Steff Bruijn

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 3 02-06-2019 12
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 25-05-2019 5
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 3 18-05-2019 3
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 3 11-05-2019 1
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 3 27-04-2019 9
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 3 13-04-2019 3
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 3 30-03-2019 6
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 23-03-2019 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 09-03-2019 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 26-01-2019 6
Veldrit Uden Jeugd Cat. 3 13-01-2019 2
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 3 27-12-2018 5
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 22-12-2018 8
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 3 08-12-2018 6
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2018 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 24-11-2018 9
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 18-11-2018 1
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 11-11-2018 6
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2018 6
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 21-10-2018 1
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 20-10-2018 4
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 13-10-2018 3
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 2 22-09-2018 3
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 2 15-09-2018 6
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 2 18-08-2018 2
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 2 10-06-2018 9
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 2 26-05-2018 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 2 12-05-2018 5
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 2 31-03-2018 3
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 17-03-2018 11
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 10-03-2018 6
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar) 27-01-2018 1
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2017 5
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 19-11-2017 2
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 30-09-2017 3
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 1 16-09-2017 6
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 1 09-09-2017 2
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 1 24-06-2017 3
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 1 17-06-2017 3
BMX Top Competitie Nationaal 3 DIVLIC 11-06-2017 3
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 1 20-05-2017 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 1 13-05-2017 10
BMX Top Competitie Nationaal 2 DIVLIC 23-04-2017 2
BMX Top Competitie Nationaal 1 DIVLIC 16-04-2017 8
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 1 08-04-2017 2
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 1 25-03-2017 2
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 1 18-03-2017 3
BMX Top Competitie Nationaal 5 DIVLIC 09-10-2016 3
BMX Top Competitie Nationaal 4 DIVLIC 25-09-2016 4
BMX Top Competitie Nationaal 3 DIVLIC 22-05-2016 3
BMX Top Competitie 2 (Internationaal) DIVLIC 17-04-2016 5
BMX Top Competitie 1 (Internationaal) DIVLIC 27-03-2016 5
BMX TopCompetitie 5 - BMX Zoetermeer DIVLIC 11-10-2015 19

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.