Stan Reinders

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuwelingen 10-06-2019 40
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Nieuwelingen 09-06-2019 23
57e Wielerronde van Wernhout Nieuwelingen 30-05-2019 31
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 51
16e Jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 30-03-2019 10
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuwelingen 16-06-2018 12
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 27-05-2018 25
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 49
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 32
Klompenronde Jeugd Cat. 7 09-09-2017 24
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 03-09-2017 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 26-08-2017 17
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 30
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 7 24-06-2017 19
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 11-06-2017 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 19
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 7 28-05-2017 7
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-05-2017 10
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 06-05-2017 29
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 25
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 14
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 23
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 15
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-09-2016 8
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2016 19
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2016 21
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 39
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 49
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2016 12
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 8
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2016 12
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 6 12-06-2016 20
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 6 22-05-2016 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 8
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 07-05-2016 25
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 29
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2016 19
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 24-04-2016 23
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 29
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-09-2015 9
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 13-09-2015 9
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2015 19
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 29-08-2015 9
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 22
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 5 13-06-2015 12
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 11
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2015 18
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 21
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 18-04-2015 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 20
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 22
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 28-03-2015 13
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 28
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 4 21-09-2014 8
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 18
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 29-06-2014 10
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 15-06-2014 8
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 4 08-06-2014 4
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 4 01-06-2014 12
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 4 29-05-2014 8
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 24-05-2014 9
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 16
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 10-05-2014 15
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 4 27-04-2014 14
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 26
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 06-04-2014 22
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 35
Klompenronde Jeugd Cat. 3 14-09-2013 19
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 22-06-2013 15
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 15-06-2013 14
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 3 09-06-2013 6
Klimomnium Jeugd Cat. 3 02-06-2013 11
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 25-05-2013 21
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 19-05-2013 9
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 17
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 3 28-04-2013 7
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-04-2013 8
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 14-04-2013 16
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 13-04-2013 13
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 07-04-2013 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.