Tim Poel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 30-06-2019 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 50
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 08-06-2019 47
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 26-05-2019 13
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 25-05-2019 19
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 7 18-05-2019 13
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 12-05-2019 9
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 7 11-05-2019 30
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 7 05-05-2019 6
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2019 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 27
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 14-04-2019 15
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 7 13-04-2019 14
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 7 06-04-2019 23
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 7 30-03-2019 11
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 7 24-03-2019 10
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 23-03-2019 34
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 12
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 7 20-01-2019 3
Alpencross Assen Jeugd Cat. 7 19-01-2019 6
Veldrit Uden Jeugd Cat. 7 13-01-2019 18
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 7 06-01-2019 7
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 05-01-2019 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2018 5
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2018 10
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 22-12-2018 14
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 7 16-12-2018 15
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 7 15-12-2018 10
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 09-12-2018 12
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 7 08-12-2018 17
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 02-12-2018 23
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 03-11-2018 9
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 21-10-2018 9
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 13-10-2018 10
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 6 15-09-2018 13
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 26
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 6 01-09-2018 21
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 26-08-2018 9
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 6 18-08-2018 12
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 6 14-07-2018 13
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 30-06-2018 3
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 6 23-06-2018 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 15
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 6 10-06-2018 13
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 12
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 6 26-05-2018 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 20
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 6 13-05-2018 4
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 12-05-2018 24
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 9
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 05-05-2018 21
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 28-04-2018 11
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2018 10
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 21-04-2018 13
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2018 6
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 07-04-2018 22
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 02-04-2018 4
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 31-03-2018 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 15
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 10-03-2018 8
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 27-01-2018 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 20-01-2018 4
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 9
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2017 2
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 6
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 23-12-2017 5
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 17-12-2017 4
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 10-12-2017 3
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 17
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 5
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 6 02-12-2017 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 12
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 19-11-2017 4
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 14
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 9
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 5
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 4
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 21-10-2017 10
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 30-09-2017 5
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 24-09-2017 6
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 11
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 5 16-09-2017 5
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 5 09-09-2017 6
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 02-09-2017 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 20-08-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 26
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 11
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 5
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 5 25-06-2017 7
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 17-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 28
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 04-06-2017 6
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 5 28-05-2017 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-05-2017 3
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 20-05-2017 10
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 13-05-2017 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 4
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 3
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 3
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2017 3
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 12
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 23-04-2017 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 5
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 5 15-04-2017 4
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 2
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 08-04-2017 2
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 2
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 5 01-04-2017 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 2
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 5 25-03-2017 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 6
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 5 18-03-2017 9
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 11-03-2017 4
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 4
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 4
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 13
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 3
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 11-12-2016 3
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 5 10-12-2016 4
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 3
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 5 03-12-2016 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 27-11-2016 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 3
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 5 13-11-2016 6
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 2
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 4
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2016 3
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 23-10-2016 3
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 22-10-2016 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 2
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 01-10-2016 4
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 4 24-09-2016 3
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 18-09-2016 7
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 4 17-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 4
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 11
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 3
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 4 25-06-2016 4
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2016 3
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 16
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 4 21-05-2016 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 8
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 6
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 25
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 3
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 24-04-2016 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 2
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 7
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 4 16-04-2016 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 10-04-2016 2
LJC Sittard Jeugd Cat. 4 09-04-2016 3
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 4
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 4
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-03-2016 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 19-03-2016 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 12-03-2016 7
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2015 15
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 2
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 15-11-2015 3
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 5
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 3
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 3
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 01-11-2015 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 25-10-2015 3
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 18-10-2015 2
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 17-10-2015 5
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 19-09-2015 4
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 3 30-08-2015 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 4
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 12-07-2015 3
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 05-07-2015 1
