Anouk Verschuren

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend - dag 2 (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 19-06-2016 19
42e Ronde van Groot Ammers (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2016 25
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 38
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 20
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuweling-Meisjes 21-05-2016 22
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 25
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2016 19
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 08-05-2016 27
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 49
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2016 18
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Nieuweling-Meisjes 17-04-2016 17
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 39
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 34
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-05-2015 26
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 17-05-2015 42
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 11-04-2015 34
12e Jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 04-04-2015 30
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 23-08-2014 18
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 24
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 24
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 24
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 28
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 31
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 08-06-2014 35
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 18
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 22
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 27
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 23
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 24-05-2014 15
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 18-05-2014 20
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 17-05-2014 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 36
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 23
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 31
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 21
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 21-09-2013 11
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 15-09-2013 16
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 26
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 27
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 33
2e Rabobank Jeugdronde van Annen Jeugd Cat. 5 27-07-2013 5
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 07-07-2013 23
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 24
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 23-06-2013 15
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 6
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 22
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 15-06-2013 20
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 09-06-2013 31
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 9
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 20
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 19-05-2013 19
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 5 18-05-2013 6
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-04-2013 19
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 19
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 5 20-04-2013 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 14-04-2013 21
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 24
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 26
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 31-03-2013 19
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 26-01-2013 17
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 21
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 30
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 25
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 21
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 09-06-2012 25
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 28
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 26
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 5 20-05-2012 18
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 19
RABO Komtoer Jeugd Cat. 4 13-05-2012 17
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 27
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2012 16
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 29
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 24
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 31
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 37
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 21-04-2012 14
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2012 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 24
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 29
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 08-04-2012 18
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2012 21
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 18
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 36
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 10-12-2011 14
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 26-11-2011 18
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-11-2011 25
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 20
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2011 25
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 4 22-10-2011 19
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 15-10-2011 24
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 21
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 18-09-2011 16
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 17-09-2011 21
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 20
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 34
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 21
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 22
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 25
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 31
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 30
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 19
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 25-06-2011 26
st Linie Crossers Jeugd Cat. 3 19-06-2011 15
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 22
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-06-2011 10
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 22
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 04-06-2011 17
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 19
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 29-05-2011 23
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 4 22-05-2011 14
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 15-05-2011 28
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 14-05-2011 21
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 22
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 30-04-2011 26
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 24-04-2011 24
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 39
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 3 17-04-2011 27
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-04-2011 23
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 34
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2011 26
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-01-2011 18
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 3 15-01-2011 19
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 26
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 02-01-2011 16
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 29-12-2010 16
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-12-2010 15
pietencross Jeugd Cat. 3 28-11-2010 14
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-11-2010 19
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 21-11-2010 24
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 14-11-2010 25
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 13-11-2010 15
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 23
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 31-10-2010 24
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2010 18
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 25
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 09-10-2010 17
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 26-09-2010 23
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 19-09-2010 17
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2010 21
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 17
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 04-09-2010 18
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 29-08-2010 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 28-08-2010 18
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 22-08-2010 24
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 27-06-2010 16
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 26-06-2010 18
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2010 29
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 12-06-2010 10
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-06-2010 20
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 29
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 18-04-2010 25
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 2 17-04-2010 16
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 17
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 10-04-2010 20
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 22
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 04-04-2010 12
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 21
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 24-03-2010 14
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 20

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.