Lennart Reijtenbagh

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerronde van Zuidland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-08-2019 53
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 15-07-2019 45
Wielerdag Huijbergen 2019 Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 23
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 07-10-2018 11
Efteling Omloop van Hil & Moer Junioren 23-09-2018 8
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 01-09-2018 12
44e Ronde van De Lier Junioren 14-08-2018 12
Ronde van Twente Junioren 07-07-2018 30
64e Wielerronde van Maasdijk Junioren 04-07-2018 10
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2018 37
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 21
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 30
Kermisronde van Oud-Vossemeer Junioren 14-06-2018 7
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 26-05-2018 5
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 21-05-2018 6
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 13-05-2018 23
Flevo tour Junioren 12-05-2018 25
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2018 2
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 15
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen Junior Men 22-04-2018 34
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 8
52e Grote Ronde van Gerwen Junioren 02-04-2018 38
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Junioren 31-03-2018 9
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 16
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Junioren 18-03-2018 10
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 28-12-2017 13
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 27-12-2017 5
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Junioren 23-12-2017 15
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 1
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 24-09-2017 1
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Junioren 17-09-2017 5
62ste Ster van Berkel Junioren 09-09-2017 3
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-09-2017 10
Excelsiors Wielerdag Junioren 27-08-2017 2
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 34
84ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 01-07-2017 6
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 27-05-2017 8
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-05-2017 3
54e Flevotour Junioren 13-05-2017 5
63e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2017 4
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Junioren 23-04-2017 9
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 22-04-2017 8
Grote Prijs Koppert Biological Systems Junioren 19-04-2017 11
Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 08-04-2017 7
45e Rabo Omloop van NWO Junioren 01-04-2017 9
Wielerdag Huijbergen Junioren 26-03-2017 8
Ronde van Woensdrecht Junioren 19-03-2017 7
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 10
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 2
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 17-12-2016 2
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 7
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 4
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Junioren 10-12-2016 1
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junioren 20-11-2016 6
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 6
12 e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 24-09-2016 4
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Nieuwelingen 18-09-2016 11
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 7
79e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 08-09-2016 4
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniën/ENERGYSTOCK Nieuwelingen 03-09-2016 18
Excelsiors Wielerdag Nieuwelingen 28-08-2016 1
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 27-08-2016 1
67e Wielerspektakel Naaldwijk Nieuwelingen 16-08-2016 14
42e Ronde van De Lier Nieuwelingen 09-08-2016 13
44e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 28-07-2016 5
Ronde van Twente Nieuwelingen 09-07-2016 8
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Nieuwelingen 01-07-2016 4
34e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2016 14
35e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 19-06-2016 2
NK Weg 15-18 jr. Nieuwelingen 18-06-2016 17
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 28
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 29-05-2016 11
2e Kermisronde van Westerhoven Nieuwelingen 28-05-2016 11
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 8
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 21-05-2016 1
District Kampioenschap Zuid Holland Nieuwelingen 16-05-2016 6
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Nieuwelingen 07-05-2016 23
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 01-05-2016 7
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 11
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 16-04-2016 33
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 10-04-2016 8
Eurobottle Zuiderzeeronde Nieuwelingen 09-04-2016 13
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 18
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 25
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 12
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuwelingen 17-01-2016 3
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT Nieuwelingen 03-01-2016 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 1
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 14
62e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2015 10
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniën/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 18
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 29-08-2015 8
wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 22-08-2015 9
60e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 09-08-2015 10
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 05-08-2015 7
61e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 22-07-2015 20
65 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 18-07-2015 8
41e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 12-07-2015 10
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 43
30e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 10-07-2015 4
33e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 27-06-2015 27
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 14
46e Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Nieuwelingen 14-06-2015 7
Goossens Wielerronde van Exel Nieuwelingen 07-06-2015 7
62e Ronde van papendrecht Nieuwelingen 06-06-2015 2
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 31-05-2015 12
District Kampioenschap Midden op de weg Nieuwelingen 25-05-2015 4
45e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 23-05-2015 47
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2015 12
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 16-05-2015 8
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 30
74e profronde van Made Nieuwelingen 26-04-2015 10
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 19-04-2015 5
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 29
Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 12-04-2015 7
Grote Prijs Koppert Biological Systems Nieuwelingen 01-04-2015 17
65ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 29-03-2015 15
v.d. Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 15-03-2015 14
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 08-03-2015 54
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 29-12-2014 11
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 29-12-2014 4
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 2
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 12
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 4
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 5
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Nieuwelingen 23-11-2014 1
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 12
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 28-09-2014 2
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 34
Klompenronde Jeugd Cat. 7 13-09-2014 1
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 7 07-09-2014 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 30-08-2014 11
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 7 29-08-2014 3
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 7 24-08-2014 6
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 7 16-08-2014 14
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 09-07-2014 6
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 06-07-2014 1
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 28-06-2014 1
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 21-06-2014 6
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 15-06-2014 15
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 14-06-2014 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 08-06-2014 1
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 7 01-06-2014 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-05-2014 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 25-05-2014 1
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 24-05-2014 3
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 7 18-05-2014 2
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 7 17-05-2014 5
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 10-05-2014 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 27-04-2014 28
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2014 12
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 20-04-2014 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 19-04-2014 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 12-04-2014 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 06-04-2014 3
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 05-04-2014 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 09-03-2014 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-01-2014 16
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 7 29-12-2013 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 28-12-2013 20
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 7 21-12-2013 14
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 14-12-2013 13
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 07-12-2013 8
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 7 30-11-2013 15
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 7 23-11-2013 16
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 7 17-11-2013 12
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 16-11-2013 13
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 09-11-2013 12
