Lars Langendoen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
59e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 17-07-2019 1
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 14-07-2019 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 7
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 30-06-2019 3
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 29-06-2019 2
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 5 22-06-2019 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 21
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 09-06-2019 3
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 9
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 5 02-06-2019 2
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 01-06-2019 2
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 30-05-2019 11
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 26-05-2019 8
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 25-05-2019 8
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 5 19-05-2019 3
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 18-05-2019 6
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 12-05-2019 4
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 5 11-05-2019 3
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 5 05-05-2019 5
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 04-05-2019 9
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2019 7
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2019 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 22-04-2019 3
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 21-04-2019 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 20-04-2019 7
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 14-04-2019 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2019 7
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-04-2019 5
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 06-04-2019 7
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 5 31-03-2019 2
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 30-03-2019 10
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 5 24-03-2019 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 31
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 22
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 20
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2018 16
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 21
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 20
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 15
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 13
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 13
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 30-09-2018 2
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 7
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 4 09-09-2018 3
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2018 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 26-08-2018 5
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 19-08-2018 4
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 15-07-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 10
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 11
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 01-07-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 7
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 29-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 10
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 7
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 03-06-2018 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 5
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 27-05-2018 3
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 4 26-05-2018 2
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 21-05-2018 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 7
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 19-05-2018 3
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2018 7
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 22-04-2018 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 21-04-2018 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2018 1
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 07-04-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 3
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 4 31-03-2018 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 5
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 17
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 17
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 18
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 14
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 12
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 10
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 8
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 7
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 6
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 29-10-2017 10
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 4 22-10-2017 14
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 24-09-2017 3
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 5
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 3 10-09-2017 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 09-09-2017 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 03-09-2017 6
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 3 26-08-2017 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 20-08-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 6
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 02-07-2017 3
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 3 25-06-2017 2
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 3 24-06-2017 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 18-06-2017 3
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 3 11-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 9
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 6
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 3 28-05-2017 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2017 4
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-05-2017 3
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 3 20-05-2017 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-05-2017 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 13-05-2017 7
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 06-05-2017 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 16-04-2017 6
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 4
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 3 08-04-2017 5
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 01-04-2017 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 5
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 17
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 12
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 11
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 11
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 08-10-2016 7
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2016 7
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 18-09-2016 4
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 3
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2016 3
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2016 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 5
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 2 09-07-2016 2
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 01-07-2016 3
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 26-06-2016 5
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 2 19-06-2016 2
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 11
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2016 3
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 22-05-2016 3
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 21-05-2016 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 4
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 17-04-2016 6
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 09-04-2016 4
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2016 3
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 3
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 2 28-03-2016 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 23-01-2016 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 15
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2016 12
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 12
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2015 8
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 19-12-2015 6
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2015 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 28-11-2015 9
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 15-11-2015 10
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2015 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 25-10-2015 10
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 7
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 3
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2015 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2015 8
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2015 3
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 30-08-2015 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 5
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 1 25-07-2015 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 4
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 3
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 14-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 10
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 31-05-2015 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 5
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2015 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 14-05-2015 3
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 1 10-05-2015 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 25-04-2015 2
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 19-04-2015 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 18-04-2015 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-04-2015 3
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 04-04-2015 4
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 28-03-2015 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 24-01-2015 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 17-01-2015 6
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 10-01-2015 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 1 04-01-2015 7
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 03-01-2015 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.