Yvet Schoonewille

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier FINALE Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 06-07-2019 24
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-07-2019 30
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-07-2019 14
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-07-2019 32
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 92
36e Omloop van Bedum (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-06-2019 5
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 103
DK noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 25
64ste Ronde van ZEIST (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2019 33
Nacht van Apeldoorn (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 31-05-2019 28
DK Tijdrijden Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-05-2019 11
KNWU Tijdritcompetitie DIVLIC 09-05-2019 4
71ste wielerronde van Standdaarbuiten (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-05-2019 14
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 49
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 65
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 55
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 16-09-2018 23
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 02-09-2018 49
81e Kermisronde Roosendaal Junior-Vrouwen 02-09-2018 49
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 42
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 43
68e Ronde van OCHTEN (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 21-07-2018 7
39ste Ronde van Kloosterburen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-07-2018 15
Ronde van Obdam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-07-2018 29
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 30
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 98
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 64
DK Tijdrijden Noord Junior-Vrouwen 07-06-2018 4
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 65
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 21-05-2018 2
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 12-05-2018 27
Koningsronde van Beilen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 27-04-2018 7
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 16
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 39
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 75
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 48
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 14-04-2018 20
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 08-04-2018 67
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 08-04-2018 65
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 07-04-2018 48
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 06-04-2018 84
17e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 10-03-2018 12
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen DIVLIC 24-02-2018 7
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Junior-Vrouwen 28-12-2017 11
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Junior-Vrouwen 09-12-2017 11
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-12-2017 18
Janet Memorial Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-11-2017 27
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Junior-Vrouwen 04-11-2017 5
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-10-2017 17
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2017 43
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 24-09-2017 11
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 82
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 83
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 81
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 84
Ronde van Goor,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-09-2017 32
67e Ronde van Ochten (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-07-2017 24
56e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 16-07-2017 15
Ronde van Kloosterburen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2017 21
Ronde van Obdam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 5
Ronde van Ternaard (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-07-2017 19
Wielerronde van Zwanenburg De grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2017 7
Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 25-06-2017 2
42e Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 10-06-2017 24
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 05-06-2017 3
Jeugdronde van Geldrop Junior-Vrouwen 03-06-2017 9
D.K. Tijdrijden Mildam Nieuwehorne Junior-Vrouwen 30-05-2017 3
Noord Drentse Dorpenomloop Junior-Vrouwen 27-05-2017 33
Ronde van de Wijk Junior-Vrouwen 20-05-2017 8
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 46
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 10
4e Leeuw van Leeuwarderadeel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-05-2017 25
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 29-04-2017 7
Koningsronde van Beilen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 27-04-2017 12
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women Eindklassement 23-04-2017 93
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 23-04-2017 90
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 22-04-2017 87
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 105
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 15-04-2017 33
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women Eindklassement 08-04-2017 61
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 08-04-2017 54
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 07-04-2017 73
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 58
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 68
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 10
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junior-Vrouwen 08-01-2017 23
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Junior-Vrouwen 28-12-2016 13
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Junior-Vrouwen 10-12-2016 10
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-12-2016 23
5e Nationale Veldrit Rhenen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-11-2016 21
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-11-2016 18
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 12-11-2016 19
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-11-2016 18
Nationale veldrit Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 30-10-2016 23
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-10-2016 41
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 25-09-2016 12
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 3
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 27
55e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 17-07-2016 10
Ronde van Zwanenburg - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 02-07-2016 9
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 26-06-2016 29
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 50
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 11-06-2016 28
DK Tijdrijden Noord Nieuweling-Meisjes 01-06-2016 5
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Nieuweling-Meisjes 29-05-2016 13
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 39
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuweling-Meisjes 21-05-2016 6
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 6
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 15
Koningsronde van Beilen Nieuweling-Meisjes 27-04-2016 7
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 16-04-2016 12
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 10-04-2016 9
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 10
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 17
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 12
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen DIVLIC 27-02-2016 7
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Nieuweling-Meisjes 21-11-2015 16
11e vestingronde Nieuwpoort (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-08-2015 25
Wielerronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-08-2015 27
75 jaar Friesche Leeuw Nieuweling-Meisjes 22-08-2015 14
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-07-2015 16
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 31
Vrouwen Criterium Tour de Lasalle DIVLIC 14-06-2015 27
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Nieuweling-Meisjes 02-06-2015 5
4de Criterium Sappemeer Nieuweling-Meisjes 31-05-2015 14
Wiek op Wiel'n 2015 Ladies Night Nieuweling-Meisjes 30-05-2015 10
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 1
Rabobank Jeugdronde van Assen Nieuweling-Meisjes 23-05-2015 28
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 17-05-2015 22
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Nieuweling-Meisjes 10-05-2015 11
