Maud Adams

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 15-06-2019 23
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 28
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 30-05-2019 22
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 5 19-05-2019 17
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 18-05-2019 11
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 5 12-05-2019 16
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 28-04-2019 9
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2019 12
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 22-04-2019 19
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 14-04-2019 12
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-04-2019 20
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 5 31-03-2019 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-03-2019 23
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 26-01-2019 6
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 16
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 5 06-01-2019 14
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2018 11
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 19
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 22-12-2018 12
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 15
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 17
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 15
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 17
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 8
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 17-11-2018 14
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 13
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 16
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 5 27-10-2018 12
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 15
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 17
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 4 09-09-2018 9
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 4 02-09-2018 10
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 19-08-2018 10
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 4 23-06-2018 12
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-06-2018 12
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 17
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 03-06-2018 14
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 27
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 27-05-2018 11
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 21-05-2018 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 19-05-2018 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 13-05-2018 8
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 12-05-2018 4
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2018 11
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 29-04-2018 4
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 4 27-04-2018 9
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 4 22-04-2018 5
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2018 9
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 11
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2018 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 10
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 27-01-2018 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 14
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 20
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 25
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 14
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 21
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 19
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 17-12-2017 14
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 10-12-2017 8
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 20
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 19
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 19
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 20
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 05-11-2017 11
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 29-10-2017 16
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 4 22-10-2017 11
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 14-10-2017 13
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 24-09-2017 10
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 29
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 10-09-2017 3
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 03-09-2017 2
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 01-07-2017 3
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 3 25-06-2017 5
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 3 17-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 10-06-2017 7
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 3 04-06-2017 5
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 12
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-05-2017 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2017 13
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 20-05-2017 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-05-2017 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 07-05-2017 10
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 29-04-2017 9
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 3 23-04-2017 5
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 16-04-2017 5
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 3 02-04-2017 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 19-03-2017 12
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 21-01-2017 9
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 18
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 15
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2016 14
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 3 18-12-2016 8
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-12-2016 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 11-12-2016 17
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 14
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 23
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 17
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 16
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 19
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 18-09-2016 15
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2016 8
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 02-07-2016 7
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 2 19-06-2016 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 04-06-2016 19
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 22-05-2016 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 19
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 05-05-2016 12
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 14
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 2 24-04-2016 11
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 10-04-2016 8
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 21
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-03-2016 17
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 23-01-2016 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 12
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 17

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.