Twan Brusselman

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 72
Profronde van Almelo Professionals 31-08-2018 9
Rush Hour Professionals 28-08-2018 32
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 50
12de Techno Groep Profronde van Etten-Leur Professionals 19-08-2018 10
Koga Slag om Norg M_ELITE 11-08-2018 22
39e Amstel Draai van de Kaai Professionals 06-08-2018 22
Mijl van Mares Professionals 04-08-2018 16
37e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Professionals 31-07-2018 24
61e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 30-07-2018 4
68e Ronde van OCHTEN (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 44
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-07-2018 5
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 10-07-2018 5
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-07-2018 9
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 6
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Elite-Mannen/Beloften 23-06-2018 7
54 ste Wielerronde van Rijsenhout "Grote prijs Drieluik HSC De Bataaf" (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-06-2018 35
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 10-06-2018 57
Omloop van Wervershoof (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-05-2018 6
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 74
Ronde van Overijssel M_ELITE 12-05-2018 35
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 12
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 28-04-2018 16
TUWI Ronde van Aalten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-04-2018 5
77e profronde van Made Professionals 21-04-2018 17
TCM - 49e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 07-04-2018 11
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 13
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-04-2018 19
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 10
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 32
Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland M_ELITE 14-10-2017 67
HLB Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 17-09-2017 37
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 33
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 15
Profronde Almelo Professionals 25-08-2017 11
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 12
11de profronde Etten-Leur Professionals 13-08-2017 26
62e Raboprofronde van Zevenbergen Professionals 06-08-2017 16
Ronde van Zutphen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-08-2017 6
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 11
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 18
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 24
Nacht van de Zeilberg (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-07-2017 4
Acht van Chaam Professionals 26-07-2017 24
Daags na de Tour Professionals 24-07-2017 32
67e Ronde van Ochten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2017 17
Ronde van de Bakkerstraat (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-07-2017 1
Lus van Roden Elite-Mannen/Beloften 15-07-2017 5
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2017 2
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 09-07-2017 75
KOGA Slag om Norg M_ELITE 02-07-2017 13
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Professionals 25-06-2017 28
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 18-06-2017 83
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2017 16
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2017 81
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2017 32
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2017 21
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 14-06-2017 94
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Elite-Mannen 05-06-2017 4
De Wageningse Wielermuur (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-06-2017 3
Nacht van Hengelo (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-06-2017 4
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 22
71ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 14-05-2017 3
Rush Hour Professionals 12-05-2017 7
Ronde van Overijssel M_ELITE 06-05-2017 14
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 29-04-2017 11
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 11
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 22-04-2017 6
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 30
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 15
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-04-2017 5
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 2
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 1
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 21
Profronde van Drenthe M_ELITE 11-03-2017 8
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 22
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 1
Ronde van Midden Brabant Elite-Mannen/Beloften 25-09-2016 14
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 17-09-2016 17
79e Kermisronde Roosendaal (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-09-2016 3
9e Kernen Omloop Echt-Susteren M_ELITE 04-09-2016 15
60e Ronde van Midden Nederland Elite Men Eindklassement 28-08-2016 6