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2013 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 27-10-2013 18
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 19-10-2013 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 06-10-2013 14
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2013 5
Rabo jeugd omnium BBC Jeugd Cat. 6 15-09-2013 2
Klompenronde Jeugd Cat. 6 14-09-2013 16
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 08-09-2013 2
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 07-09-2013 4
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 01-09-2013 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 31-08-2013 5
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 6 30-08-2013 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 25-08-2013 5
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 6 16-08-2013 3
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 13-07-2013 2
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 10-07-2013 18
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 07-07-2013 5
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 06-07-2013 2
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 30-06-2013 10
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 29-06-2013 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 23-06-2013 3
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 22-06-2013 2
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 13
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 15-06-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 09-06-2013 4
Klimomnium Jeugd Cat. 6 02-06-2013 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 01-06-2013 2
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 25-05-2013 5
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 6 19-05-2013 1
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 6 18-05-2013 5
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 12-05-2013 9
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 11-05-2013 14
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-04-2013 2
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 27-04-2013 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2013 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-04-2013 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 14-04-2013 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 13-04-2013 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 07-04-2013 2
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 06-04-2013 15
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 30-03-2013 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 10-03-2013 4
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 6 26-01-2013 18
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 05-01-2013 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2012 16
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 6 22-12-2012 17
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 08-12-2012 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 17
pietencross Jeugd Cat. 6 25-11-2012 22
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 17-11-2012 10
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 23
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2012 8
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 6 27-10-2012 21
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 13-10-2012 16
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 07-10-2012 14
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2012 7
Rabobank Omnium BBC Breda Jeugd Cat. 5 16-09-2012 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 15-09-2012 7
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2012 14
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2012 12
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 01-09-2012 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 7
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 19-08-2012 2
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 14-07-2012 3
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 04-07-2012 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 23-06-2012 5
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 6
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 16-06-2012 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 09-06-2012 36
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 11
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 5 28-05-2012 5
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 7
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 5 20-05-2012 2
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 5 19-05-2012 2
RABO Komtoer Jeugd Cat. 5 13-05-2012 13
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 14
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 06-05-2012 4
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 05-05-2012 5
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 6
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 29-04-2012 8
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2012 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 14-04-2012 3
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 7
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2012 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 11
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 21-01-2012 9
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 5 14-01-2012 16
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 07-01-2012 13
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2011 12
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 5 18-12-2011 10
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 10-12-2011 8
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 03-12-2011 12
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 26-11-2011 12
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 20-11-2011 16
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-11-2011 21
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 14
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2011 18
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 15
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 5 22-10-2011 13
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2011 13
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 15-10-2011 20
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 13
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 13
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2011 10
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2011 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 11
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 03-07-2011 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2011 9
st Linie Crossers Jeugd Cat. 4 19-06-2011 11
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2011 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 24
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-06-2011 3
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 4 05-06-2011 10
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 04-06-2011 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2011 6
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 22-05-2011 9
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 15-05-2011 7
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 14-05-2011 6
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 08-05-2011 15
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 30-04-2011 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 17
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 4 17-04-2011 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-04-2011 7
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 23
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2011 3
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 4 15-01-2011 27
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 02-01-2011 16
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-12-2010 12
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 27-11-2010 17
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 13-11-2010 20
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 19
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 23-10-2010 17
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 26-09-2010 9
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 04-09-2010 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 28-08-2010 14
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 17
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 17-07-2010 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 17
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 22
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-06-2010 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 02-06-2010 11
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 11
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 10
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 8
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 9
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 08-05-2010 9
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 24-04-2010 22
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 3 17-04-2010 9
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 9
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 24-03-2010 21
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-12-2009 18
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2009 29
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 3 21-11-2009 26
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2009 25
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 23
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 19-09-2009 8
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2009 13
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2009 14
Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 23-08-2009 18
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 2 05-07-2009 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 16
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 21-06-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 24
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 06-06-2009 15
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 17-05-2009 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-05-2009 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-05-2009 8
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 2 25-04-2009 16
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2009 14
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 11-04-2009 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.