Emma Boogaard

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
47e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-10-2019 11
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 22-09-2019 6
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-09-2019 21
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 15-09-2019 52
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-09-2019 8
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELERMEMORIAL, onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-09-2019 10
Nacht van s-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-08-2019 9
50e Ronde van Heerhugowaard (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-08-2019 8
57e Wielerronde van Hoogkarspel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-07-2019 11
56e Ronde van Honselersdijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 04-07-2019 27
NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-06-2019 40
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 16-06-2019 38
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 29
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 28
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 37
57e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-05-2019 21
10e Kasteelronde van Mill (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-05-2019 16
Wielerronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2019 24
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-05-2019 9
de Ronde van De Wijk (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-05-2019 17
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 50
4e omloop van de BronnegerBult (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-05-2019 18
24 e Draai rond de Kraai Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-05-2019 24
71ste wielerronde van Standdaarbuiten (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-05-2019 15
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2019 17
Omloop van de Vlietlanden Diverse Licentiecategorieen 31-03-2019 6
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 40
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 32
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 28
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 16-09-2018 12
Watersley Ladies Challenge Junior Women Eindklassement 09-09-2018 15
Watersley Ladies Challenge Junior Women 09-09-2018 22
Watersley Ladies Challenge Junior Women 08-09-2018 17
Watersley Ladies Challenge Junior Women 07-09-2018 16
81e Kermisronde Roosendaal Junior-Vrouwen 02-09-2018 31
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 02-09-2018 31
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen Eindklassement 02-09-2018 26
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 16
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 36
NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Junior-Vrouwen 19-08-2018 19
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-08-2018 14
27 e Ronde van Noordeloos (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2018 18
46e Wielerronde van Oostzaan (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-08-2018 14
51e Ronde van Hoogkarspel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-07-2018 7
Ronde van Zwanenburg ;Grote Prijs Drieluik HSC De Bataaf". (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 30-06-2018 2
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 27-06-2018 15
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 20
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 101
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 52
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 10
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junior-Vrouwen 21-05-2018 10
Wielerronde van Uden (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-05-2018 11
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 12-05-2018 13
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Junior-Vrouwen 08-05-2018 2
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2018 7
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Junior-Vrouwen 28-04-2018 12
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 37
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 30
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 45
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 35
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 14-04-2018 28
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 08-04-2018 42
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 08-04-2018 49
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 07-04-2018 54
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 06-04-2018 78
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 38
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Junior-Vrouwen 03-09-2017 20
Ronde van Delfzijl (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2017 7
48e Ronde van Heerhugowaard (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-08-2017 44
47e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-07-2017 35
56e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 16-07-2017 9
Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 25-06-2017 11
Rabobank Wielerronde van Volendam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-06-2017 17
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 21-06-2017 21
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 45
42e Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 10-06-2017 13
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Junior-Vrouwen 05-06-2017 14
Omloop van Wervershoof (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-05-2017 19
Noord Drentse Dorpenomloop Junior-Vrouwen 27-05-2017 26
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junior-Vrouwen 24-05-2017 10
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 22-04-2017 74
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 47
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 86
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 28
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 30
16e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 11-03-2017 36
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junior-Vrouwen 19-11-2016 14
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 18-09-2016 6
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 6
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 15
Wielerronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 25-08-2016 15
Klimomloop van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 03-07-2016 11
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 26-06-2016 15
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 18
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 12-06-2016 9
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 11-06-2016 9
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 9
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Nieuweling-Meisjes 29-05-2016 5
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 9
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 11
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuweling-Meisjes 21-05-2016 8
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 8
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2016 14
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2016 9
Koningsronde van Beilen Nieuweling-Meisjes 27-04-2016 11
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 24-04-2016 6
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 16-04-2016 21
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 8
Rabobank Kampioenschap van Hoorn (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 03-04-2016 12
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 11
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 10
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 25
5e Trainingsomloop "de Vlietlanden Diverse Licentiecategorieen 28-02-2016 7
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuweling-Meisjes 17-01-2016 9
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 2
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuweling-Meisjes 20-09-2015 23
9e Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 13-09-2015 22
Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 06-09-2015 30
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 16
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 18
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 14
75 jaar Friesche Leeuw Nieuweling-Meisjes 22-08-2015 11
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 20
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 05-07-2015 21
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2015 22
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 30
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuweling-Meisjes 24-06-2015 20
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 36
Vrouwen Criterium Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 14-06-2015 16
46e Ronde van Ouderkerk aan de Amstel (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-06-2015 26
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuweling-Meisjes 30-05-2015 27
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 13
Rabobank Jeugdronde van Assen Nieuweling-Meisjes 23-05-2015 14
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 17-05-2015 6
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-05-2015 37
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Nieuweling-Meisjes 06-05-2015 7
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 03-05-2015 13
Koningsronde van Beilen Nieuweling-Meisjes 27-04-2015 18
Jeugdronde van Eijsden Nieuweling-Meisjes 26-04-2015 5
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 25
Kampioenschap van Hoorn (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-04-2015 10
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 11-04-2015 14
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 05-04-2015 13
12e Jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 04-04-2015 9
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 26
4e Trainingsomloop "de Vlietlanden" Diverse Licentiecategorieen 01-03-2015 24