Rabobank Ronde van Borne. VIRO CCT klassement. (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-08-2016 1
Ronde van Goor. VIRO CCT Klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-08-2016 2
Ronde van Markelo. VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-08-2016 3
KOGA Slag om Norg M_ELITE 14-08-2016 20
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 06-08-2016 23
Mijl van Mares Professionals 05-08-2016 10
Acht van Chaam Professionals 27-07-2016 31
35e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Professionals 26-07-2016 16
66 e Ronde van Ochten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-07-2016 1
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2016 50
51ste Ronde van Philippine (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-07-2016 3
Omloop van Alkmaar Elite-Mannen/Beloften 10-07-2016 24
Ronde van Ternaard (prijzenschema F) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-07-2016 4
50e KermisKoers Luyksgestel Professionals 27-06-2016 6
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Professionals 25-06-2016 16
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 19-06-2016 100
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 19-06-2016 118
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2016 84
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2016 16
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2016 156
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2016 66
Smits Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 12-06-2016 16
52ste Wielerronde van Rijsenhout - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-06-2016 4
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 50
Parel van de Veluwe, Powered by Trek Elite-Mannen/Beloften 01-06-2016 6
Omloop van Wervershoof (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-05-2016 11
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Elite-Mannen 16-05-2016 8
20e Brand Bier Drielandenomloop Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 27
ZODC Zuidenveldtour M_ELITE 30-04-2016 11
Koningsronde van Beilen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-04-2016 9
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 23-04-2016 6
Altena Biesbosch Ronde Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 4
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 20-03-2016 2
40ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 13-03-2016 69
Energiewacht Ronde van Drenthe M_ELITE 12-03-2016 27
56e Craft Ster van Zwolle M_ELITE 05-03-2016 33
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen DIVLIC 27-02-2016 3
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 12-12-2015 12
ZWOLSE 1000 meter TIJDRIT Elite-Mannen/Beloften 16-10-2015 13
EURODE OMLOOP Elite-Mannen/Beloften 13-09-2015 13
Kernen Omloop Echt-Susteren M_ELITE 06-09-2015 5
Arnhem-Veenendaal Classic M_ELITE 21-08-2015 45
Ronde van Nunspeet Elite-Mannen/Beloften 19-08-2015 4
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Professionals 16-08-2015 14
Ronde van Elspeet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-08-2015 4
Koga Slag om Norg Elite-Mannen/Beloften 09-08-2015 15
Mijl van Mares Professionals 07-08-2015 10
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Professionals 03-08-2015 10
VeluweMeerdaagse - Elburg Elite-Mannen/Beloften 18-07-2015 1
VeluweMeerdaagse - Harderwijk Elite-Mannen/Beloften 17-07-2015 2
41e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 12-07-2015 1
40e Wielerronde van Maren-Kessel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-07-2015 1
Ronde van Epe Elite-Mannen/Beloften 09-07-2015 7
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 19
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 21-06-2015 31
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 21-06-2015 46
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 20-06-2015 19
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 19-06-2015 74
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2015 19
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2015 85
Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 14-06-2015 1
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 07-06-2015 12
Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 03-06-2015 5
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 31-05-2015 11
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Beloften 27-05-2015 1
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Beloften 25-05-2015 1
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 24-05-2015 4
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 10-05-2015 1
74e profronde van Made Professionals 26-04-2015 14
69ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 19-04-2015 13
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 18-04-2015 12
49e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 5
29e Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 22-03-2015 1
Energiewacht Dwars door Drenthe M_ELITE 15-03-2015 36
Albert Achterhes Pet Profronde van Drenthe M_ELITE 14-03-2015 17
39ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 08-03-2015 19
55e Internationale Ster van Zwolle M_ELITE 28-02-2015 10
