Owen Geleijn

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 30-06-2019 25
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 16
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 5
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2019 44
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 28-06-2019 11
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 27
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junioren 19-06-2019 30
DK Tijdrijden Noord-Holland Junioren 22-05-2019 4
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Junioren 04-05-2019 3
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 6
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 3
72e Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Junioren 14-04-2019 9
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junioren 06-04-2019 3
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 3
71e Ronde van Oud-Vossemeer Junioren 16-03-2019 4
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 10-03-2019 7
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 12
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Junioren 05-01-2019 7
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junioren 30-12-2018 3
Kerstcross Norg Junioren 26-12-2018 3
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junioren 09-12-2018 4
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 25-11-2018 4
Veldrit van Oudewater Junioren 24-11-2018 2
TC - Janet Memorial Veldrit Junioren 17-11-2018 6
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Junioren 27-10-2018 1
18e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 23-10-2018 5
UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 20-10-2018 2
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 14-10-2018 17
Omloop van Valkenswaard Junioren 26-08-2018 10
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Junioren 19-08-2018 1
Ronde van Twente Junioren 07-07-2018 11
NK Tijdrijden Junioren 27-06-2018 30
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 15
54 ste Wielerronde van Rijsenhout "Grote prijs Drieluik HSC De Bataaf" (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-06-2018 2
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Junioren 10-06-2018 1
Ronde van Nieuwendijk Junioren 09-06-2018 4
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 02-06-2018 4
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 26-05-2018 8
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junioren 21-05-2018 4
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 20-05-2018 33
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2018 15
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 32
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 56
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 13
Flevo tour Junioren 12-05-2018 5
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Junioren 08-05-2018 8
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen Junior Men 22-04-2018 20
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Junioren 19-04-2018 14
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 14-04-2018 4
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 6
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Junioren 18-03-2018 2
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junioren 14-01-2018 12
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 06-01-2018 4
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2017 3
Cyclo Cross Norg Junioren 26-12-2017 4
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Junioren 24-12-2017 8
Nationale veldrit van Wierden Junioren 17-12-2017 6
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Junioren 10-12-2017 5
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 09-12-2017 1
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Junioren 03-12-2017 4
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 26-11-2017 8
Veldrit van Oudewater Junioren 25-11-2017 2
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 19-11-2017 14
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Junioren 04-11-2017 3
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 28-10-2017 21
17e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 24-10-2017 7
6e Nationale veldrit van Rhenen Junioren 21-10-2017 6
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 01-10-2017 29
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Nieuwelingen Bergklassement 24-09-2017 3
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Nieuwelingen 24-09-2017 2
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 1
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 1
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 03-09-2017 3
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen Bergklassement 27-08-2017 1
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 27-08-2017 1
Acht van Chaam Nieuwelingen 26-07-2017 3
Daags na de Tour Nieuwelingen 24-07-2017 2
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 1
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 3
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 2
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 14
48e "Le Patron" Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Nieuwelingen 18-06-2017 2
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 2
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 2
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 6
47e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 20-05-2017 9
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nieuwelingen 19-05-2017 3
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 9
DK Tijdrijden Noord Holland Nieuwelingen 10-05-2017 2
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 66
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 06-05-2017 3
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 3
63e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2017 6
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 1
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 1
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 5
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 12
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 02-04-2017 3
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 10
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 19-03-2017 6
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 4
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 13
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 21-01-2017 12
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 7
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2016 3
Veldrit Norg Nieuwelingen 26-12-2016 8
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 18-12-2016 6
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 4
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 7
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2016 14
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 03-12-2016 6
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 27-11-2016 5
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 26-11-2016 9
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 8
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuwelingen 19-11-2016 3
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 13
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuwelingen 05-11-2016 5
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 7
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 8
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 7
veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 15-10-2016 4
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 6
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 02-10-2016 16
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 7
Daags na de Tour Nieuwelingen 25-07-2016 3
66 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 23-07-2016 4
Ronde van Twente Nieuwelingen 09-07-2016 10
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 6
53e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 30-06-2016 8
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 25-06-2016 10
NK Tijdrijden Nieuwelingen 22-06-2016 24
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) Nieuwelingen 12-06-2016 7
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 15
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 28-05-2016 7
46e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 21-05-2016 3
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) Nieuwelingen 20-05-2016 7
DK Noord-Holland (Nwl./Ma./Am-Sp.) Nieuwelingen 16-05-2016 2
53e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2016 17
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Nieuwelingen 11-05-2016 5
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 08-05-2016 9
62e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2016 14
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 24-04-2016 24
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 45
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 16-04-2016 15
Eurobottle Zuiderzeeronde Nieuwelingen 09-04-2016 8
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 03-04-2016 3
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 30
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 10
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 41
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 7
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 29
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2016 22
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2015 7
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2015 20
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 20-12-2015 18
23e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 19-12-2015 18
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 13-12-2015 13
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 12-12-2015 14
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Nieuwelingen 29-11-2015 12
Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 28-11-2015 9
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 21-11-2015 10
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 15-11-2015 13
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Nieuwelingen 31-10-2015 7
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 25-10-2015 10
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 24-10-2015 12
15e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 20-10-2015 10
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2015 15
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 04-10-2015 26
7e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 03-10-2015 26
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 27-09-2015 41
Klompenronde Jeugd Cat. 7 12-09-2015 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2015 3
