Inge Heijden

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
19e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-10-2019 3
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-10-2019 13
64e Profronde van Zevenbergen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 11-08-2019 10
39e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-08-2019 9
40e Draai van de Kaai (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-08-2019 9
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-06-2019 51
50e Wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-06-2019 14
53e Kermisronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2019 13
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 75
Wielerronde Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 17-06-2019 11
57e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-05-2019 25
10e Kasteelronde van Mill (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-05-2019 36
Vestingcross Hulst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-02-2019 3
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-01-2019 1
NK Veldrijden Belofte-Vrouwen 13-01-2019 3
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-10-2018 5
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2018 15
Gouden Pijl (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-08-2018 17
RaboRonde Heerlen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-08-2018 7
Daags na de Tour Elite-Vrouwen 30-07-2018 10
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 42
52e Kermis Ronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-06-2018 24
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2018 26
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-06-2018 18
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 32
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 55
Vestingcross Hulst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-02-2018 8
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Belofte-Vrouwen 13-01-2018 1
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-01-2018 1
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-12-2017 1
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-10-2017 12
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2017 14
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-09-2017 1
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 9
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 12
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 21
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 11-07-2017 15
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 34
51e Kermisronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-06-2017 22
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 36
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 74
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 68
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 64
Wielerronde van Uden (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 14-05-2017 4
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 07-05-2017 6
Vestingcross Hulst Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-02-2017 9
6e Internationale Cyclocross Rucphen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-01-2017 6
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junior-Vrouwen 08-01-2017 2
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Junior-Vrouwen 11-12-2016 1
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 12-11-2016 2
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-10-2016 17
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 25-09-2016 1
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 47
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 43
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 60
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 53
5e Internationale Cyclocross Rucphen Junior-Vrouwen 23-01-2016 4
NK VELDRIJDEN Junior-Vrouwen 09-01-2016 3
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junior-Vrouwen 03-01-2016 5
21e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Junior-Vrouwen 02-01-2016 3
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2015 3
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-11-2015 2
Veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 28-11-2015 1
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junior-Vrouwen 15-11-2015 1
Europees Kampioenschap Veldrijden Belofte-Vrouwen 07-11-2015 18
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Junior-Vrouwen 31-10-2015 1
15e Kiremko Nacht van Woerden Junior-Vrouwen 20-10-2015 2
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Junior-Vrouwen 04-10-2015 1
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-09-2015 3
Wielerronde van Uden (dag 2) Nieuweling-Meisjes 13-09-2015 3
Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 06-09-2015 26
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes Bergklassement 29-08-2015 2
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 17
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 05-07-2015 3
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes Bergklassement 05-07-2015 3
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 55
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuweling-Meisjes 30-05-2015 6
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 1
6e Kasteelronde van Mill Nieuweling-Meisjes 10-05-2015 4
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuweling-Meisjes 09-05-2015 26
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 03-05-2015 18
Jeugdronde van Eijsden Nieuweling-Meisjes 26-04-2015 14
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 06-04-2015 17
Boels Classic / Internationale Cyclocross Heerlen Nieuweling-Meisjes 21-02-2015 2
4e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen Groep Nieuweling-Meisjes 24-01-2015 2
Specialized Veldrit om De Nevelhorst Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-01-2015 4
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuweling-Meisjes 04-01-2015 2
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuweling-Meisjes 03-01-2015 1
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2014 5
22e Veldrit van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-12-2014 5
Rabobank Weekend cyclocross Nieuweling-Meisjes 14-12-2014 2
10e veldrit van Schaijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-12-2014 2
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuweling-Meisjes 29-11-2014 2
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuweling-Meisjes 22-11-2014 2
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 16-11-2014 2
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuweling-Meisjes 01-11-2014 1
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-10-2014 9
Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-10-2014 17
14e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 21-10-2014 4
Veldrit Zeeland Nieuweling-Meisjes 12-10-2014 2
Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 11-10-2014 2
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 05-10-2014 3
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-09-2014 5
Wielerronde van Uden - dag 2 Nieuweling-Meisjes 14-09-2014 18
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 18
Afwachtingswedstrijden Arnhem-Veenendaal Classic (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-08-2014 12
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 66
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Nieuweling-Meisjes 15-06-2014 25
RK en DK Zuid Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 8
41e ronde van Schaijk Nieuweling-Meisjes 08-06-2014 13
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Nieuweling-Meisjes 28-05-2014 6
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 3
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 11
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2014 26
Ronde van het Maaskantje Nieuweling-Meisjes 20-04-2014 12
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 13-04-2014 21
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 30
Boels Classic Internationale Cyclocross Heerlen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 16-02-2014 12
Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen Groep Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-01-2014 13
NK veldrijden Nieuweling-Meisjes 11-01-2014 2
13de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-01-2014 15
Rabobank Grand Prix Groenendaal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-01-2014 8
Rabo Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-12-2013 6
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 14-12-2013 16
34 e Nat. Wieler Veldrit van Amersfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-12-2013 6