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 04-07-2015 1
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 3 27-06-2015 4
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 2
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 13-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 2
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 31-05-2015 1
LJC Jeugd Cat. 3 30-05-2015 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 1
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 3 23-05-2015 1
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2015 1
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 3 16-05-2015 9
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 14-05-2015 1
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 3 10-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2015 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 3 02-05-2015 2
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 3 26-04-2015 1
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 3 25-04-2015 3
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 3 18-04-2015 1
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 1
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 2
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 2
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 28-03-2015 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 22-03-2015 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 21-03-2015 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 14-03-2015 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-01-2015 2
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 2
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 3 04-01-2015 2
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 03-01-2015 2
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 4
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 20-12-2014 3
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 2
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 07-12-2014 2
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 29-11-2014 1
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 23-11-2014 2
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 3 22-11-2014 2
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-11-2014 3
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-11-2014 4
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 08-11-2014 1
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 02-11-2014 2
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 01-11-2014 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 26-10-2014 1
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-10-2014 2
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 18-10-2014 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 12-10-2014 1
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 21-09-2014 1
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 2 20-09-2014 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 14-09-2014 1
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 2
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 07-09-2014 1
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 2 31-08-2014 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 1
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 1
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 2
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 13-07-2014 1
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 06-07-2014 1
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 05-07-2014 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 1
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 28-06-2014 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 22-06-2014 2
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 1
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 15-06-2014 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 1
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 2 01-06-2014 1
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 31-05-2014 1
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 29-05-2014 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 1
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 1
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 2 18-05-2014 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 11-05-2014 1
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 10-05-2014 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 04-05-2014 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 03-05-2014 2
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 2 27-04-2014 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 21-04-2014 1
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 20-04-2014 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 13-04-2014 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 12-04-2014 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 06-04-2014 1
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 05-04-2014 1
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 1
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 15-03-2014 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-03-2014 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-01-2014 1
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 2 29-12-2013 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 22-12-2013 1
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 2 21-12-2013 1
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 15-12-2013 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 14-12-2013 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 08-12-2013 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 07-12-2013 1
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 01-12-2013 1
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 2 30-11-2013 1
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 2 23-11-2013 1
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 2 17-11-2013 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 16-11-2013 1
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 09-11-2013 1
Nationale veldrit Jeugd Cat. 2 03-11-2013 1
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 02-11-2013 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 27-10-2013 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 20-10-2013 1
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 19-10-2013 1
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 2 13-10-2013 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 06-10-2013 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2013 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 21-09-2013 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 15-09-2013 1
Klompenronde Jeugd Cat. 1 14-09-2013 2
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 08-09-2013 1
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 07-09-2013 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 01-09-2013 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 31-08-2013 1
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 25-08-2013 2
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 13-07-2013 1
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 07-07-2013 1
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 30-06-2013 1
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 29-06-2013 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 23-06-2013 1
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 22-06-2013 1
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 16-06-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 09-06-2013 1
Klimomnium Jeugd Cat. 1 02-06-2013 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 01-06-2013 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 26-05-2013 1
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 25-05-2013 1
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 1 20-05-2013 2
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 1 19-05-2013 1
Ronde van Elim Jeugd Cat. 1 18-05-2013 1
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 12-05-2013 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 09-05-2013 2
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-05-2013 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 04-05-2013 2
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2013 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 1 28-04-2013 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 21-04-2013 1
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 1 20-04-2013 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 14-04-2013 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 13-04-2013 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 07-04-2013 1
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 1 06-04-2013 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 01-04-2013 1
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 31-03-2013 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-03-2013 1
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 16-03-2013 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 10-03-2013 1
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 1 26-01-2013 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 20-01-2013 1
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 1 06-01-2013 1
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 05-01-2013 1
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 1 22-12-2012 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 15-12-2012 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 09-12-2012 1
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 08-12-2012 1
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 02-12-2012 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 01-12-2012 1
pietencross Jeugd Cat. 1 25-11-2012 1
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 1 24-11-2012 1
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 18-11-2012 1
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 17-11-2012 3
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 1 10-11-2012 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 04-11-2012 1
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 03-11-2012 1
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 1 28-10-2012 1
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 1 27-10-2012 1
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 1 21-10-2012 1
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 1 14-10-2012 1
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 1 07-10-2012 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.