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 7 30-08-2015 4
Ronde van Beverwijk Jeugd Cat. 7 16-08-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 12-07-2015 4
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 05-07-2015 4
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 27-06-2015 3
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 7
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 4
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 31-05-2015 2
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 7 30-05-2015 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 4
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 23-05-2015 1
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 17-05-2015 3
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 7 10-05-2015 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 5
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2015 3
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 25-04-2015 4
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 7 19-04-2015 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 18-04-2015 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 12-04-2015 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 06-04-2015 5
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 7
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 28-03-2015 2
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 21-03-2015 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 08-03-2015 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 24-01-2015 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-01-2015 13
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 10-01-2015 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 7 04-01-2015 10
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 03-01-2015 11
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2014 5
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 20-12-2014 8
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 7 13-12-2014 10
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 07-12-2014 11
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 7 30-11-2014 6
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 29-11-2014 4
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 23-11-2014 7
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 7 22-11-2014 15
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 16-11-2014 13
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-11-2014 5
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 08-11-2014 13
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 02-11-2014 5
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 01-11-2014 10
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 26-10-2014 10
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-10-2014 16
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 19-10-2014 12
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 18-10-2014 4
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 12-10-2014 12
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 6 21-09-2014 6
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 2
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 6
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 4
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 23-08-2014 7
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 3
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-06-2014 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 7
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 7
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 24-05-2014 3
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 18-05-2014 3
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 4
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 6 11-05-2014 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 04-05-2014 5
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 03-05-2014 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 8
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 5
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 11
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 13-04-2014 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 8
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 06-04-2014 4
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 10
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 8
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 29-12-2013 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 28-12-2013 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 22-12-2013 3
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 14-12-2013 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 08-12-2013 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 07-12-2013 4
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2013 5
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 6 23-11-2013 11
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 6 17-11-2013 14
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 16-11-2013 12
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 09-11-2013 8
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 23
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 15
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 13-10-2013 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 06-10-2013 17
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 5 29-09-2013 5
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 22-09-2013 8
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 5 21-09-2013 12
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 5 15-09-2013 6
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 13
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 01-09-2013 15
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 8
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 11
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 30-06-2013 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 20
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 22-06-2013 7
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 15-06-2013 10
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 8
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 5 05-06-2013 1
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 7
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 5 26-05-2013 8
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 11
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-04-2013 6
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 5 27-04-2013 4
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 8
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 20-04-2013 6
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 14-04-2013 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 9
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 07-04-2013 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 16-03-2013 3
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 5
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 7
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 5 22-12-2012 7
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 09-12-2012 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 16
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 5 24-11-2012 7
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 17-11-2012 9
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2012 6
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 11
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 5 14-10-2012 5
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 6
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 4 16-09-2012 2
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 09-09-2012 5
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2012 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 5
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 01-07-2012 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-06-2012 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 23-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 13
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 7
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 27-05-2012 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 17-05-2012 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 13-05-2012 4
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 6
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 10
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 4 21-04-2012 2
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 4 15-04-2012 3
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 4 07-04-2012 5
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 01-04-2012 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 23
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 17-03-2012 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 07-01-2012 10
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 6
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2011 2
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 11-09-2011 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 9
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 03-07-2011 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 26-06-2011 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 25-06-2011 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 18
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 3 05-06-2011 2
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2011 3
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 22-05-2011 4
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 15-05-2011 2
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 30-04-2011 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 16
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 17-04-2011 5
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 10-04-2011 7
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 03-04-2011 3
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 02-01-2011 11
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 19-09-2010 4
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 11-09-2010 5
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-09-2010 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 26-06-2010 9
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-06-2010 7
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 2 13-06-2010 5
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 5
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 2 22-05-2010 3
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 2 18-04-2010 6
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 1 10-05-2009 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.