Julia Lindhout

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Future Series by eXtropy AR & TV De Adelaar wedstrijddag 3 Nieuweling-Meisjes 23-11-2019 1
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 33
Dernywedstrijd jeugdcat 5-6-7 Jeugd Cat. 6 31-08-2019 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 25-08-2019 17
62e Tour de Junior Jeugd Cat. 6 22-07-2019 6
Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 6 06-07-2019 10
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 29-06-2019 11
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 6 22-06-2019 14
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 15-06-2019 12
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 09-06-2019 10
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 19
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 6 19-05-2019 14
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 14
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 22-04-2019 10
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 21-04-2019 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 11
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 06-04-2019 11
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 28
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 6 24-03-2019 10
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 21
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 18
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 5 01-09-2018 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 26-08-2018 16
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 5 23-07-2018 3
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 07-07-2018 3
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 30-06-2018 4
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 5 23-06-2018 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-06-2018 10
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 15
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 27-05-2018 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 9
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 5 13-05-2018 10
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 12-05-2018 5
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 05-05-2018 9
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 5 27-04-2018 11
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2018 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 10
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 6
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 02-04-2018 7
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 5 25-03-2018 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 22
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 29
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 4 10-09-2017 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 03-09-2017 10
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 20-08-2017 13
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 4 25-06-2017 9
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 18-06-2017 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 10-06-2017 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 14
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 4 28-05-2017 7
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 13
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 13-05-2017 7
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 4 07-05-2017 9
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 29-04-2017 9
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 21
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 4 23-04-2017 8
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 4 08-04-2017 11
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 02-04-2017 7
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 18
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2016 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 10
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 8
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 12-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-06-2016 14
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 21-05-2016 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 12
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 07-05-2016 6
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 3 05-05-2016 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-04-2016 15
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 17
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 17
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2016 5
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2016 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 9
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 13-09-2015 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2015 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 29-08-2015 15
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 23-08-2015 11
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2015 6
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 14-06-2015 6
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 07-06-2015 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 16
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-05-2015 9
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 2 14-05-2015 8
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 10-05-2015 7
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 18-04-2015 7
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 08-03-2015 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 29-06-2014 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 08-06-2014 12
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 1 29-05-2014 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 25-05-2014 12
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 1 18-05-2014 10
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 04-05-2014 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.