Max Hendrikx

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 09-09-2018 30
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 15
61e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 30-07-2018 6
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 58
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 30
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Elite-Mannen 23-06-2018 79
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 69
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 19-06-2018 19
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 33
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Mannen 21-05-2018 18
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 87
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Elite-Mannen 08-05-2018 2
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 70
V.D. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 3
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 36
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 65
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 60
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 65
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 78
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 81
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 13-08-2017 7
EPO - Tour d'Oospel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2017 14
Nutrition Company bergomloop ( Simpelveld) Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 3
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 11-07-2017 19
Topcompetitie individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 61
Klimtijdrit Camerig Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 35
51e Kermisronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 26-06-2017 27
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 25-06-2017 9
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 20-06-2017 21
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 11-06-2017 87
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 70
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 92
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 67
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 27
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 18
V.D. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 29
Olympia's Tour Under 23 02-10-2016 65
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 02-10-2016 74
Olympia's Tour Under 23 01-10-2016 86
Olympia's Tour Under 23 30-09-2016 95
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 116
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 100
Olympia's Tour Under 23 28-09-2016 101
35e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 15-08-2016 28
Mijl van Mares Elite-Mannen/Beloften 05-08-2016 19
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 26-06-2016 22
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Mannen/Beloften 21-06-2016 13
CS groep Bergcriterium Brunssum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-06-2016 20
Torenronde van Oirschot Elite-Mannen/Beloften 14-06-2016 10
Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 22-05-2016 80
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 26
Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 48
20e Brand Bier Drielandenomloop Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 83
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 06-03-2016 7
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Elite-Mannen/Beloften 30-08-2015 25
34e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 10-08-2015 11
Mijl van Mares Elite-Mannen/Beloften 07-08-2015 5
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Elite-Mannen/Beloften 03-08-2015 13
Ronde van Ransdaal Elite-Mannen/Beloften 02-08-2015 12
58e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 27-07-2015 16
49e Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 29-06-2015 29
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 28-06-2015 11
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Mannen/Beloften 23-06-2015 15
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften 07-06-2015 94
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 24-05-2015 82
8e Nutrition Company Berg-omloop Simpelveld Elite-Mannen/Beloften 10-05-2015 25
61e Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2015 11
Altena Biesbosch Ronde Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 54
Wielerronde van Woensdrecht Elite-Mannen/Beloften 15-03-2015 40
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 81
ESJ Wielerweekend Beloften 04-10-2014 91
Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 13-09-2014 36
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Elite-Mannen/Beloften 31-08-2014 16
Wielerronde Hapert Elite-Mannen/Beloften 24-06-2014 28
Ronde van Riethoven 2014 Elite-Mannen/Beloften 16-06-2014 28
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Beloften 11-06-2014 19
Wielerwedstrijd Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 11-05-2014 17
48e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 23
30e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 06-04-2014 122
Meeùs Race Beloften 30-03-2014 134
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 09-03-2014 32
Klimcriterium Wielersport Math Salden Junioren 31-08-2013 1
Bergomloop Simpelveld Junioren 18-08-2013 15
32e Wielerronde van Steensel Junioren 12-08-2013 2
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 05-06-2013 26
Ronde van Veldhoven Junioren 02-06-2013 8
Districtskampioenschap tijdrijden 2013 Zuid-West en Zuid Oost Junioren 29-05-2013 6
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 19-05-2013 45
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2013 72
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2013 94
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2013 81
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 17-05-2013 45
Omloop van Margraten Junioren 12-05-2013 6
Hel van Voerendaal Junioren 05-05-2013 15
De Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2013 2
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 40
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 101
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 17-08-2012 91
31e Wielerronde van Steensel Junioren 13-08-2012 18
40e Ronde van het Lage Land Junioren 05-08-2012 42
Ronde van Ransdaal Junioren 29-07-2012 20
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 22-06-2012 93
DK Limburg (El./Bel./Am.) en RK Limburg/Zuid-Oost (Ju./Nwl.) Junioren 28-05-2012 7
Districtkampioenschap Tijdrijden Junioren 16-05-2012 3
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 15-04-2012 44
Ronde van het Maaskantje Junioren 15-04-2012 19
32e van Gogh Wielerronde van Nuenen Grote Prijs Rubino Nieuwelingen 21-08-2011 5
30e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 15-08-2011 5
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 96
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 17-04-2011 13
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 74
29e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 09-08-2010 2
53e kermisronde van Duizel Nieuwelingen 26-07-2010 17
35ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 11-07-2010 3
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 26-06-2010 19
Districtskampioenschap ZON Tijdrijden Nieuwelingen 16-06-2010 5
55e GROTE BAVARIA-RONDE LIESHOUT Nieuwelingen 16-05-2010 12
47e Flevotour Nieuwelingen 08-05-2010 70
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 72
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 106
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 72
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 44
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 10-04-2010 80
44e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 05-04-2010 13
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 27-09-2009 8
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 20-09-2009 12
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 7 13-09-2009 4
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 7 12-09-2009 2
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 06-09-2009 9
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 26-07-2009 5
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 19-07-2009 9
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 7 12-07-2009 16
