Mats Moeliker

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 18-05-2019 3
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 3 12-05-2019 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2019 6
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 28-04-2019 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 22-04-2019 4
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 21-04-2019 4
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 14-04-2019 5
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 07-04-2019 3
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 3 31-03-2019 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 24-03-2019 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 26-01-2019 9
Veldrit Uden Jeugd Cat. 3 13-01-2019 8
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 3 06-01-2019 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2018 6
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 3 27-12-2018 8
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 22-12-2018 5
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 3 15-12-2018 10
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 09-12-2018 6
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2018 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 24-11-2018 7
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-11-2018 3
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 11-11-2018 9
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 04-11-2018 9
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2018 8
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 3 27-10-2018 4
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 13-10-2018 10
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 16-09-2018 4
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 2 09-09-2018 1
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 2 02-09-2018 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 26-08-2018 1
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 2 15-07-2018 4
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 2 23-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-06-2018 12
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 2 10-06-2018 1
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 03-06-2018 6
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 27-05-2018 3
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 21-05-2018 3
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 19-05-2018 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 13-05-2018 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 10-05-2018 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 06-05-2018 2
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 29-04-2018 4
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 2 22-04-2018 2
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 15-04-2018 2
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 2 08-04-2018 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 25-03-2018 10
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar) 27-01-2018 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 20-01-2018 5
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 2 23-12-2017 7
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 2 17-12-2017 5
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 2 10-12-2017 2
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 2 09-12-2017 5
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 03-12-2017 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 25-11-2017 2
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 18-11-2017 4
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 11-11-2017 9
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 1 24-09-2017 4
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 1 10-09-2017 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.