Adriaan Janssen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 09-09-2018 3
Profronde van Almelo Professionals 31-08-2018 27
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 57
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2018 49
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 27
Koga Slag om Norg M_ELITE 11-08-2018 34
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 42
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 12
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 12
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 33
Ronde van Overijssel M_ELITE 12-05-2018 24
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 30
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 83
TCM - 49e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 07-04-2018 12
Profronde van Drenthe M_ELITE 11-03-2018 65
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 27
Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland M_ELITE 14-10-2017 73
HLB Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 17-09-2017 14
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 92
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 53
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 30
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 31
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 26
Topcompetitie individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 7
Klimtijdrit Camerig Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 19
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 58
NK Tijdrijden Beloften 21-06-2017 16
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 04-06-2017 19
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 16
71ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 14-05-2017 13
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 29-04-2017 32
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 5
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 1
Volta Limburg Classic M_ELITE 01-04-2017 39
Profronde van Drenthe M_ELITE 11-03-2017 87
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 14
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 2
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 8
Olympia's Tour Under 23 02-10-2016 28
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 02-10-2016 7
Olympia's Tour Under 23 01-10-2016 33
Olympia's Tour Under 23 30-09-2016 39
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 51
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 39
Olympia's Tour Under 23 28-09-2016 11
60e Ronde van Midden Nederland Elite Men Eindklassement 28-08-2016 19
Arnhem-Veenendaal Classic M_ELITE 19-08-2016 64
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 06-08-2016 22
Klimtijdrit Camerig Vaals Elite-Mannen/Beloften 29-06-2016 2
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 79
NK Tijdrijden Beloften 22-06-2016 5
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 19-06-2016 44
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 19-06-2016 37
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2016 36
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2016 76
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2016 125
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2016 68
32e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 10-04-2016 46
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 20-03-2016 60
63e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 12-03-2016 97
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen DIVLIC 27-02-2016 8
EURODE OMLOOP Elite-Mannen/Beloften 13-09-2015 25
Profronde van Almelo Professionals 28-08-2015 29
Bergcriterium Berg en Terblijt (Adelante Challenge) Elite-Mannen/Beloften 23-08-2015 7
Klimtijdrit voor de Topcompetitie Elite-Mannen/Beloften 01-07-2015 5
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 71
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Beloften 24-06-2015 13
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Beloften 10-06-2015 3
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 31-05-2015 23
49e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 18
49e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 4
42ste Volta Limburg Classic M_ELITE 04-04-2015 38
62e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 14-03-2015 7
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 08-03-2015 8
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 11
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 28
ESJ Wielerweekend Beloften Eindklassement 05-10-2014 28
ESJ Wielerweekend Beloften 04-10-2014 45
Rabo Baronie Breda Classic M_ELITE 21-09-2014 32
58e Ronde van Midden-Nederland M_ELITE 31-08-2014 139
Arnhem-Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2014 24
Ronde van Elspeet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-08-2014 20
NK Weg Beloften, Vrouwen en Professionals Beloften 28-06-2014 35
NK Tijdrijden Beloften 25-06-2014 10
36e Rabobank Wielerronde van Vorden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-06-2014 6
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Beloften 11-06-2014 2
Tijdritten Wielerfestival Montferland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2014 3
De Wageningse Wielermuur Elite-Mannen/Beloften 07-06-2014 16
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 01-06-2014 18
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Elite-Mannen/Beloften 28-05-2014 5
TUWI Ronde van Aalten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-05-2014 11
Kapenga Homecenter A7 Classic Elite-Mannen/Beloften 10-05-2014 24
Bergomloop Simpelveld Elite-Mannen/Beloften 04-05-2014 17
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Elite-Mannen/Beloften 13-04-2014 16
Meeùs Race Beloften 30-03-2014 48
28e Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 23-03-2014 27
54ste Internationale Ster van Zwolle M_ELITE 08-03-2014 92
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 07-09-2013 10
Klimcriterium Wielersport Math Salden Junioren 31-08-2013 8
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic / Omloop Kwintelooijen Diverse Licentiecategorieen (A) 23-08-2013 2
Bergomloop Simpelveld Junioren 18-08-2013 3
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal Diverse Licentiecategorieen (B) 11-08-2013 1
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL Diverse Licentiecategorieen (B) 10-08-2013 6