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 05-07-2009 8
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 7 21-06-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2009 55
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 07-06-2009 3
Baanomnium Jeugd Cat. 7 01-06-2009 10
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 7 21-05-2009 12
Ronde van Velden Jeugd Cat. 7 17-05-2009 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2009 6
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2009 23
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 19-04-2009 11
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 7 12-04-2009 5
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 7 05-04-2009 27
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 29-03-2009 13
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 7 04-01-2009 18
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 7 28-12-2008 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 27-12-2008 13
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 7 20-12-2008 19
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 7 14-12-2008 17
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 7 07-12-2008 9
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 7 06-12-2008 13
Pietencross Jeugd Cat. 7 30-11-2008 4
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 7 09-11-2008 9
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 7 08-11-2008 14
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-11-2008 20
klimcriterium Jeugd Cat. 6 06-09-2008 21
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 6 24-08-2008 6
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 17-08-2008 11
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 6 22-06-2008 16
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 08-06-2008 6
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-06-2008 4
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 6 25-05-2008 17
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 6 04-05-2008 18
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 6 01-05-2008 11
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 6-2 27-04-2008 19
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 20-04-2008 16
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6-2 13-04-2008 16
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 6 06-04-2008 20
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 6 30-03-2008 29
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 13-01-2008 13
JSW Almelo Jeugd Cat. 6 05-01-2008 15
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 6 29-12-2007 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 28-12-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2007 26
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 6 02-12-2007 3
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 6 24-11-2007 19
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 18-11-2007 4
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 17-11-2007 16
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 6 11-11-2007 4
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2007 4
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2007 17
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 27-10-2007 12
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 23-09-2007 16
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 16-09-2007 16
Jeugd- en Damesronde Niet Licentiehouders 16-09-2007 16
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 01-09-2007 19
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 5 26-08-2007 12
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 5 19-08-2007 20
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 17-06-2007 28
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 5 28-05-2007 9
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 13-05-2007 16
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 5 06-05-2007 11
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2007 27
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 5 15-04-2007 9
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 5 09-04-2007 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 12 jaar 20-01-2007 6
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 29-12-2006 8
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 23-12-2006 16
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 5 17-12-2006 6
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 5 10-12-2006 11
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-12-2006 21
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2006 6
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 25-11-2006 11
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 18-11-2006 15
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 12-11-2006 7
2e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 05-11-2006 11
Zandbosch cross Jeugd Cat. 5 22-10-2006 10
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 5 14-10-2006 20
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 4 27-08-2006 5
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 4 20-08-2006 8
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 25-06-2006 8
4e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 11-06-2006 10
Jeugdwielerronde van Neerbeek (L) Jeugd Cat. 4 28-05-2006 8
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 4 21-05-2006 9
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 4 17-04-2006 9
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 4 02-04-2006 3
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 3 03-12-2005 7
1e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 06-11-2005 6
3e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 19-06-2005 10
32e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 22-05-2005 9
Van “Huis tot Huis” Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 3 08-05-2005 3
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 2 17-04-2005 5
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 03-04-2005 8
Rabobank Veldrit van Lierop Jeugd Cat. 2 15-01-2005 6
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 2 19-12-2004 6
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 2 04-12-2004 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 27-11-2004 3
22e Jeugd Veldrit van Dommelen Jeugd Cat. 2 21-11-2004 6
27e Jongerenveldrit van Erp Jeugd Cat. 2 14-11-2004 2
11e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2004 4
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 04-07-2004 6
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2004 7
2e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 20-06-2004 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2004 3
Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 30-04-2004 8
Landelijk Jeugd Toernooi Bergeijk Jeugd Cat. 2 25-04-2004 6
31e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 18-04-2004 2
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 1 04-04-2004 1
Bert van Gils Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 28-03-2004 4
Rabo Veldrit Lierop Jeugd Cat. 1 17-01-2004 1
Landelijk Jeugd Veldrit Toernooi Bakel Jeugd Cat. 1 04-01-2004 8
Zandboscross Jeugd Cat. 1 21-12-2003 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 14-12-2003 3
2e Rabobank Jeugdveldrit van Moergestel Jeugd Cat. 1 06-12-2003 3
24e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 1 30-11-2003 4
Van Heeswijk Landelijk Jeugd Toernooi Veldrijden (Schijndel) Jeugd Cat. 1 08-11-2003 8
1e Jeugd Veldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 02-11-2003 4
Jeugdronde van Heythuysen Jeugd Cat. 1 21-09-2003 1
Jeugd-en Damesronde van Uden Jeugd Cat. 1 14-09-2003 1
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 07-09-2003 5
10e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 24-08-2003 3
Ronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 1 20-07-2003 3
1e Rabobank Jeugdwielerronde van Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2003 9
9e Jeugd Wielerronde van Veldhoven Jeugd Cat. 1 01-06-2003 3
6e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 25-05-2003 4
4e Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 18-05-2003 3
Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2003 2
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 1 30-04-2003 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-04-2003 9
Jeugdcriterium te Velden (LB) Jeugd Cat. 1 13-04-2003 6