5e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-11-2013 6
34e BAVARIA-VELDRIT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-11-2013 7
Rabobank veldrit Tempo-Bruns Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 10-11-2013 5
9e veldrit van Schaijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09-11-2013 5
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuweling-Meisjes 02-11-2013 1
Veldrit Zeeland Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-10-2013 1
13e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-10-2013 22
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-10-2013 16
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Nieuweling-Meisjes 13-10-2013 6
Veldrit Grote Prijs van Brabant Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-10-2013 22
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-10-2013 12
5e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-10-2013 11
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 8
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 15-09-2013 35
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 01-09-2013 20
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 17
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 06-07-2013 26
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 30-06-2013 13
28e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 6 27-06-2013 8
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 24
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 02-06-2013 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2013 22
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2013 9
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 6 21-04-2013 16
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 6 14-04-2013 6
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 6 07-04-2013 5
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 06-04-2013 16
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 24
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 26-01-2013 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 20-01-2013 7
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 6 06-01-2013 6
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 05-01-2013 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2012 3
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 23-12-2012 3
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 6 22-12-2012 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 15-12-2012 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 09-12-2012 7
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2012 2
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 7
pietencross Jeugd Cat. 6 25-11-2012 5
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 6 24-11-2012 5
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 17-11-2012 4
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2012 3
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 6 28-10-2012 4
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 6 21-10-2012 3
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 6 14-10-2012 7
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 13-10-2012 8
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 07-10-2012 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 16-09-2012 19
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 01-09-2012 23
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 2
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 5 19-08-2012 1
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 15-07-2012 4
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 07-07-2012 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 01-07-2012 2
27e Rabobank Wielerronde Jeugd Cat. 5 28-06-2012 11
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 23-06-2012 10
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-06-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 33
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 03-06-2012 12
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 5
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 20-05-2012 5
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-05-2012 2
RABO Komtoer Jeugd Cat. 5 13-05-2012 20
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 15
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 29-04-2012 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 21-04-2012 20
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2012 12
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 08-04-2012 8
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 5 01-04-2012 5
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 13 jaar 21-01-2012 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 15-01-2012 7
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 5 14-01-2012 8
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 5 08-01-2012 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2011 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 17-12-2011 3
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 11-12-2011 5
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2011 1
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 03-12-2011 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 12
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 26-11-2011 2
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-11-2011 5
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 3
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 06-11-2011 2
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 23-10-2011 9
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 15-10-2011 4
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 09-10-2011 8
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 18-09-2011 6
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 4 10-09-2011 1
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 11
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 4 21-08-2011 3
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2011 5
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 09-07-2011 9
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 18
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 26-06-2011 3
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 4 19-06-2011 1
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 4 28-05-2011 2
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 22-05-2011 5
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 15-05-2011 10
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 4 08-05-2011 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 11
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2011 5
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2011 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 Meisjes 03-04-2011 4
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 4 15-01-2011 9
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 02-01-2011 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 29-12-2010 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 18-12-2010 4
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 12-12-2010 7
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 05-12-2010 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 04-12-2010 7
pietencross Jeugd Cat. 4 28-11-2010 8
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 27-11-2010 9
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 21-11-2010 6
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 20-11-2010 6
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 14-11-2010 11
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 4 07-11-2010 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 31-10-2010 7
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 23-10-2010 9
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2010 8
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 09-10-2010 5
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 26-09-2010 3
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 6
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 3 11-09-2010 1
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 05-09-2010 7
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 29-08-2010 8
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 3 11-07-2010 2
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 04-07-2010 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 8
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 3 20-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 5
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 06-06-2010 3
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 30-05-2010 5
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 29-05-2010 12
Baanomnium Jeugd Cat. 3 24-05-2010 5
