Thijs Bijl

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2019 17
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2019 17
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2019 17
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 28-06-2019 18
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 5 22-06-2019 17
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 09-06-2019 17
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 26-05-2019 29
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 5 05-05-2019 32
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 06-04-2019 29
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 30-03-2019 23
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 51
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 25
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 30-09-2018 24
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 4 07-07-2018 9
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 01-07-2018 15
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 4 23-06-2018 13
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 24
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 03-06-2018 24
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 27-05-2018 18
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2018 22
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 25
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 07-04-2018 22
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 4 31-03-2018 16
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 26
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 20
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 28
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 25
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 20
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 24-09-2017 13
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 26
Klompenronde Jeugd Cat. 3 09-09-2017 13
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 3 26-08-2017 10
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 18-06-2017 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 04-06-2017 16
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-05-2017 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 13-05-2017 24
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 3 07-05-2017 8
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 06-05-2017 11
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 30-04-2017 14
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2017 19
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 3 23-04-2017 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 29
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 16-04-2017 22
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 15
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 01-04-2017 16
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 19
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 3 21-01-2017 23
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 16
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 18
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-12-2016 15
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 25
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 27-11-2016 10
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 19
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 21
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 08-10-2016 16
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2016 11
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2016 6
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2016 10
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2016 7
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2016 11
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2016 15
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 21-05-2016 14
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 7
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 07-05-2016 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2016 15
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2016 15
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 17-04-2016 14
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 14
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 19
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 13
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2015 8
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 15
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 23
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 20
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-04-2015 12
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 04-04-2015 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.