Floris Verschuur

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
19e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 22-10-2019 41
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 19-10-2019 53
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 13-10-2019 24
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 29-09-2019 61
NK MTB Jeugd 2019 Jeugd Jongens Cat. 7 21-09-2019 20
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 7 14-09-2019 28
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 08-09-2019 32
MTB LJC Bavelse Berg(let op clubparkoers WV Bredaen let op de gewijzigde starttijden. Jeugd Cat. 7 07-09-2019 20
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 01-09-2019 9
MCO Zomer Trophy LJC Jeugd Cat. 7 31-08-2019 19
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Jeugd Cat. 7 24-08-2019 30
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 7 06-07-2019 18
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2019 9
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2019 17
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2019 11
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 28-06-2019 18
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 7 22-06-2019 26
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 09-06-2019 13
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 26-05-2019 27
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 25-05-2019 22
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 12-05-2019 13
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 7 11-05-2019 36
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 7 05-05-2019 18
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 14
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 14-04-2019 18
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 7 13-04-2019 29
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 07-04-2019 17
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 7 06-04-2019 15
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 7 30-03-2019 26
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 23-03-2019 39
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 09-03-2019 25
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 25
Veldrit Uden Jeugd Cat. 7 13-01-2019 31
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 7 06-01-2019 20
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 05-01-2019 23
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2018 34
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 7 15-12-2018 26
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 09-12-2018 18
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 02-12-2018 21
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 7 25-11-2018 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2018 27
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 17-11-2018 19
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 11-11-2018 25
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 03-11-2018 25
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 13-10-2018 31
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 30-09-2018 19
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 6 15-09-2018 22
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 09-09-2018 17
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 31
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 23
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 6 14-07-2018 23
Bar End LJC Jeugd Cat. 6 07-07-2018 25
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 30-06-2018 11
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 6 23-06-2018 29
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 17
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 12-05-2018 29
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 27
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2018 25
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 21-04-2018 17
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2018 9
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 12
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 07-04-2018 31
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 31-03-2018 20
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 17
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 17-03-2018 45
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 10-03-2018 25
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 27-01-2018 28
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2017 17
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 31
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 23-12-2017 29
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 24
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 25
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 22
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 23
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 21-10-2017 16
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 30-09-2017 11
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 5
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 5 16-09-2017 8
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 5 09-09-2017 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 3
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 02-09-2017 13
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 27-08-2017 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 26-08-2017 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 20-08-2017 15
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 24-06-2017 13
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 17-06-2017 21
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 33
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 20-05-2017 9
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 8
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 06-05-2017 4
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 7
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2017 9
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 20
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 31
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 5 15-04-2017 14
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 8
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 08-04-2017 12
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 5 02-04-2017 11
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 01-04-2017 8
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 5 25-03-2017 22
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 11-03-2017 22
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 14
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 20
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 21
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2016 14
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 12
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 5 10-12-2016 22
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 28
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 5 13-11-2016 18
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 19
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 14
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 4 08-10-2016 6
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 01-10-2016 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2016 6
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 4 24-09-2016 15
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 4 17-09-2016 18
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 6
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 9
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (11-12 jr.) 27-08-2016 20
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2016 9
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 02-07-2016 4
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 4 25-06-2016 15
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 8
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 21-05-2016 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 4 05-05-2016 9
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 6
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 9
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 12
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 4 16-04-2016 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 10-04-2016 4
LJC Sittard Jeugd Cat. 4 09-04-2016 4
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 7
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 5
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 19-03-2016 8
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 12-03-2016 8
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 23-01-2016 10
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 15
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 19
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 28
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 13
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 16
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 15
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 13-12-2015 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 18
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2015 20
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 15
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 15-11-2015 6
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 21
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 13
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 10
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 3 26-09-2015 14
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 19-09-2015 13
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 7
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 11
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 22
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 13-06-2015 17
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 33
LJC Jeugd Cat. 3 30-05-2015 20
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 13
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 3 16-05-2015 16
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 14-05-2015 10
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 3 10-05-2015 11
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 3 09-05-2015 17
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 25-04-2015 7
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 19-04-2015 19
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 3 18-04-2015 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 9
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 17
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 28-03-2015 15
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 21-03-2015 15
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 14-03-2015 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 12
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-01-2015 11
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 10
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 3 04-01-2015 10
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 15
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 11
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 07-12-2014 9
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 29-11-2014 6
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 3 22-11-2014 7
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-11-2014 16
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-11-2014 6
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 08-11-2014 8
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 01-11-2014 5
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 26-10-2014 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 12-10-2014 11
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 14-09-2014 5
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 4
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 07-09-2014 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 2
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 12
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 4
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 06-07-2014 3
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 28-06-2014 3
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 3
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 15-06-2014 1
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 14-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 6
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 2 01-06-2014 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 29-05-2014 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 6
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 11-05-2014 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 27-04-2014 6
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 21-04-2014 9
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 12-04-2014 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 06-04-2014 3
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 05-04-2014 7
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 1 01-06-2013 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.