Rene Melk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel Masters 40+ 17-06-2018 4
62e Pinkster Wielerronde van Krommenie Sportklasse 20-05-2018 5
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2018 11
NK Strandrace - D-Day 100 % Basisleden Mannen 04-03-2018 6
Regio Kampioenschap van Kennemerland DIVLIC 25-02-2018 3
Subaru Beach Battle Licentiehouders Mannen 26-11-2017 46
Ronde Van Lisse Sportklasse 24-09-2017 12
57e Ronde van Heemskerk Sportklasse 03-09-2017 36
Ronde van de Bakkerstraat (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-07-2017 17
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 25-06-2017 4
De Wageningse Wielermuur (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 03-06-2017 1
49e Wielerronde van 't Zand NH Masters 40+ 07-05-2017 6
44e Kermis Wielerronde van Assendelft (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-10-2016 3
43e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 03-10-2015 5
9e Wielerronde Hartje Baarn (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-09-2015 10
Ronde van Uithoorn Sportklasse 06-09-2015 7
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 30-08-2015 9
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 20
Ronde van Beverwijk Sportklasse 16-08-2015 4
43e Ronde van Oostzaan Sportklasse 02-08-2015 10
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 28-06-2015 9
De Wageningse Muur (B)-Amateurs/Sportklasse 06-06-2015 11
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 52
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Masters 40+ 10-05-2015 9
47e Wielerronde van 't Zand Masters 40+ 03-05-2015 4
61e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2015 77
Mitsubishi Motors Mountainbike Beachrace Noordwijk-IJmuiden-Noordwijk DIVLIC 14-12-2014 152
Hoek van Holland - Den Helder DIVLIC 09-11-2014 37
Ronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 14-09-2014 18
Ronde van Uithoorn Sportklasse 07-09-2014 14
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 31-08-2014 7
Ronde van Uitgeest Sportklasse 29-06-2014 21
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 22-06-2014 6
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-06-2014 6
58e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie Sportklasse 10-06-2014 10
46e Wielerronde van 't Zand Masters 40+ 04-05-2014 7
60e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 26-04-2014 9
41e Kermis Ronde van Assendelft Sportklasse 05-10-2013 10
Rabo Wielerronde van Purmerend Masters 30+ 15-09-2013 12
53e Ronde van Heemskerk Sportklasse 01-09-2013 5
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 25-08-2013 38
Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 21-05-2013 5
9e Wielerronde van Weesp - onderdeel Amstel en Vechtklassement Masters 40+ 19-05-2013 12
ronde van het Purmerplein Sportklasse 09-05-2013 24
45e Wielerronde van 't Zand Diverse Licentiecategorieen (B) 05-05-2013 23
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 06-10-2012 22
Rabo wielerronde van Purmerend Masters 30+ 16-09-2012 8
Ronde van Heemskerk Sportklasse 02-09-2012 38
Ronde van Limmen Diverse Licentiecategorieen (C) 30-06-2012 21
Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 29-05-2012 13
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 01-10-2011 38
Ronde van Voorhout Diverse Licentiecategorieen (B) 17-09-2011 24
Rabo wielerronde van Purmerend Sportklasse 11-09-2011 4
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 04-09-2011 30
Pinksterdrie Ronde van Krommenie Sportklasse 14-06-2011 5
43e Wielerronde van 't Zand Masters 40+ 08-05-2011 9
48 ste Ronde van Enkhuizen Sportklasse 30-04-2011 3
Twee Bruggenronde van Zaandam Sportklasse 25-04-2011 50
38e Kermisronde van Assendelft Amateurs B 02-10-2010 1
Ronde van Hillegom DIVLIC 19-09-2010 8
Rabo Wielerronde van Purmerend Elite/Beloften/Amateurs A 12-09-2010 10
Ronde van Heemskerk Amateurs B 29-08-2010 5
Ronde van Limmen DIVLIC 21-08-2010 32
Ronde van Uitgeest Amateurs B 13-06-2010 4
Ronde van Klein Zwitserland Amateurs B 16-05-2010 1
Ronde van Amstelveen DIVLIC 09-05-2010 7
47 ste Ronde van Enkhuizen DIVLIC 30-04-2010 8
Rabobank Wieleromloop Edam-Volendam DIVLIC 11-04-2010 7
Ronde van Heemskerk Amateurs B 30-08-2009 3
Ronde van Leiderdorp DIVLIC 05-07-2009 13
48e Ronde van Warmenhuizen Amateurs B 28-06-2009 1
Ronde van Uitgeest Amateurs B 14-06-2009 1
Hartje Hoorn Amateurs B 07-06-2009 8
Pinksterdrie Wielerronde van Krommenie Amateurs B 02-06-2009 3
46 ste Oranjeronde van Enkhuizen DIVLIC 30-04-2009 2
Pinksterdrie Wielerronde van Krommenie Elite/Beloften/Amateurs A 13-05-2008 16
Ronde van Lekkerkerk, Hemelvaartsdag Amateurs A 01-05-2008 6
45ste Oranjeronde van Enkhuizen Elite/Beloften/Amateurs A 30-04-2008 20
Twee Bruggenronde van Zaandam Elite/Beloften/Amateurs A 27-04-2008 4
16e Ronde van Waddinxveen Amateurs A 24-03-2008 9
35e Kermisronde van Assendelft/NK Criterium Elite/Beloften 06-10-2007 22
Ronde van Purmerend Elite/Beloften/Amateurs A 16-09-2007 20
Ronde van Heemskerk Elite/Beloften/Amateurs A 02-09-2007 3
Uitkijkpost Wielerronde van Limmen Elite/Beloften/Amateurs A 26-08-2007 9
De Wageningse Muur Amateurs A 02-06-2007 3
Pinksterdrie Wielerronde van Krommenie Elite/Beloften/Amateurs A 29-05-2007 4
4e Ronde van Wormerveer Elite/Beloften/Amateurs A 20-05-2007 12
Oranje Ronde van Enkhuizen Elite/Beloften/Amateurs A 30-04-2007 20
Twee Bruggenronde van Zaandam Elite/Beloften/Amateurs A 22-04-2007 8
40ste Jubileumwielerronde van Breezand Elite/Beloften/Amateurs A 09-04-2007 22
Ronde van Purmerend Amateurs B 17-09-2006 2
Ronde van Voorhout Amateurs B 16-09-2006 7
27e Triangel Dubbele lus van Castricum Amateurs B 28-06-2006 3
Pinksterdrie Ronde van Krommenie Amateurs B 06-06-2006 1
21e Wielerronde Hartje Hoorn Amateurs B 04-06-2006 1
3e Ronde van Wormerveer Amateurs B 21-05-2006 6
Ronde van ‘t Zand Amateurs B/Amateurs C 14-05-2006 9
Ronde van Zaandam Amateurs B 23-04-2006 4
33e Kermis-wielerronde van Assendelft Amateurs B 01-10-2005 9
Ronde van Heemskerk Amateurs B 28-08-2005 9
Jubileumdriedaagse 100-jarig bestaan HSV de Kampioen Amateurs B 08-07-2005 19
Triangel Dubbele lus van Castricum Amateurs B 29-06-2005 20
20e Wielerronde van Zwaag Amateurs B 11-06-2005 11
2e Ronde van Wormerveer Amateurs B 22-05-2005 14
Pinksterdrie Ronde van Krommenie Amateurs B 17-05-2005 10