Trainingsomloop Sleen DIVLIC 21-02-2015 10
ESJ Wielerweekend Beloften Eindklassement 05-10-2014 3
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 3
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 7
ESJ Wielerweekend Beloften 04-10-2014 6
Rabo Baronie Breda Classic M_ELITE 21-09-2014 59
61e Ronde van Hank (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-09-2014 6
58e Ronde van Midden-Nederland M_ELITE 31-08-2014 26
Profronde van Almelo Professionals 29-08-2014 13
Eurode Omloop Beloften 24-08-2014 7
40e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 17-08-2014 2
Slag om Norg Elite-Mannen/Beloften 10-08-2014 3
Mijl van Mares Professionals 08-08-2014 10
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-07-2014 1
NK Weg Beloften, Vrouwen en Professionals Beloften 28-06-2014 16
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Beloften 15-06-2014 1
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Beloften 11-06-2014 2
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Beloften 09-06-2014 11
Simac Omloop der Kempen M_ELITE 25-05-2014 56
59e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Elite-Mannen/Beloften 18-05-2014 7
50 ste Wieler Ronde van Rijsenhout (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-05-2014 1
6e Altena Biesboschronde Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 12
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 19-04-2014 21
30e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 06-04-2014 38
Meeùs Race Beloften 30-03-2014 5
Albert Achterhes Pet Ronde van Drenthe M_ELITE 15-03-2014 39
61e Ronde van Zuid Holland ( voorheen Witte Kruis Classic ) Elite-Mannen/Beloften 08-03-2014 18
Trainingsomloop Sleen DIVLIC 01-03-2014 16
11e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 29-12-2013 17
Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 14-09-2013 11
Berner Eurode Omloop Beloften 25-08-2013 13
Ronde van Nunspeet Elite-Mannen/Beloften 21-08-2013 8
Wielerronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 31-07-2013 9
56e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 29-07-2013 12
Omloop van Nijeveen Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-07-2013 36
Rabobank 2-Daagse van Venhuizen Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 14-07-2013 3
Rabobank 2-Daagse van Venhuizen Elite-Mannen/Beloften 14-07-2013 3
Rabobank 2-Daagse van Venhuizen Elite-Mannen/Beloften 13-07-2013 2
Lus van Roden Elite-Mannen/Beloften 12-07-2013 10
Ronde van Epe Elite-Mannen/Beloften 11-07-2013 17
Parkhotel Valkenburg Omloop van Schin op Geul Beloften 07-07-2013 16
Ronde van Ermelo Elite-Mannen/Beloften 03-07-2013 4
31ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 02-07-2013 6
2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit Beloften 30-06-2013 7
2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit Beloften 29-06-2013 3
NK Weg Elite-Vrouwen; Beloften; Professionals Beloften 22-06-2013 22
Midden-Brabant poort omloop Gilze Elite-Mannen/Beloften 16-06-2013 4
Ronde van Veldhoven Elite-Mannen/Beloften 02-06-2013 6
De Wageningse Wielermuur Elite-Mannen/Beloften 01-06-2013 8
36 Rabobank Kersenronde Beloften 26-05-2013 12
Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 24-05-2013 10
Simac Omloop der Kempen M_ELITE 19-05-2013 42
Zuid Oost Drenthe Classic M_ELITE 28-04-2013 38
Zuid-Oost Drenthe Classic / Zuidenveldtour M_ELITE 27-04-2013 48
68ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 21-04-2013 25
32e Meeùs Race Beloften 24-03-2013 23
37ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 10-03-2013 42
27e Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 03-03-2013 17
56e Rabo Ronde van Midden-Nederland M_ELITE 26-08-2012 27
43e Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 19-08-2012 38
Ronde van Beverwijk Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-08-2012 30
Omloop Schin op Geul Beloften 22-07-2012 3
57e Ronde van de Bakkerstraat Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-07-2012 4
39e Ronde van Giessenburg Elite-Mannen/Beloften 14-07-2012 11
Ronde van Veldhoven Elite-Mannen/Beloften 09-07-2012 6
GP Lichtenvoorde / 7 dorpen omloop Elite-Mannen/Beloften 01-07-2012 77
Afwachtingswedstrijd tijdens ARGOS Oil Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 24-06-2012 2
7e Ster van Moerdijk Beloften 17-06-2012 10
30e Ronde van Uitgeest Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-06-2012 8
Kersenronde Mierlo Beloften 03-06-2012 43
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Beloften 28-05-2012 4
6e Omloop van Hierden Elite-Mannen/Beloften 05-05-2012 19
73e Ronde van Geldrop Elite-Mannen/Beloften 30-04-2012 11
31e MEEUS RACE Beloften 18-03-2012 29
26e omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 26-02-2012 24
9e Nationale Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 28-12-2011 9
31e Kerstveldrit Reusel Elite/Beloften 26-12-2011 15
33e Nat. Wielerveldrit van Amersfoort Elite/Beloften 10-12-2011 18
RABO Weekend Cyclocross Elite/Beloften 04-12-2011 17
3e Janet Memorial Parket Tree Veldrit van Hilversum Elite/Beloften 26-11-2011 22
58e Ronde van Hank Junioren 11-09-2011 12
26e Ronde van Kwintsheul Junioren 24-08-2011 5