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 28-12-2014 8
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 08-11-2014 11
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 12
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 6 14-09-2014 18
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 6 07-09-2014 15
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 32
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 12
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 6 29-06-2014 4
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-06-2014 14
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 17
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 6
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 15
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 08-06-2014 20
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 11
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 17
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 6 25-05-2014 9
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 24-05-2014 11
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 18-05-2014 9
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 25
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 6 11-05-2014 9
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 04-05-2014 13
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 03-05-2014 9
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 6 27-04-2014 9
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 21-04-2014 13
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 18
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 13-04-2014 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 27
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 06-04-2014 9
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 05-04-2014 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 14
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 15
NK Omnium Diverse Licentiecategorieen 09-11-2013 4
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 5 21-09-2013 11
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 15-09-2013 9
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 10
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 01-09-2013 13
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 10
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 20
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 30-06-2013 16
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 28
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 16
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 09-06-2013 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 16
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 5 26-05-2013 11
Rabobank Ronde van Assen Jeugd Cat. 5 25-05-2013 12
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 18-05-2013 13
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Jeugd Cat. 5 05-05-2013 10
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2013 10
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 5 27-04-2013 9
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 13
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 20-04-2013 16
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 14-04-2013 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 13
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 07-04-2013 6
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 11
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 16-03-2013 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 16
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 4 23-09-2012 8
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 16-09-2012 15
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 09-09-2012 6
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2012 12
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 13
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 15-07-2012 7
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 12
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-06-2012 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 23-06-2012 12
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 09-06-2012 8
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 10
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 27-05-2012 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 17-05-2012 18
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 13-05-2012 16
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2012 8
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 13
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2012 11
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 29-04-2012 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 17
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 4 21-04-2012 8
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 4 15-04-2012 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 15
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 08-04-2012 9
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 4 07-04-2012 6
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 01-04-2012 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 19
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 17-03-2012 6
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 25-09-2011 14
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 18-09-2011 11
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 11-09-2011 10
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 12
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 9
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 16
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 09-07-2011 11
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 03-07-2011 11
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 26-06-2011 13
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 25-06-2011 10
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 19-06-2011 5
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 9
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 3 05-06-2011 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 02-06-2011 17
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2011 12
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 3 14-05-2011 6
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 3 08-05-2011 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 14
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2011 7
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 24-04-2011 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 11
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 17-04-2011 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-04-2011 10
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 10-04-2011 6
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 03-04-2011 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 26-09-2010 9
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 19-09-2010 8
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2010 13
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 11-09-2010 3
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-09-2010 11
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 04-09-2010 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 28-08-2010 9
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 2 14-08-2010 7
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 2 11-07-2010 14
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 04-07-2010 6
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 2 27-06-2010 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 26-06-2010 7
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2010 6
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-06-2010 9
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 7
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 2 23-05-2010 11
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 2 22-05-2010 4
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 2 08-05-2010 5
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 2 01-05-2010 9
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 25-04-2010 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 24-04-2010 12
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 2 18-04-2010 2
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 10-04-2010 8
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 04-04-2010 2
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 20-03-2010 3
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 2 14-03-2010 8
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 27-09-2009 1
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 20-09-2009 4
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2009 6
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 7
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 1 23-08-2009 6
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 27-06-2009 8
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 21-06-2009 3
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 14-06-2009 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2009 10
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 1 07-06-2009 6
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 06-06-2009 1
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 24-05-2009 4
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 21-05-2009 8
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 17-05-2009 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-05-2009 7
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 1 10-05-2009 6
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 1 09-05-2009 6
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 1 19-04-2009 2
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 1 13-04-2009 5
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 14
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 05-04-2009 3
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 1 21-03-2009 4
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 1 22-06-2008 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.