2017 6
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 36
Klompenronde Jeugd Cat. 5 09-09-2017 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 26-08-2017 2
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 20-08-2017 6
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 13
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 5 24-06-2017 14
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 18-06-2017 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 34
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 5 28-05-2017 5
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 12
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 5 21-05-2017 13
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 14-05-2017 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 17
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 06-05-2017 4
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 11
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 15-04-2017 7
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 6
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-04-2017 4
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 13
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 24
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 25
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 22
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 23
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 18
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2016 3
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 10
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2016 6
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 18
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 19
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 21-08-2016 4
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 13
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 4 12-06-2016 13
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 34
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 10
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 4 22-05-2016 7
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 4
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 4 14-05-2016 3
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 13
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 17
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 13
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 7
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 4 17-04-2016 3
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 14
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 03-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 22
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-03-2016 24
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 16
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 23-01-2016 19
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 16
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 27
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 30
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 22
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 4 20-12-2015 16
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 19
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2015 22
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 4 05-12-2015 14
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 21
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 20
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 15-11-2015 18
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 18
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 22
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 26
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 25-10-2015 15
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 18-10-2015 15
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 17-10-2015 20
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 15
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2015 9
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 11
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 17
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 05-07-2015 10
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 11
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 14-06-2015 11
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 34
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 31-05-2015 6
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 12
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 19
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 17-05-2015 7
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 3 10-05-2015 7
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 25-04-2015 9
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 3 19-04-2015 6
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 12-04-2015 6
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 24
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 22-03-2015 12
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 21-03-2015 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 18
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 29-11-2014 14
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 13
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 2 20-09-2014 9
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 12
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2014 14
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 05-07-2014 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-06-2014 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 22-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 31
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 31-05-2014 15
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 15
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 18-05-2014 6
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 2 11-05-2014 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 04-05-2014 20
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 2 03-05-2014 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 21
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 13-04-2014 7
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 2 06-04-2014 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 23-03-2014 18
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 15-03-2014 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.