Salvador Alvarado

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 40
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 43
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 114
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 24-05-2019 134
Flevo tour Junioren 11-05-2019 31
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Junioren 04-05-2019 22
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 42
Wielerdag Huijbergen 2019 Junioren 24-03-2019 39
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 3
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Nieuwelingen 08-09-2018 5
61ste Tour de Junior Nieuwelingen 23-07-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 08-07-2018 15
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-06-2018 13
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuwelingen 16-06-2018 5
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 02-06-2018 25
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Nieuwelingen 30-05-2018 3
DK Tijdrijden Zuid Holland Nieuwelingen 23-05-2018 7
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 21
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Nieuwelingen 19-04-2018 10
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 23
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 6
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 4
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 19
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 18-02-2018 1
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 1
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 1
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 1
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 24-12-2017 1
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 1
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 1
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 25-11-2017 1
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 19-11-2017 1
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 2
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 1
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 1
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 1
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 14-10-2017 1
9e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 07-10-2017 1
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 01-10-2017 1
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 1
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 03-09-2017 2
62e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 06-08-2017 1
38e Draai van de Kaai Jeugd Cat. 7 31-07-2017 2
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 39
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 4
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 33
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 9
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 3
de Jumbo Ronde van Papendrecht Nieuwelingen 03-06-2017 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 28-05-2017 2
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 24-05-2017 9
Wielerweekend Omloop der Kempen Nieuwelingen 20-05-2017 3
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 6
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 20
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 42
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 02-04-2017 5
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 7
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 21-01-2017 5
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 8
Veldrit Norg Nieuwelingen 26-12-2016 4
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 18-12-2016 2
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 16
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Nieuwelingen 04-12-2016 7
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 03-12-2016 1
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 3
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuwelingen 19-11-2016 12
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 4
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuwelingen 05-11-2016 1
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 3
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 1
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 02-10-2016 8
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 4
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 01-07-2016 1
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 7 19-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 9
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 28-05-2016 1
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 7 22-05-2016 1
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 1
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 07-05-2016 2
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2016 2
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 24-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2016 2
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 17-04-2016 12
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 09-04-2016 2
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 02-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 2
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2015 1
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2015 1
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 7 20-12-2015 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 12-12-2015 1
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 1
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 7 05-12-2015 1
Pietencross Jeugd Cat. 7 29-11-2015 1
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 15-11-2015 5
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 1
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 08-11-2015 1
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 4
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 01-11-2015 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 1
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 7 24-10-2015 1
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 3
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-09-2015 5
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 2
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 6 16-08-2015 1
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 05-07-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 1
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 7
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 2
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 23-05-2015 1
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 16-05-2015 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 3
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 3
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 09-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 1
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 6 19-04-2015 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 5
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 3
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 20
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 3
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 2
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 6 04-01-2015 1
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 1
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2014 6
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 7
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 2
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 1
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 1
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 1
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 02-11-2014 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 3
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 6
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 19-10-2014 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 1
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 1
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 3
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 06-07-2014 6
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 2
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 2
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 24-05-2014 1
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 5 18-05-2014 2
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 2
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 5
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 21-04-2014 1
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 20-04-2014 5
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 1
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 06-04-2014 3
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 1
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 5
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 29-03-2014 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 1
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 6
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 5
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 3
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 15-12-2013 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 9
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 01-12-2013 4
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 3
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 1
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 4
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 6
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2013 5
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 6
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 13-10-2013 9
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 3
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 1
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 1
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 13-07-2013 1
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 2
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 1
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 3
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 6
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 2
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 2
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 1
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 4
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 3
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-04-2013 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-04-2013 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 1
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 30-03-2013 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 3
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 5
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 4 06-01-2013 1
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 23-12-2012 1
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 4 22-12-2012 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 6
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 08-12-2012 1
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2012 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 1
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 1
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 18-11-2012 1
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 2
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 1
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 4 28-10-2012 1
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 4 21-10-2012 2
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 4 14-10-2012 3
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 13-10-2012 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2012 2
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2012 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 18-08-2012 1
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 3 28-07-2012 1
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 15-07-2012 1
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 14-07-2012 1
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 01-07-2012 1
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 17-06-2012 1
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 16-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 03-06-2012 1
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 02-06-2012 1
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 3 28-05-2012 5
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 27-05-2012 1
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 19-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 1
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 13-05-2012 1
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 2
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 2
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 05-05-2012 1
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 1
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 1
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2012 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 1
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 3 09-04-2012 4
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 08-04-2012 1
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2012 1
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2012 3
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2012 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 21-01-2012 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 15-01-2012 1
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 3 14-01-2012 1
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 3 08-01-2012 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2011 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 1
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 11-12-2011 3
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 10-12-2011 1
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2011 1
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 3
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 26-11-2011 1
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 20-11-2011 2
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-11-2011 2
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 12-11-2011 4
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 06-11-2011 2
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2011 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 30-10-2011 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 23-10-2011 3
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 3 22-10-2011 3
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 15-10-2011 5
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 25-09-2011 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 17-09-2011 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 1
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 6
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2011 2
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2011 2
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 28-08-2011 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2011 2
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 2 21-08-2011 2
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 2 17-07-2011 2
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 16-07-2011 1
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 2
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 09-07-2011 3
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 03-07-2011 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 26-06-2011 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 25-06-2011 1
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 19-06-2011 1
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2011 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 12-06-2011 11
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 05-06-2011 2
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 04-06-2011 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 02-06-2011 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2011 1
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 2 28-05-2011 3
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 2 22-05-2011 1
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 2 21-05-2011 2
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 15-05-2011 1
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 14-05-2011 1
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 08-05-2011 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2011 1
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 30-04-2011 1
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2011 2
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 2 17-04-2011 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-04-2011 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 10-04-2011 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-04-2011 3
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 03-04-2011 1
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 02-04-2011 4
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 2 22-01-2011 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-01-2011 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2011 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 02-01-2011 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 29-12-2010 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 18-12-2010 2
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-12-2010 1
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 05-12-2010 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 04-12-2010 12
pietencross Jeugd Cat. 2 28-11-2010 1
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 27-11-2010 1
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 21-11-2010 1
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 14-11-2010 2
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 2 07-11-2010 1
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 06-11-2010 2
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 31-10-2010 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2010 2
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 23-10-2010 5
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 2 16-10-2010 5
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 26-09-2010 1
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 1
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 2
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 1 12-09-2010 2
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-09-2010 2
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 04-09-2010 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 29-08-2010 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 22-08-2010 1
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 17-07-2010 1
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 1 11-07-2010 1
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 04-07-2010 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 26-06-2010 1
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2010 9
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-06-2010 1
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 02-06-2010 1
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 1
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 29-05-2010 20
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 1 23-05-2010 2
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 1 16-05-2010 1
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 2
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 1 08-05-2010 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 02-05-2010 1
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2010 1
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2010 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 24-04-2010 1
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 18-04-2010 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 11-04-2010 1
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 10-04-2010 2
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-04-2010 1
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 04-04-2010 1
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 03-04-2010 2
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 1 28-03-2010 14
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 24-03-2010 1
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 20-03-2010 1
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 27-09-2009 10
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 6
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2009 4
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2009 4
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 30-08-2009 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.