Ronde van Markelo Diverse Licentiecategorieen (B) 09-08-2013 8
Ronde van Nootdorp Junioren 08-08-2013 6
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 31
38ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 06-07-2013 4
2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit Junioren 29-06-2013 1
Ronde van Elden Junioren 16-06-2013 28
Kogaronde van Zuid Oost Friesland Junioren 15-06-2013 8
Rabobank tijdritten Wielerfestival Montferland Junioren 09-06-2013 2
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 05-06-2013 24
Landal Omloop door Het Land van Bartje Junioren 26-05-2013 12
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 19-05-2013 8
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2013 20
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2013 60
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2013 12
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 17-05-2013 16
Omloop van Margraten Junioren 12-05-2013 24
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 39
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 20-04-2013 3
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2013 2
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 06-04-2013 13
Volta Limburg Classic afw. Junioren Junioren 30-03-2013 30
Klimomloop Wielersport Math Salden Junioren 25-08-2012 27
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 19-08-2012 64
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 19-08-2012 63
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 47
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 7
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 17-08-2012 92
Ronde van Ransdaal Junioren 29-07-2012 8
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren Eindklassement 24-06-2012 44
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 22-06-2012 46
Ronde van Elden Junioren 17-06-2012 7
KNWU tijdritcompetitie 4 Montferland Junioren 10-06-2012 2
Omloop van de Maasvallei Junioren 09-06-2012 46
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 06-06-2012 5
District Kampioenschap Oost Junioren 28-05-2012 14
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 20-05-2012 73
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 20-05-2012 29
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 53
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 30
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2012 92
KNWU tijdritcompetitie 2 Zuid-Schermer Junioren 28-04-2012 14
29e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 21-04-2012 32
Accon avm Wouden Klassieker 2012 Junioren 15-04-2012 37
Leisure World Zuiderzee ronde Junioren 07-04-2012 68
49e Flevotour Junioren 24-03-2012 44
RABOBANK jubileumronde van Hoogeveen (plus dikkebandenrace) Nieuwelingen 16-07-2011 23
36ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 10-07-2011 33
Ronde van Wolvega Nieuwelingen 03-07-2011 28
Van Laar Wielerronde van Vaassen Nieuwelingen 15-06-2011 7
Districtkampioenschappen Oost Nieuwelingen 13-06-2011 11
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Nieuwelingen 11-06-2011 12
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2011 25
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuwelingen 29-05-2011 31
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 28-05-2011 10
Ronde van het Villapark Nijverdal Nieuwelingen 21-05-2011 24
48e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2011 31
Ronde van Aalten Nieuwelingen 25-04-2011 27
Jeugdronde van de Bult Nieuwelingen 23-04-2011 15
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 40
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 26-03-2011 73
Ronde van Oldebroek Nieuwelingen 10-07-2010 16
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 20-06-2010 34
Districts kampioenschappen Oost Nieuwelingen 24-05-2010 29
Ronde Van Velden DIVLIC 16-05-2010 27
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 100
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 129
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 85
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 63
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 05-07-2009 34
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 7 02-05-2009 28
klimcriterium Jeugd Cat. 6 06-09-2008 40
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6-1 31-05-2008 7
ronde van het villapark Jeugd Cat. 6 17-05-2008 10
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-05-2008 7
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 6-2 19-04-2008 17
JSW Almelo Jeugd Cat. 6 05-01-2008 26
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-09-2007 3
Rabobank Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 08-09-2007 5
Villaronde van Nijverdal Jeugd Cat. 5 01-09-2007 6
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 12-08-2007 12
Ronde van Hattemerbroek Jeugd Cat. 5 30-06-2007 8
Ronde van Elburg Jeugd Cat. 5 23-06-2007 5
jeugdronde van Zutphen Jeugd Cat. 5 17-06-2007 3
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 5 09-06-2007 30
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2007 10
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 5 17-05-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 12-05-2007 3
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 06-05-2007 8
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 21-04-2007 5
jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 15-04-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 07-04-2007 11
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2007 10
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 4 16-09-2006 4
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 4 09-09-2006 5
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 3 10-06-2006 4
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 03-06-2006 9
Landelijk Jeugd Toernooi - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 20-05-2006 7
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 13-05-2006 6
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 3 07-05-2006 2
Jeugdronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 3 23-04-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi 75 jaar AWV de Zwaluwen Jeugd Cat. 2 24-09-2005 4
Klassieker “Ruinen-Weerwille-Ruinen” Jeugd Cat. 2 17-09-2005 10
Jeugdronde van Papendal Jeugd Cat. 2 21-08-2005 9