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 3 16-05-2010 3
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 7
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 08-05-2010 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2010 6
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2010 9
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 3 18-04-2010 5
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 8
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 04-04-2010 19
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 3 27-03-2010 7
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 3 17-01-2010 6
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 10-01-2010 7
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 03-01-2010 10
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 27-12-2009 9
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 13-12-2009 11
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2009 3
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 3 05-12-2009 4
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2009 7
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2009 4
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 22-11-2009 5
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 3 15-11-2009 7
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 14-11-2009 4
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 08-11-2009 2
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2009 4
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 01-11-2009 6
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 8
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 27-09-2009 3
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 20-09-2009 3
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2009 6
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 30-08-2009 5
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-07-2009 6
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-07-2009 4
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 2 05-07-2009 1
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 2 28-06-2009 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2009 6
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 07-06-2009 3
Baanomnium Jeugd Cat. 2 01-06-2009 6
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 30-05-2009 10
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 3 24-05-2009 3
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 21-05-2009 9
Ronde van Velden Jeugd Cat. 2 17-05-2009 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2009 7
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 26-04-2009 2
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 12-04-2009 9
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 05-04-2009 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 7
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 18-01-2009 7
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 2 04-01-2009 7
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 2 03-01-2009 9
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 28-12-2008 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 27-12-2008 4
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 2 20-12-2008 15
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 14-12-2008 7
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 2 07-12-2008 2
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 06-12-2008 7
Pietencross Jeugd Cat. 2 30-11-2008 4
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-11-2008 5
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 23-11-2008 2
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 2 22-11-2008 5
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 15-11-2008 4
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 2 09-11-2008 3
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 08-11-2008 3
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 02-11-2008 1
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 01-11-2008 3
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 26-10-2008 3
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 28-09-2008 4
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 21-09-2008 6
klimcriterium Jeugd Cat. 1 06-09-2008 3
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 1 24-08-2008 2
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 9
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 14-06-2008 8
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 08-06-2008 2
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 1 25-05-2008 7
Baanomnium Jeugd Cat. 1-1 12-05-2008 2
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-2 Meisjes 11-05-2008 4
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2008 8
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 01-05-2008 9
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-1 meisjes 27-04-2008 2
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 20-04-2008 5
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1-M 13-04-2008 1
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 1 06-04-2008 4
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 30-03-2008 9
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 23-03-2008 9
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 13-01-2008 4
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 1 29-12-2007 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 28-12-2007 2
2e Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 1 23-12-2007 3
14e Grote Prijs Montferland Jeugd Cat. 1 22-12-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 1 16-12-2007 6
28e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 09-12-2007 3
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 1 02-12-2007 3
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 1 24-11-2007 4
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 18-11-2007 2
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 1 17-11-2007 1
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 1 11-11-2007 2
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 1 10-11-2007 3
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 04-11-2007 2
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 1 03-11-2007 4
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 27-10-2007 2
JSW Yerseke Jeugd Cat. 1 20-10-2007 2
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 23-09-2007 8
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 16-09-2007 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 01-09-2007 5
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 1 26-08-2007 4
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 19-08-2007 7
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 1 08-07-2007 17
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 1 24-06-2007 9
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 17-06-2007 7
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-06-2007 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 09-06-2007 15
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 03-06-2007 4
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 1 28-05-2007 4
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 1 27-05-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 20-05-2007 7
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 17-05-2007 11
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 13-05-2007 6
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 06-05-2007 5
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 1 15-04-2007 3
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 1 09-04-2007 5
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 1 01-04-2007 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 20-01-2007 2
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 1 07-01-2007 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 29-12-2006 4
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 23-12-2006 4
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 1 17-12-2006 4
Jeugdveldrit Wijkpark Molenvliet Jeugd Cat. 1 16-12-2006 2
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 1 10-12-2006 4
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 1 02-12-2006 5
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 1 26-11-2006 3
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 1 25-11-2006 4
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 18-11-2006 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 12-11-2006 2
12e Jeugdveldrit Driebergen Jeugd Cat. 1 11-11-2006 4
2e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 05-11-2006 1
Zandbosch cross Jeugd Cat. 1 22-10-2006 1
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 1 14-10-2006 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.