Bergomloop Simpelveld Junioren 21-08-2011 11
39e Ronde van het Lage Land Junioren 07-08-2011 4
Ronde van Zundert Junioren 03-08-2011 5
37e Ronde van De Lier Junioren 02-08-2011 10
Acht van Chaam Junioren 27-07-2011 1
NK 15-18 jarigen en Elite zonder contract Junioren 18-06-2011 4
District Kampioenschap Zuid-West & Regio Kampioenschap Zuid (Vrouwen+Masters) Junioren 13-06-2011 1
Ronde van Warnsveld Junioren 11-06-2011 7
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Junioren 29-05-2011 9
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 25-05-2011 12
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 22-05-2011 10
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2011 17
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2011 27
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2011 5
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 20-05-2011 7
48e Flevotour Junioren 14-05-2011 7
Omloop van Margraten Junioren 08-05-2011 3
Nicolai & Tabak Wouden Klassieker Junioren 17-04-2011 24
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Junioren 02-04-2011 19
WK veldrijden 2011 Junioren 29-01-2011 18
NK Veldrijden Junioren 09-01-2011 7
Rabobank veldrit van Boxtel Junioren 19-12-2010 1
35e Internationale Nissan Super Prestige Cyclocross Junioren 28-11-2010 10
10e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 26-10-2010 9
NIBA Walsberg Cross Junioren 24-10-2010 8
Veldrit van Albrandswaard Junioren 16-10-2010 8
2 e Veldrit van Montfoort Junioren 09-10-2010 5
Roger Wijnen Klimomloop Munstergeleen Junioren 28-08-2010 9
Wielerronde van Zundert Junioren 04-08-2010 6
Hart van Gilze Junioren 18-07-2010 17
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 10-07-2010 19
27ste Bergcriterium van Wolder (Maastricht) Junioren 04-07-2010 12
Wielerwedstrijd Hilvarenbeek Junioren 12-06-2010 1
10e Rabobank wielerronde van Tilburg-Reeshof Junioren 09-06-2010 5
Ronde van Valkenswaard Junioren 06-06-2010 3
55e GROTE BAVARIA-RONDE LIESHOUT Junioren 16-05-2010 3
Ronde van Yerseke Junioren 01-05-2010 1
71e Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2010 7
27e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 24-04-2010 7
D'n Bèrgse Wielerronde Junioren 11-04-2010 4
52e Wielerronde van Woensdrecht Junioren 21-03-2010 12
1e Amsterdamse Boscross Junioren 24-01-2010 1
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Junioren 17-01-2010 7
NK Veldrijden 2010 Junioren 10-01-2010 10
Grand Prix Groenendaal Junioren 03-01-2010 12
Rabobank Veldrit Tempo-BMV Junioren 13-12-2009 2
32e Kerkhof Verzekeringen-Veldrit van Amersfoort Junioren 12-12-2009 12
Rabo veldrit weekend van Moergestel Junioren 06-12-2009 4
8e Kippersluis Veldrit Hilversum - Janet Memorial - Junioren 28-11-2009 2
7e Nationale veldrit van Dordrecht Junioren 08-11-2009 3
Nationale Veldrit Rhenen Junioren 07-11-2009 6
Rabo Cyclo Cross Lierop Junioren 01-11-2009 3
Regiokampioenschappen Veldrijden Zuid Nederland (Districten Zuid-West, Zuid-Oost, Limburg) Junioren 31-10-2009 2
9e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 20-10-2009 5
Nationale veldrit Albrandswaard Junioren 17-10-2009 5
31e Openingsveldrit van Harderwijk Junioren 26-09-2009 10
56e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2009 11
28e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 10-08-2009 10
44e Ronde van Philippine Nieuwelingen 18-07-2009 13
Afwachtingswedstrijden 60e BTH Acht van Bladel Nieuwelingen 27-06-2009 4
KNWU NK Wielrennen 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 20-06-2009 12
9e Wielerronde van Tilburg Nieuwelingen 10-06-2009 4
Ronde van valkenswaard Nieuwelingen 07-06-2009 4
District Kampioenschap Zuid-West en Regiokampioenschap Zuid (JV en NM) Nieuwelingen 01-06-2009 5
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 30-05-2009 4
Tweede Ronde van de Leur Nieuwelingen 24-05-2009 3
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2009 2
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 02-05-2009 8
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 10
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 20
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2009 8
3e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 25-04-2009 35
30e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2009 3
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 11-04-2009 18
Steenbergen criterium Nieuwelingen 05-04-2009 7
37e Rabo Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 04-04-2009 4
59ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 22-03-2009 1
51e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2009 1
NK Veldrijden Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 24-01-2009 3
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuwelingen 18-01-2009 1
15e Internationale Centrumcross Nieuwelingen 14-01-2009 3
Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 04-01-2009 3
6e Nationale Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2008 3
16e Veldrit Wijkpark Molenvliet Nieuwelingen 21-12-2008 4
Rabobank-veldrit van Boxtel Nieuwelingen 14-12-2008 2
Nat. Wielerveldrit van Amersfoort Nieuwelingen 13-12-2008 1
Rabo veldrit weekend van Moergestel Nieuwelingen 07-12-2008 6