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuweling-Meisjes 09-05-2015 28
Koningsronde van Beilen Nieuweling-Meisjes 27-04-2015 20
Ronde van Borculo Nieuweling-Meisjes 12-04-2015 25
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 06-04-2015 9
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 05-04-2015 19
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 6
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 47
Trainingsomloop Sleen DIVLIC 21-02-2015 3
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 6 20-09-2014 6
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 6 14-09-2014 21
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 13-09-2014 4
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 6 07-09-2014 5
RABO Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 6 06-09-2014 3
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 31-08-2014 15
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 6 30-08-2014 11
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 24-08-2014 24
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 28-06-2014 2
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 15-06-2014 7
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Jeugd Cat. 6 14-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 08-06-2014 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-05-2014 8
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 6 25-05-2014 13
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 24-05-2014 27
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 18-05-2014 2
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 10-05-2014 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 04-05-2014 24
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Jeugd Cat. 6 03-05-2014 7
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 26-04-2014 20
Eierrace Jeugd Cat. 6 21-04-2014 6
Jeugdronde van Gelderland 2014 Jeugd Cat. 6 20-04-2014 4
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 6 12-04-2014 4
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 05-04-2014 8
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 29-03-2014 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 15-09-2013 10
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 14-09-2013 20
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 5 08-09-2013 4
Rabo Jeugd Ronde van Almelo Jeugd Cat. 5 07-09-2013 3
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 5 01-09-2013 2
VanDijkBikes Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-08-2013 4
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 30
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 15
Wieleronde van Wolvega Jeugd Cat. 5 30-06-2013 6
34e Ronde van Kloosterburen + Rabo Dikkebanden Race Jeugd Cat. 5 29-06-2013 6
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 22-06-2013 2
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 2
Ronde van Gramsbergen (omloop Holtheme) Jeugd Cat. 5 15-06-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 09-06-2013 19
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 02-06-2013 8
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 01-06-2013 3
2de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 5 26-05-2013 10
Rabobank Ronde van Assen Jeugd Cat. 5 25-05-2013 5
Ronde van Elim Jeugd Cat. 5 18-05-2013 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 09-05-2013 4
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Jeugd Cat. 5 05-05-2013 6
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 04-05-2013 2
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2013 1
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 27-04-2013 2
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 20-04-2013 5
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 14-04-2013 6
Woonexpo Kapenga Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-04-2013 3
Eierrace Jeugd Cat. 5 01-04-2013 2
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 30-03-2013 2
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 5 21-10-2012 10
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 07-10-2012 14
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 16-09-2012 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 15-09-2012 8
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 4 08-09-2012 1
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 4 28-07-2012 6
Criterium Volendam Jeugd Cat. 4 08-07-2012 5
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 4 01-07-2012 8
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 4 23-06-2012 1
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 3
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 4 10-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 09-06-2012 10
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Jeugd Cat. 4 02-06-2012 2
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 4 27-05-2012 1
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 4 26-05-2012 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 17-05-2012 4
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 12-05-2012 1
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 4 06-05-2012 4
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 4 05-05-2012 1
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2012 1
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 21-04-2012 2
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 15-04-2012 5
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 4 14-04-2012 1
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 4 09-04-2012 2
Jan Bols jeugd ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 12 jaar 21-01-2012 8
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 4 13-11-2011 12
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 06-11-2011 19
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 22
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 23-10-2011 20
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 15-10-2011 15
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 09-10-2011 18
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 24-09-2011 4
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 18-09-2011 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 17-09-2011 7
5de Open Friese Jeugd Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 11-09-2011 3
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 3 04-09-2011 9
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 3 17-07-2011 1
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 3 10-07-2011 8
Ronde van Oldebroek Jeugd Cat. 3 09-07-2011 7
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 3 03-07-2011 8
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 26-06-2011 3
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 3 19-06-2011 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 02-06-2011 9
Intersport Bols jeugdronde Jeugd Cat. 3 28-05-2011 3
Rabobank Jan Boven Classic Jeugd Cat. 3 21-05-2011 4
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 3 15-05-2011 5
Ronde van Assen Jeugd Cat. 3 14-05-2011 3
Ronde van Elim Jeugd Cat. 3 01-05-2011 2
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 3 30-04-2011 6
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 3 25-04-2011 4
Jeugdwedstrijd wielerbaan Drachten. Jeugd Cat. 3 23-04-2011 2
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 17-04-2011 1
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 03-04-2011 8
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 14-11-2010 21
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 3 07-11-2010 15
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 19
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 31-10-2010 17
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 09-10-2010 12
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 2 05-09-2010 7
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 2 29-08-2010 3
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 2 22-08-2010 3
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 2 14-08-2010 3
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 2 20-06-2010 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2010 12
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 2 06-06-2010 5
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 2 05-06-2010 10
4e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 29-05-2010 5
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 22-05-2010 2
Jeugd Ronde van Assen Jeugd Cat. 2 08-05-2010 2
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 2 01-05-2010 5
Koninginnerronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2010 4
Ronde van Elim Jeugd Cat. 2 25-04-2010 8
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 2 05-04-2010 4
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 1 23-08-2009 8
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 1 15-08-2009 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.