Christiaan Rees

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 17-11-2019 5
Nationale Veldrit Heerde GP Velosport Veluwe Nieuwelingen 09-11-2019 8
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Nieuwelingen 02-11-2019 6
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Nieuwelingen 02-11-2019 20
2e Dwars door `t Zand Nieuwelingen 26-10-2019 13
19e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 22-10-2019 6
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 19-10-2019 13
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 13-10-2019 7
Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 05-10-2019 2
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 29-09-2019 18
NK MTB Jeugd 2019 Jeugd Jongens Cat. 7 21-09-2019 2
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 7 14-09-2019 3
MTB LJC Bavelse Berg(let op clubparkoers WV Bredaen let op de gewijzigde starttijden. Jeugd Cat. 7 07-09-2019 5
2e Kleeberg Cross Mechelen Nieuwelingen 01-09-2019 11
MCO Zomer Trophy LJC Jeugd Cat. 7 31-08-2019 14
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 7 29-07-2019 18
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 7 14-07-2019 3
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 30-06-2019 4
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 7 22-06-2019 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 5
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 08-06-2019 58
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 25-05-2019 2
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 7 18-05-2019 1
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 12-05-2019 3
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 7 11-05-2019 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 05-05-2019 5
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 2
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2019 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 22-04-2019 5
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 14-04-2019 3
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 7 13-04-2019 3
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 7 06-04-2019 1
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 7 31-03-2019 4
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 7 30-03-2019 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 23-03-2019 2
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 7 17-03-2019 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2019 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 3
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 7 20-01-2019 1
Veldrit Uden Jeugd Cat. 7 13-01-2019 2
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 7 06-01-2019 3
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 29-12-2018 1
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2018 2
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 22-12-2018 2
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 7 16-12-2018 2
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 7 15-12-2018 2
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 09-12-2018 2
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 7 08-12-2018 3
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 02-12-2018 4
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 7 25-11-2018 1
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 18-11-2018 3
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 11-11-2018 4
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 7 04-11-2018 3
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 03-11-2018 3
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 28-10-2018 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 21-10-2018 2
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 20-10-2018 3
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 13-10-2018 3
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 6 22-09-2018 4
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 6 15-09-2018 2
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 6 01-09-2018 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 26-08-2018 1
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (13-14 jr.) 25-08-2018 5
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 6 18-08-2018 5
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 6 14-07-2018 9
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 11-07-2018 1
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 01-07-2018 1
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 6 23-06-2018 17
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 8
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 5
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 27-05-2018 1
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 6 26-05-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 4
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 2
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 6 13-05-2018 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 12-05-2018 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 10-05-2018 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2018 13
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 05-05-2018 2
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 28-04-2018 13
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2018 1
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 21-04-2018 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2018 1
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 1
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 07-04-2018 5
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 02-04-2018 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 31-03-2018 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 17-03-2018 8
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 6 11-03-2018 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 10-03-2018 2
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 27-01-2018 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 20-01-2018 2
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 1
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 5
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 23-12-2017 6
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 10-12-2017 2
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 3
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 3
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 6 02-12-2017 4
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 19-11-2017 2
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 4
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 6
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 3
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 4
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 29-10-2017 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 2
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 21-10-2017 3
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 30-09-2017 2
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 24-09-2017 3
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 5 16-09-2017 10
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 10-09-2017 2
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 5 09-09-2017 3
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 5 03-09-2017 1
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 02-09-2017 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 20-08-2017 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 3
44e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 08-07-2017 1
Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 02-07-2017 2
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 5 01-07-2017 6
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 5 25-06-2017 1
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 24-06-2017 9
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 17-06-2017 4
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 11-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 16
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 5 05-06-2017 4
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 5 03-06-2017 6
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-05-2017 1
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 20-05-2017 3
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 13-05-2017 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 5
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 4
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 4
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2017 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2017 5
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 23-04-2017 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 6
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 5 15-04-2017 3
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 5
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 08-04-2017 4
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 02-04-2017 2
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 5 01-04-2017 3
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 5
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 5 25-03-2017 4
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 5 18-03-2017 4
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 11-03-2017 6
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 16
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 7
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 7
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 11-12-2016 7
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 5 10-12-2016 6
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 5
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 5 13-11-2016 4
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 4
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 4
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2016 2
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 23-10-2016 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 4
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 4 08-10-2016 2
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 01-10-2016 3