33e Internationale Nissan Topsport Vlaanderen Super Prestige Cyclocross Nieuwelingen 30-11-2008 2
7e Nationale Kippersluis veldrit Nieuwelingen 29-11-2008 2
29e BAVARIA-VELDRIT Nieuwelingen 16-11-2008 3
Mini GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 15-11-2008 2
Rabo Cyclo Cross Lierop Nieuwelingen 08-11-2008 3
Nissan Super Prestige Nieuwelingen 02-11-2008 4
6e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 26-10-2008 3
Regio kampioenschappen ZO Brabant Zeeland en Limburg Nieuwelingen 25-10-2008 4
Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 21-10-2008 4
7e Nationale Veldrit te Almelo Nieuwelingen 19-10-2008 6
Nationale Veldrit Albrandswaard Nieuwelingen 18-10-2008 2
2e Nationale veldrit Nieuwkuijk Nieuwelingen 05-10-2008 6
30e Openingsveldrit van Harderwijk om de grote prijs Shimano Nieuwelingen 27-09-2008 7
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 21-09-2008 11
55e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2008 15
44e Internationale Jeugdtour van Assen Nieuwelingen 30-07-2008 6
44e Internationale Jeugdtour van Assen Nieuwelingen 28-07-2008 14
44e Internationale Jeugdtour van Assen Nieuwelingen 28-07-2008 22
33 ste wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 13-07-2008 5
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Nieuwelingen 28-06-2008 5
Omloop van Margraten Nieuwelingen 08-06-2008 25
Regio Kampioenschap Zuid (Elite-Vr. Vr. B) en District Kampioenschap Zuid-West Nieuwelingen 12-05-2008 5
Ronde van Stolwijk Nieuwelingen 10-05-2008 12
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 03-05-2008 10
69e Ronde van Geldrop Nieuwelingen 30-04-2008 35
2e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2008 7
Ronde van Den Dungen Nieuwelingen 20-04-2008 7
Omloop land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2008 29
4e Friesche Wouden Klassieker Nieuwelingen 13-04-2008 17
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 12-04-2008 16
36e Rabo Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 05-04-2008 18
42e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 24-03-2008 2
50e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2008 4
NK Veldrijden Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 19-01-2008 11
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuwelingen 13-01-2008 8
14e Int. Centrumcross Surhuisterveen Nieuwelingen 09-01-2008 5
5e Nationale Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 30-12-2007 5
27e Kerstveldrit Reusel Nieuwelingen 26-12-2007 8
14e Grote Prijs Montferland Nieuwelingen 23-12-2007 14
11e RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 16-12-2007 11
Nissan Topsport Vlaanderen Super Prestige Nieuwelingen 09-12-2007 12
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 02-12-2007 11
32e Internationale Nissan Topsport Vlaanderen Super Prestige Cyclocross Nieuwelingen 25-11-2007 17
6e Nationale Kippersluis Veldrit Nieuwelingen 24-11-2007 6
28e BAVARIA-VELDRIT van LIESHOUT Nieuwelingen 18-11-2007 9
Rabobank cyclo-cross van Lierop Nieuwelingen 10-11-2007 24
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Nieuwelingen 04-11-2007 15
Regiokampioenschappen veldrijden Zuid Nieuwelingen 27-10-2007 7
6e Nationale Cross Nieuwelingen 14-10-2007 10
29e Nationale openingsveldrit van Harderwijk om de Grote Prijs Shimano Nieuwelingen 29-09-2007 13
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 7 23-09-2007 4
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 22-09-2007 3
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 16-09-2007 2
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 7 09-09-2007 3
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2007 2
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 7 02-09-2007 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 01-09-2007 2
Jeugd Ronde Klazinaveen Jeugd Cat. 7 26-08-2007 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 19-08-2007 2
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 12-08-2007 4
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 7 08-07-2007 4
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 7 01-07-2007 1
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 7 24-06-2007 15
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 7 17-06-2007 13
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 10-06-2007 9
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 7 09-06-2007 61
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 7 03-06-2007 3
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 14-04-2007 8
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 7 09-04-2007 6
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 7 01-04-2007 11
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-03-2007 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 14 jaar 20-01-2007 3
Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 7 13-01-2007 2
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 7 07-01-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 06-01-2007 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 29-12-2006 2
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 23-12-2006 3
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 7 17-12-2006 4
Jeugdveldrit Wijkpark Molenvliet Jeugd Cat. 7 16-12-2006 15
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 7 10-12-2006 3
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 7 02-12-2006 10
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2006 3
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 7 25-11-2006 5
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 18-11-2006 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 7 12-11-2006 2
12e Jeugdveldrit Driebergen Jeugd Cat. 7 11-11-2006 5
2e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 05-11-2006 4
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 04-11-2006 4
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 7 28-10-2006 5
Zandbosch cross Jeugd Cat. 7 22-10-2006 2
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 7 14-10-2006 4
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 6 24-09-2006 8
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 6 17-09-2006 10
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 6 20-08-2006 4
Kreekkant Wielerronde Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 18-08-2006 2
32e Hornbach Wielerronde van Nieuwegein Jeugd Cat. 6 13-08-2006 5
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 6 15-07-2006 4
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 6 09-07-2006 8
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 6 08-07-2006 6
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 25-06-2006 2
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 6 18-06-2006 4
Jeugdklimcriterium van Broekhem Jeugd Cat. 6 10-06-2006 10
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 04-06-2006 6
Jeugd en Nieuwelingen wedstrijd Flora Holland Jeugd Cat. 6 28-05-2006 4
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 6 21-05-2006 3
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 14-05-2006 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2006 8
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 6 23-04-2006 8
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 6 09-04-2006 2
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 6 02-04-2006 3
Jeugdwedstrijd de Bataaf Jeugd Cat. 6 18-03-2006 3
26e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 5 11-12-2005 3
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 5 03-12-2005 2
1e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 06-11-2005 3
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugd NK Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 05-11-2005 9
12e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 5 21-08-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e De Hypotheker/NWVG Jeugdklassieker Jeugd Cat. 4 30-07-2005 2
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 4 17-07-2005 2
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 03-07-2005 3
3e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 19-06-2005 3
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 4 18-06-2005 2
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 4 12-06-2005 1
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 4 08-06-2005 1
13e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 05-06-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2005 3
Jeugdronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2005 4
32e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 22-05-2005 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 21-05-2005 3
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 4 05-05-2005 1
6e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-04-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 23-04-2005 2
5e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 16-04-2005 1
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 4 10-04-2005 1
Jeugdronde van Ede Jeugd Cat. 4 09-04-2005 1
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 4 03-04-2005 1
Delica Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 4 02-04-2005 1
4e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 4 28-03-2005 1
1e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 26-03-2005 3
Zandbosch cross Jeugd Cat. 4 16-01-2005 2
Rabobank Veldrit van Lierop Jeugd Cat. 4 15-01-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 4 09-01-2005 4
4e Nationale Rabobank Veldrit van Bakel Jeugd Cat. 4 02-01-2005 2
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 26-12-2004 1
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 4 19-12-2004 3
25e Jeugdveldrit van Lieshout ofwel 5e Landelijk Jeugdveldrittoernooi van Lieshout Jeugd Cat. 4 12-12-2004 1
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 4 04-12-2004 3
2e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 28-11-2004 3
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 27-11-2004 1
22e Jeugd Veldrit van Dommelen Jeugd Cat. 4 21-11-2004 1
10e Driebergse Veldrit Jeugd Cat. 4 20-11-2004 2
27e Jongerenveldrit van Erp Jeugd Cat. 4 14-11-2004 2
Landelijk Jeugd Toernooi Kampen Jeugd Cat. 4 25-09-2004 1
11e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2004 2
Landelijk Jeugd Toernooi Bussum Jeugd Cat. 4 29-08-2004 7
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 11-07-2004 3