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 4 25-09-2016 1
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 4 24-09-2016 8
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 18-09-2016 3
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 4 17-09-2016 1
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 7
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 3
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (11-12 jr.) 27-08-2016 11
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 21-08-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 2
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 4 09-07-2016 2
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 1
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 02-07-2016 3
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 4 25-06-2016 3
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 4 12-06-2016 4
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 05-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 3
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 29-05-2016 1
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 1
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 4 21-05-2016 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 2
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 4
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2016 2
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 24-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 4
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 10
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 4 16-04-2016 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 10-04-2016 3
LJC Sittard Jeugd Cat. 4 09-04-2016 28
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 3
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 8
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-03-2016 3
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 19-03-2016 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 12-03-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 23-01-2016 7
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 2
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 2
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 13-12-2015 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 2
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2015 2
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 4 05-12-2015 2
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 2
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 15-11-2015 1
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 2
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 2
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 01-11-2015 2
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 2
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 18-10-2015 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 3
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 3 26-09-2015 2
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 20-09-2015 15
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 19-09-2015 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2015 3
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 06-09-2015 3
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 3 30-08-2015 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 1
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 12-07-2015 6
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 05-07-2015 4
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2015 3
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 3 27-06-2015 3
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 7
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 3
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 13-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 8
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 31-05-2015 2
LJC Jeugd Cat. 3 30-05-2015 7
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 3 23-05-2015 2
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 3 16-05-2015 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 14-05-2015 3
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 3 10-05-2015 2
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 3 09-05-2015 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2015 2
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 3 25-04-2015 7
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 19-04-2015 3
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 3 18-04-2015 7
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 06-04-2015 2
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 3 05-04-2015 1
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 4
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 28-03-2015 3
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 21-03-2015 4
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 14-03-2015 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 24-01-2015 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-01-2015 3
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 4
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 3 04-01-2015 4
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 2
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 3
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 07-12-2014 4
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 3 30-11-2014 2
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 29-11-2014 3
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 23-11-2014 6
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-11-2014 1
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-11-2014 2
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 02-11-2014 5
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 26-10-2014 3
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-10-2014 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 19-10-2014 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 12-10-2014 3
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 17
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 21-09-2014 4
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 2 14-09-2014 1
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 6
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 2 07-09-2014 3
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 2 31-08-2014 5
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 24-08-2014 2
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 18
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 2 16-08-2014 1
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 06-07-2014 9
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-06-2014 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 22-06-2014 3
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 15-06-2014 2
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 14-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 5
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 2 01-06-2014 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 29-05-2014 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 2
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 2 18-05-2014 3
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 2 11-05-2014 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 04-05-2014 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 03-05-2014 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 27-04-2014 5
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 26-04-2014 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 21-04-2014 2
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 20-04-2014 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 13-04-2014 12
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 06-04-2014 6
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 05-04-2014 3
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 23-03-2014 6
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 15-03-2014 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-03-2014 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-01-2014 6
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 2 29-12-2013 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 22-12-2013 4
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 15-12-2013 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 08-12-2013 3
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 01-12-2013 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 24-11-2013 2
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 2 17-11-2013 4
Nationale veldrit Jeugd Cat. 2 03-11-2013 4
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 27-10-2013 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 20-10-2013 3
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 2 13-10-2013 3
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 06-10-2013 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2013 5
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 1 22-09-2013 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 21-09-2013 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 15-09-2013 3
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 08-09-2013 2
Beneluxkampioenschappen Mountainbike Funklasse Jeugd (8-10 jr.) 07-09-2013 14
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 01-09-2013 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 25-08-2013 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 18-08-2013 12
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 13-07-2013 6
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 07-07-2013 4
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 1 30-06-2013 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 23-06-2013 3
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 16-06-2013 11
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 1 09-06-2013 1
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 1 01-06-2013 3
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2013 11
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 21-04-2013 9
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 1 14-04-2013 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.