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 04-07-2004 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugdronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 26-06-2004 7
2e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 20-06-2004 6
53e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 3 05-06-2004 1
Landelijk Jeugd Toernooi Westland Wil Vooruit Jeugd Cat. 3 29-05-2004 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2004 2
Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 30-04-2004 4
Landelijk Jeugd Toernooi Bergeijk Jeugd Cat. 3 25-04-2004 3
31e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 18-04-2004 3
3e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 3 12-04-2004 2
8e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 11-04-2004 1
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 3 04-04-2004 2
Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 3 03-04-2004 4
Bert van Gils Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 28-03-2004 2
Landelijk Jeugd Toernooi Almelo Jeugd Cat. 3 27-03-2004 2
Rabo Veldrit Lierop Jeugd Cat. 3 17-01-2004 1
Jeugd Veldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2004 1
Landelijk Jeugd Veldrit Toernooi Bakel Jeugd Cat. 3 04-01-2004 2
D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 3 27-12-2003 4
Zandboscross Jeugd Cat. 3 21-12-2003 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 14-12-2003 2
2e Rabobank Jeugdveldrit van Moergestel Jeugd Cat. 3 06-12-2003 2
24e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 3 30-11-2003 2
9e Veldrit van Driebergen Jeugd Cat. 3 15-11-2003 1
1e Grote Prijs Super Flora Jeugd Cat. 3 09-11-2003 2
Van Heeswijk Landelijk Jeugd Toernooi Veldrijden (Schijndel) Jeugd Cat. 3 08-11-2003 2
1e Jeugd Veldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 02-11-2003 4
Grote Prijs A5 Jeugd Cat. 3 04-10-2003 3
Landelijk Jeugd Toernooi Molenberg-Heerlen Jeugd Cat. 3 28-09-2003 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 27-09-2003 7
Jeugdronde van Heythuysen Jeugd Cat. 3 21-09-2003 1
Jeugdklassieker & Jr. Vrouwen/ Nwl.Meisjes Omloop Ruinen Jeugd Cat. 3 20-09-2003 4
Jeugd-en Damesronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-09-2003 3
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 3 13-09-2003 1
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 07-09-2003 2
21e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-09-2003 3
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 3 17-08-2003 3
Jeugdomnium Maassluis Jeugd Cat. 3 16-08-2003 10
Nacht van Waubach en Ronde van Waubach Jeugd Cat. 2 03-08-2003 1
Ronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 2 20-07-2003 1
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 13-07-2003 1
Parkwielerronde Afferden (LB) Jeugd Cat. 2 12-07-2003 1
D’n Bergse wielerronde voor jeugd+handbikers Jeugd Cat. 2 06-07-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi ; Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 29-06-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi ; Bergaan de Maas Jeugd Cat. 2 28-06-2003 1
1e Rabobank Jeugdwielerronde van Moergestel Jeugd Cat. 2 22-06-2003 4
2e Jeugdwielerronde Gebroeders v.d. Donk Jeugd Cat. 2 15-06-2003 2
11e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 08-06-2003 3
4e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 18-05-2003 4
Jeugdronde van Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 11-05-2003 4
5e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 2 10-05-2003 1
Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 2 04-05-2003 2
25e Jubileum Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 03-05-2003 2
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 2 30-04-2003 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-04-2003 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 26-04-2003 1
2e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 2 21-04-2003 5
Jeugdwedstrijd Rijswijk district ZH Jeugd Cat. 2 12-04-2003 2
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 2 06-04-2003 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 30-03-2003 6
Int. Cyclo-Cross Heerlen; GP Heuts Automaterialen Topcompetitie Veldrijden Jeugd Cat. 2 25-01-2003 1
Rabo-Veldrit Jeugd Cat. 2 18-01-2003 1
Veldrit-weekend Schijndel Jeugd Cat. 2 05-01-2003 2
1e Rabobank Jeugdveldrit van Bakel Jeugd Cat. 2 04-01-2003 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 29-12-2002 1
Landelijk Jeugdtoernooi / Nieuwelingen Cyclo-Cross Jeugd Cat. 2 28-12-2002 1
Rabobank Peelrand City-cross Oploo Jeugd Cat. 2 22-12-2002 1
26e Rabobank Jongeren Veldrit van Erp Jeugd Cat. 2 15-12-2002 4
Jeugd Veldrit Jeugd Cat. 2 14-12-2002 2
NK Cyclo-Cross Jeugd Jeugd Cat. 2 07-12-2002 5
Jeugd Cyclo-Cross Jeugd Cat. 2 01-12-2002 1
8e Veldrit Driebergen Jeugd Cat. 2 30-11-2002 3
Landelijke Jeugd Cyclo-Cross Jeugd Cat. 2 24-11-2002 3
1e Jeugdveldrit Moergestel Jeugd Cat. 2 23-11-2002 3
Nationale Cyclo-Cross Jeugd Cat. 2 17-11-2002 1
Landelijke Jeugd Cyclo-cross Jeugd Cat. 2 16-11-2002 4
Jeugdcross van Dommelen Jeugd Cat. 2 10-11-2002 1
Landelijk Jeugdtoernooi Cyclo-Cross Jeugd Cat. 2 03-11-2002 2
Jeugd Cross Jeugd Cat. 2 02-11-2002 2